• Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá krajina

    Položka č.: 230806

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:42

    litografie, 26 x 42 cm, sign. PD J. Valečka , č. 10/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Robert Vano

    Kytka

    Položka č.: 230807

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:43

    fotografie, 2004, 32,5 x 27,5 cm, sign. DU R. Vano, rám, značeno razítkem Robert Vano, Czech Republic, Prague

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Veris (Zamazal)

    (1900-1983)

    Dívčí tvář

    Položka č.: 230808

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 18:44

    tužka, papír, 53,8 x 39,5 cm, sign. PD Veris, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. J. Preislera, V. Nechleby a K. Krattnera na AVU v Praze, F. Kupky na Akademii Julienne v Paříži

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)