• Ivana Lomová

    Gomera

    Položka č.: 938

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:38

    originální litografie, 2018, 32,2 x 46,9 cm, sign. PD Ivana Lomová 2018, č. 10/100, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ivana Lomová

    Série 6 ks litografií Cvičení

    Položka č.: 939

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:39

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • J. Lorenz

    Přístav

    Položka č.: 940

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:40

    olej, plátno, 37 x 47 cm, sign. PD J. Lorenz, rám, poškozeno

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Arnold Lyongrün

    (1871-1935)

    Břízy

    Položka č.: 941

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:41

    olej, plátno, 102 x 82,5 cm, sign. PD A. Lyongrün, rám, poškozeno, polité plátno

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5041 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Lesní cesta

    Položka č.: 942

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:42

    olej, plátno, 67 x 59,5 cm, sign. PD G. S. Maran, rám, zkrakelováno

    Odhadní cena: v CZK

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Harley

    Položka č.: 943

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:43

    fotografie, 30,4 x 41,3 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík 2013, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Václav Havel a Pavel Rychetský

    Položka č.: 944

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:44

    fotografie, 15 x 22,6 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Antonín Mařík

    (1939)

    US embassy

    Položka č.: 945

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:45

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu - Nahý v trní

    Položka č.: 946

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:46

    serigrafie, 1987, 29,5 x 11,5 cm, sign. PD Matal 87, č. 8/35, Nerovnoměrně zažloutlý papír - viz foto, lehce ušpiněno zeleným pigmentem (autorsky?), člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu - Nahý v trní

    Položka č.: 947

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:47

    serigrafie, 1987, 29,5 x 8 cm, sign. PD Matal 87, č. 8/35, Nerovnoměrně zažloutlý papír - viz foto, lehce ušpiněno zeleným pigmentem  (autorsky?), člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu - Nahý v trní

    Položka č.: 948

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:48

    serigrafie, 1987, 28 x 14 cm, sign. PD Matal 87, č. 8/35, Nerovnoměrně zažloutlý papír - viz foto, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Odhadní cena: v CZK

  • Adéla Matasová

    Vývoj

    Položka č.: 949

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:49

    suchá jehla, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Adéla Matasová, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Nábřeží II.

    Položka č.: 950

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:50

    lept, akvatinta, 44 x 30 cm, sign. PD Matějíček, 34/80, Antikvariát Dlážděná

    Odhadní cena: v CZK

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Výlov

    Položka č.: 951

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:51

    suchá jehla, 29 x 41,5 cm, sign. DU Matouš, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • David Mattanelli

    Intuice

    Položka č.: 952

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:52

    olej, plátno, 1963, 66,5 x 47 cm, sign. LD Mattanelli David intuice 63, blindrám, na malbě místy drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Odhadní cena: v CZK

  • Oskar Matysek

    Cesta mezi břízkami

    Položka č.: 953

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:53

    akvarel, papír, 29 x 33,5 cm, sign. PD O. Matysek, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan B. Melichar

    (1908-?)

    Pohled na Říp

    Položka č.: 954

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:54

    litografie, 16,2 x 48,2 cm, sign. PD Jan B. Melichar, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Stanislav Menšík

    (1912-1970)

    Svatý František

    Položka č.: 955

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:55

    dřevoryt, 1946, 42 x 27,5 cm, sign. PD St. Menšík 46, Antikvariát Dlážděná, žák Alfonse Muchy, člen Skupiny moravských výtvarníků ad.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Zdeněk Merta

    Čekárna

    Položka č.: 956

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:56

    bromostříbrná fotografie, 90. léta, 15,2 x 20,7 cm, foceno v Německu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Zdeněk Merta

    Hřbitov

    Položka č.: 957

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:57

    bromostříbrná fotografie, 90. léta, 17 x 21,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Z Valašska

    Položka č.: 958

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:58

    litografie, 1939, 25 x 20 cm, značeno na desce PD Aug. Mervart 39, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Zdeněk Mézl

    Čarodějky

    Položka č.: 959

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 13:59

    Odhadní cena: v CZK

  • Zdeněk Mézl

    Východní větry

    Položka č.: 960

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:00

    Odhadní cena: v CZK

  • Jana Míčková

    Sklizeň

    Položka č.: 961

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:01

    tempera, běloba, papír, 1965, 54,5 x 77,5 cm, sign. PD Jana 1965, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Odhadní cena: v CZK

  • Jana Míčková

    Na vesnici

    Položka č.: 962

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:02

    akvarel, běloba, papír, 1960, 59 x 84 cm, sign. PD Jana 60, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Michl

    (1899-198?)

    Krajina I.

    Položka č.: 963

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:03

    olej, karton, 34,5 x 49 cm, sign. LD J. Michl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Michl

    (1899-198?)

    Krajina II.

    Položka č.: 964

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:04

    olej, karton, 33,5 x 48,5 cm, sign. PD J. Michl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Odhadní cena: v CZK

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Anka s čárkou

    Položka č.: 965

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:05

    olej, plátno, 2018, 40 x 30 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

    Poslední dražitel: ID6553 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Položka č.: 966

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:06

    olej, dřevěná deska, 59 x 79 cm, sign. PD Joža Mikš, rám, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Odhadní cena: v CZK

  • Kateřina Miler

    Krtek tancuje

    Položka č.: 967

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:07

    kvaš, papír, 7 x 20 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Odhadní cena: v CZK