• Martin Manojlín

    (1972)

    Trojúhelníková struktura

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    linoryt, 2015, 27 x 24,3 cm, sign. PD Manojlín 2015, 10/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ewa Nemoudry

    Memoáry

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, č. 17/70, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Emma Srncová

    Cesta ke štěstí

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    litografie, 2015, 54,5 x 75,9 cm, sign. PD Emma Srncová 2015, č. 34/99

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Emma Srncová

    Malé kotě

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    litografie, 2012, 19,8 x 13,1 cm, sign. PD Emma Srncová 2012, č. 19/99

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID2034 Historie příhozu

  • Kateřina Miler

    (1961)

    Krtek a rybičky

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    kvaš, papír, 11 x 21, 5 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Lovis Miler, kvaš, papír

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Kateřina Miler

    (1961)

    Krtek a meloun

    Položka č.: 220

    kvaš, papír, 7 x 14 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Lovis Miler, kvaš, papír

  • Filomena Borecká

    Accoucher d'âmes (Průnik)

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    kresba barevnou tuší a multibarevnou tužkou Koh-I-Noor, 2011, 116 x 90 cm, sign. DU Filomena Borecká, rám, Průnik, "Accoucher d'âmes", kresba žlutou a oranžovou tuší vznikla v roce 2011 ve Valenciennes. Filomena Borecká pracuje s kresbou v dvourozměrné ale i trojdimenzionální rovině a…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Marie Ladrová

    (1981)

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    přírodní barvivo na bavlněném papíru, 2018, 42 x 29,5 cm, sign. zezadu Marie Ladrová 2018, hlavním tématem absolventky Ateliéru intermediální tvorby M. Knížáka je krajina, příroda, přičemž většina jejích akvarelů je s přírodou doslova spojena, neboť byly vytvořeny unikátními přírodními barvivy, při …

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Setrvačnost mysli

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, 2017, 41,5 x 57,5 cm, sign. PD Nikola Klanicová 2017, kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, Současná západní kaligra…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Z mrtvého domu

    Položka č.: 216

    kaligrafie, gesso, japonská tuš - sumi, stříbrná tužka, ruční papír, 38 x 55 cm, sign. LD Nikola Klanicová 2018, Technika kaligrafických obrazů Nikoly Klanicové je v mnohém odvozena od materiálů a pracovních postupů renesanční knižní malby, kde se kompozice iluminací a miniatur nanášela na křídový p…

  • Boris Jirků

    Leť - z cyklu "Kejklíři"

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    kresba, grafit, finská křída, 1995, 71 x 51 cm, sign. PD 95 Boris Jirků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Filip Dvořák

    (1990)

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, tuš, plátno, 2016, 40 x 56 cm, sign. zezadu FD 2016, Filip Dvořák žije a pracuje v Hrádku nad Nisou. Ukončil studia malby v roce 2015 na pražské UMPRUM v ateliéru Jiřího Černického a Marka Meduny. V roce 2012 absolvoval stáž na Glasgow School of Art ve Velké Británii. Je držitelem Esslovy ceny…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Dubroka ip

    (1928)

    Král koček

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    tempera, sololit, kolem r. 2003, 40 x 35 cm, sign. na zadní straně Dubroka ip, rám, nabízený obraz je dílem známého teoretika umění, psychologa, sexuologa, malíře a velkého milovníka koček Ivo Pondělíčka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Martin Krajc

    (1984)

    Interior

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    serigrafie, plátno, 50 x 70 cm, sign. vzadu, Martin Krajc (člen někdejší skupiny OBR) studoval v ateliéru malby Michaela Rittsteina na AVU v Praze. Absolvoval stáž v ateliéru malby Vladimíra Skrepla / Jiřího Kovandy a jednoroční pobyt na univerzitě v Madridu (Facultad de Bellas Artes Universidad Co…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Jan Homola

    (1976)

    Žehlička

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    digital akryl 332, 2018, 120 x 85 cm, sign. PD Homola 332 2018

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Roman Franta

    Kresba

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    uhel, akryl, papír, 1993, 80 x 108 cm, sign. PD, Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Ve studiu dále pokračoval v USA na kalifornském Institutu umění v San Franciscu u J. Morgana, J. Hatofského a K. Anno. Od roku 2008 působil v ateliéru malby Michala…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Stín

    Položka č.: 206

    olej, kombinovaná technika, karton, 1964, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Stolař 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Faust a Markétka

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    pastel, velur, 65 x 48 cm, sign. PD Kurovský, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID6934 Historie příhozu

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 204

    akryl, sololit, 55 x 47 cm, sign. PD Rozehnal, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Františka

    Položka č.: 203

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 202

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 201

  • Pavel Roučka

    Koně

    Položka č.: 200

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Radomír Leszczyński

    Ptáci III.

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    mix media, 1998, 50 x 50 cm, sign. PD Lesi 98, rám, vzadu signováno autorem a nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bubeníčka na SPŠ grafické v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Adéla

    Položka č.: 197

  • Miloslav Hilský

    (1954-1999)

    Břevnovské schody

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)