-
Pietro Andrea Mathioli
List z Mathioliho Herbáře
Položka č.: 281019Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:54
dřevoryt, 28 x 20 cm, pasparta, č. CXXXII, vznik kolem roku 1560, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253978Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:00
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253979Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:02
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 253982Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:04
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Orchidej
Položka č.: 253985Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:06
litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Kosatec
Položka č.: 253989Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:08
litografie, 1985, 11,1 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Květ a jablko
Položka č.: 253992Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:10
litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 8/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Okřídlené jablko
Položka č.: 253996Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:12
litografie, 11,2 x 8,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
Položka č.: 254555Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:14
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 254557Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:16
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Orchidej
Položka č.: 254559Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:18
litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Květ a jablko
Položka č.: 254561Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:20
litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 7/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Lebka s hadem
Položka č.: 265874Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:22
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Jezdec
Položka č.: 265877Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:24
suchá jehla, 9 x 12,2 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kameníci
Položka č.: 265878Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:26
suchá jehla, 12,6 x 13,9 cm, sign. PD AMoravec, při okrajích lehce pokrčenáý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarn…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Plzeň sv. Mikuláš
Položka č.: 265879Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:28
suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Nathan Isajovič Altman
(1889-1970)
Barevná kytice
Položka č.: 270084Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:30
kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava ryba
Položka č.: 281195Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:40
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Postavy
Položka č.: 281196Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:42
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Masky
Položka č.: 281197Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:44
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO