Jan Hus

    Položka č.: 228524

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:32

    lavírovaná tuš, papír, 30,9 x 17,8 cm, studentská práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Polák

    Chryzantéma

    Položka č.: 228525

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:34

    tužka, akvarel, papír, 26,2 x 18,2 cm, sign. LD M. Polák, studentská práce, rožky papíru ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • M. Polák

    Pražský hrad

    Položka č.: 228526

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 22:36

    tužka, tuš, papír, 20,8 x 24,5 cm, sign. PD M. Polák, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)