• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Terst

    Položka č.: 218282

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:00

    olej, karton, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD J Dlabal, mírně ohnuté rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Cairo (Egypt)

    Položka č.: 218289

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stockholm

    Položka č.: 218292

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:04

    olej, karton, 9,8 x 14,9 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 218293

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:06

    olej, sololit, 11 x 15,4 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mexico City

    Položka č.: 218298

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:08

    olej, karton, 11,7 x 12 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Edinburský hrad

    Položka č.: 218307

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Ladislav Svoboda

    Položka č.: 218370

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:12

    zinkografie, 10,1 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Ex libris Ladislav Svoboda (zelená varianta)

    Položka č.: 218371

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:14

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Portrét muže

    Položka č.: 218399

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:16

    dřevoryt, 12,5 x 10,5 cm, LD značeno ve štočku KPK, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt v šátku

    Položka č.: 218455

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:18

    uhel, papír, 34,6 x 26,8 cm, sign. LD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Ženský půlakt

    Položka č.: 218456

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:20

    uhel, papír, 32,7 x 23,7 cm, LD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí akt

    Položka č.: 218458

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:22

    uhel, papír, 1947, 49,4 x 25 cm, sign. LD B. Ullrych 47, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Vánoční kapr (Ex libris AB)

    Položka č.: 218849

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:24

    dřevoryt, 4,5 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Svíce (Ex libris W.T.)

    Položka č.: 218850

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:26

    dřevoryt, 8 x 5,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Klivar

    Mořská ryba

    Položka č.: 218947

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:28

    kombinovaná technika, karton, 1997, 29,5 x 41,5 cm, sign. PD Klivar 97, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, prezident Evropského kruhu Franz Kafka Praha

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Vedral

    Mlýnské kolo na Čertovce

    Položka č.: 219325

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:30

    tuš, akvarel, papír, 2007, 28,2 x 26,7 cm, sign. DU Jiří Vedral 2007, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Vedral

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 219326

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:32

    tuš, akvarel, papír, 2002, 36,5 x 25,7 cm, sign. PD JVedral 2002, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Postava

    Položka č.: 219525

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:34

    lavírovaná kresba tuší, 1937, 44 x 29,8 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jiřinky

    Položka č.: 220047

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:36

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD Jindřich Veselka, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kreslený třídílný vtip Slávka a jeho rodiny, Na bazaru I., II. a III.

    Položka č.: 220583

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:38

    3 x pero, uhel, papír, vše 15,2 x 22 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 58, 59 a 60, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kreslený třídílný vtip Slávek a Míla hrají ping-pong I., II. a III.

    Položka č.: 220584

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:40

    3 x pero, papír, vše 15,2 x 22 cm, vše sign. vzadu V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 61, 62 a 63 a razítko Melantrich - Praha. Kresba: sign. V. Junek, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex li…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lodní cesta - mapa

    Položka č.: 220585

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:42

    pero, běloba, papír, 32,5 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 53, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Muž hladí geparda

    Položka č.: 220586

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:44

    tužka, pero, papír, 32,4 x 26,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 54, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Mirro Pegrassi

    Položka č.: 220953

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:48

    lept, 12,5 x 9 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Houbař (Ex libris Jiří Suchomel)

    Položka č.: 220990

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:50

    litografie, 1963, 9,8 x 7 cm, sign. PD K. Oberthor 63, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Český Krumlov (Ex libris Svatopluk Samek)

    Položka č.: 220991

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:52

    lept, 1931, 13,3 x 8,5 cm, LD značeno v desce Vondrouš 1931, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ex libris Čacký Miroslav

    Položka č.: 220998

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:54

    litografie, 8,8 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Salvador Dalí (daprés)

    (1904-1989)

    Lady Godiva

    Položka č.: 221484

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:56

    tisk, 40,5 x 29,5 cm, značeno PD v tisku Dalí, vydáno S.P.A.D.E.M., 1983, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 221624

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:58

    tisk, plakát, 78,8 x 67 cm, při pravém okraji cca 5 cm natrženo, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)