• Jiří Jaromír Kubát

    Plátování PB II

    Položka č.: 225048

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 16:40

    nízký reliéf, olověný plech, 2011, 24 x 45 x 1 cm

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Rudolf Svoboda

    (1924-1994)

    Torzo

    Položka č.: 225049

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 16:45

    leštěný bronz, 26 x 9 x 6 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Rudolf Svoboda

    (1924-1994)

    Kráčející pierot

    Položka č.: 225050

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 16:50

    leštěný bronz, v. 40 cm, značeno na podstavci RS, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Zdeněk Červinka

    (1928-2016)

    Ohnivá zeměkoule

    Položka č.: 225051

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 16:55

    olej, sololit, 77,5 x 77,5 cm, sign. LD Targus, rám, žák prof. Jašky, Hofmana, Hrocha a Kubíčka na střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Giorgio Gost

    Becherovka v pryskyřici

    Položka č.: 225052

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:00

    objekt nalepen na plátně, 2017, 25 x 15 cm, rám

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Jan Havlík

    (1915-1995)

    Zrození planetky

    Položka č.: 225053

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:05

    olej, plátno, 1992, 101,5 x 92 cm, sign.PD J.Havlík 92, rám, vzadu štítek s popisem autora

  • Josef Hlinomaz

    (1914-1978)

    Žirafák

    Položka č.: 225054

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:10

    fix, papír, 1975, 21,1 x 29,7 cm, sign. PD Hlinomaz 75, získáno majitelem darem od autora v průběhu filmového natáčení (od manželky Jaroslava Štercla), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Božská komedie - Peklo, Zpěv XII.

    Položka č.: 225055

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:15

    olej, karton, 1948, 31 x 44 cm, sign. PD J. Hořánek 1948, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Igor Georgijevič Izvjekov

    (1965-2007)

    Chalupy

    Položka č.: 225056

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.280 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:20

    olej, plátno, 40 x 60 cm, sign. PD Izvekov, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Voroněžské škole umění (absolvoval v roce 1990), zastoupen v soukromých sbírkách v Rusku a Německu

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.280 €)

  • Michal Matzenauer

    Položka č.: 225057

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:25

    olej, plátno, 2013, 100 x 80 cm, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)

  • Štefan Nejeschleba

    (1934-2014)

    Periferie

    Položka č.: 225058

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:30

  • Nikola Nováková

    (1975)

    Zlatý déšť

    Položka č.: 225059

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:35

    olej, plátno, 2009, 70 x 50 cm, sign. vzadu Nováková 2009, vzadu popsáno autorkou

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Podzim

    Položka č.: 225060

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:40

    olej, plátno, 2002, 80 x 100 cm, sign. vzadu Z. M. Nováková , rám, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Soumrak nad městem

    Položka č.: 225061

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:45

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vodní radosti

    Položka č.: 225062

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:50

    olej, plátno, 2015, 90 x 120 cm, sign. PD J. Spěváček, vzadu Jan Spěváček, vzadu autorsky název, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Jan Tichý

    Položka č.: 225063

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (700 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 17:55

    olej, plátno, 2008, 60 x 50 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)

  • Bedřiška Uždilová

    Položka č.: 225064

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 18:00

    olej, plátno, 2015, 115 x 115 cm, sign. PD BU 15, lišta

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Ondřej Vyhnánek

    (1983)

    Evoluce

    Položka č.: 225065

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 18:05

    akryl, airbrush, plátno, 2017, 120 x 100 cm, sign. LD Vyhnánek 2017

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Ondřej Vyhnánek

    (1983)

    Hemžení

    Položka č.: 225066

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 18:10

    akryl, airbrush, plátno, 2016, 100 x 120 cm, sign. vzadu Vyhnánek 2016

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Radan Wagner

    Rybník

    Položka č.: 225067

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 18:15

    akryl, plátno, 2005, 57 x 50 cm, rám

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Alexej V. Zagorodnych

    Pastýř

    Položka č.: 225068

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 18:20

    olej, plátno, 1993, 71 x 49 cm, sign. PD autorskou značkou XXX1993, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Alexej V. Zagorodnych

    Carmen

    Položka č.: 225069

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 18:25

  • Jan Saudek

    Lacy Gloves

    Položka č.: 225070

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 18:30

    fotografie, 1992, 30 x 38,8 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Karel Benetka

    Dvě dámy hrají dámu

    Položka č.: 225071

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2018 18:35

    olej, sololit, 2013, 60 x 45 cm, sign. PD Benetka 2013, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)