• Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pes

    Položka č.: 237254

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:18

    tuš, papír, 31 x 45 cm, sign. LD VojtS, při okrajích pokrčený, potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 240113

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:19

    litografie, 33 x 21 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Práce na poli

    Položka č.: 211274

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:00

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alena Matějčková

    (1898-1970)

    Položka č.: 211306

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:01

    dřevoryt, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Matějčková, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:02

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Pohled na Brno

    Položka č.: 211309

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:03

    lept, 1920, 14,8 x 29,5 cm, sign. PD KWellner 920, rám, zažloutlý, zašpiněný papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Nový

    Horská krajina

    Položka č.: 211311

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:04

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    Položka č.: 211793

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:05

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Albánie

    Položka č.: 212222

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:06

    tužka, papír, 1927, 23 x 15 cm, sign. PD Jaroslav Šetelík 1927, rám, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    Hlavy

    Položka č.: 212334

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:07

    7 x litografie, 1985, 29 x 20 cm, vše sign. PD Jan 1985, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Štika

    (1906-1940)

    Strom

    Položka č.: 212489

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:08

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    Položka č.: 212505

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:09

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec

    Položka č.: 212585

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:10

    litografie, 1989, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Schauer

    (1905-?)

    Práce na poli

    Položka č.: 213053

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:11

    olej, plátno, 51 x 66 cm, sign. PD Schauer, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Dvorek na Ovocném trhu

    Položka č.: 213147

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:12

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:13

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Strom

    Položka č.: 213149

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:14

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Věra Kryšpinová

    Zima

    Položka č.: 213150

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:15

    fotografie, 1930, 17,3 x 23,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Navrátil

    Položka č.: 213151

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:16

    akvarel, papír, 1986, 25 x 40 cm, sign. PD Navrátil 86, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • J. Duben

    Položka č.: 213152

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:17

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • J. Mokrý

    Vesnička

    Položka č.: 213636

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:18

    olej, karton, 1925, 31 x 35 cm, sign. PD JMokrý 25, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 213664

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:19

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Veduta

    Položka č.: 213665

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:20

    lept, 18 x 7,5 cm, sign. PD KŠafář, č. 15/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Cesta života

    Položka č.: 213666

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:21

    lept, 14,5 x 6,7 cm, sign. PD KŠafář, č. 36/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    Položka č.: 213676

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:22

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • J. Výrovský

    Jarní tání

    Položka č.: 213678

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:23

    olej, plátno, karton, 50 x 66 cm, sign. LD J. Výrovský, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jiří Kubíček

    Položka č.: 214066

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:24

    litografie, 1988, 13,6 x 7,4 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, pasparta, č. 12/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Otakar Zejbrlík

    (1890-1968)

    Borovice u Jetříchovic

    Položka č.: 214077

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:25

    akvarel, papír, 1969, 30 x 21 cm, sign. PD Zejbrlík, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u K. Reisnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Janeček

    Kreslíř

    Položka č.: 214083

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:26

    litografie, 1942, 31 x 26 cm, sign. PD Janeček 1942, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Na pražských barikádách

    Položka č.: 214084

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 14:27

    litografie, 1945, 30,5 x 41,3 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)