-
Petr Ptáček
(1968)
Cadillac
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:08
litografie, 2011, 10 x 32,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 78/100
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1968)
Plechovky 1
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:09
litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 9/70
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Bratrstvo Kočíčí pracky
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:10
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 23/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Rychlé šípy
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:11
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 30/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Gemrot
(1983)
Labuť
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:12
litografie, 2011, 48,5 x 33 cm, sign. PD monogr. J. G. 11, č. 111/150, vpravo nahoře lehce ohnutý roh, poměrná část tisku pocákaná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Škapa
(1978)
Jezdec beze jména
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:13
litografie, 2018, 46 x 40 cm, sign. PD Michal Škapa 2018
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Placht
(1962)
Peruánka
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:14
litografie, 2021, 46,8 x 36,4 cm, sign. PD Otto Placht 21, č. 19/40, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Císařovský
(1962)
Sami sobě IV.
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:15
litografie, 2019, 30,5 x 42,8 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 24/30, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Císařovský
(1962)
Sami sobě III.
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:16
litografie, 2019, 30,5 x 42,7 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 30/30, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Císařovský
(1962)
Sami sobě II.
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:17
litografie, 2019, 30,5 x 42,6 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 22/30, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Císařovský
(1962)
Sami sobě I.
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:18
litografie, 2019, 30,5 x 42,5 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 28/30, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Rapant
(1986)
Požehnaný plod života tvého!
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:19
litografie, 2020, 76 x 54 cm cm, sign. PD Michal Rapant 2020, č. 19/75
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Bójka na pláži
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:20
litografie, 2017, 64,5 x 48,5 cm cm, sign. DU Tomáš Bím 17 , č. 71/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Šimeček
(1970)
Žokej
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:21
litografie, 2021, 37 x 47 cm, sign. PD Martin Šimeček , A.T.
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Šimeček
(1970)
Blue Happy Green One I.
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:22
litografie, 2021, 30 x 24 cm, sign. PD Martin Šimeček , č.8/17
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Širokko
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:23
serigrafie, 2021, 46,5 x 67,4 cm, sign. PD Marko Čermák, č. 47/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Rejl
(1985)
Kozel
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:24
digitální grafika, 2020, 38,5 x 27,5 cm, sign. Vojta Rejl 2020, č. 4/20
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Linda Klimentová
(1977)
Zakořenění
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:25
litografie, papír, 2022, 34,5 x 28 cm, sign. PD Linda Klimentová 2022, č. 73/75
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Linda Klimentová
(1977)
Sklizeň
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:26
litografie, papír, 2022, 34 x 29 cm, sign. PD Linda Klimentová, č. 72/75
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Horálek
(1983)
Pohár
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:27
litografie, papír, 2022, 32,5 x 26,5 cm, sign. PD V. Horálek, č. 74/75
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Horálek
(1983)
Slunce, voda, led
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:28
litografie, papír, 2022, 37,5 x 48 cm, sign. PD V. Horálek, č. 73/75
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Štumpfová
(1984)
Patricie a Táňa
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:29
čtyrbarevná serigrafie, 2021, 63 x 43 cm, sign. PD Štumpfová 2021, č. 27/100
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan R.
Bez názvu
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:30
serigrafie, 2005, 90 x 60 cm, sign. PD Dan R 05, č. 8/20
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šlajch
(1980)
Zahrádka
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:31
serigrafie, papír, 2020, 21 x 85 cm, sign. PD Šlajch 20, č. 14/25
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Ryby
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:32
litografie, papír, 2018, 33 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 94/105, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Kollár
(1977)
Ponořený II
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:33
vícebarevný linoryt, papír, 2022, 38,5 x 57,5 cm, PD monogr. PK, č. VIV/V, č. 3 z cyklu Ponořování se do přírodních prostor
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Kollár
(1977)
Život a smrt
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:34
barevný linoryt, papír, 2021, 30,3 x 30,2 cm, sign. PD Kollar, č. 10/30, vytvořen pro Mezinárodní výstavní projekt současné grafiky „Memento mori“
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Drak II
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:35
lept, 1976, 18 x 9 cm, sign. PD Tomáš Bím 76, č. 13/25, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Jetela
(1986)
Dvě ženy
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:36
litografie, papír, 2021, 49 x 38 cm, sign. PD Jetela, č. 18/45
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Chameleon I.
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:37
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/74, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO