• Yves Alix

    (1890-1969)

    Promenáda

    Položka č.: 225856

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:58

    litografie, 18 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jitka Walterová

    Pytlák

    Položka č.: 225930

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:59

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Slíva

    Prostírání

    Položka č.: 225931

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:00

  • Zdeněk Kučera

    Perspektiva MM 23

    Položka č.: 225938

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:01

    sítotisk, 1972, 71 x 44 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeněk Kučera

    BG MM 24

    Položka č.: 225939

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:02

    sítotisk, 1972, 71 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

  • Zdeněk Kučera

    MM 25

    Položka č.: 225940

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:03

    sítotisk, 1972, 71,5 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Navrátila, A. Berana

  • Lothar Sell

    (1939-2009)

    Odpočinek pod stromem

    Položka č.: 225945

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:04

    dřevoryt, 1973, 14,8 x 42,3 cm, sign. PD LSell 73, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Siesta

    Položka č.: 225946

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:05

    akvatinta, 24,1 x 29,3 cm, sign. PD Mario Stretti, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Italské městečko

    Položka č.: 225947

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:06

    akvatinta, 27,2 x 21,8 cm, sign. PD Mario Stretti, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Přístav v Benátkách

    Položka č.: 225948

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:07

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:08

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • V. Novák

    Podzimní krajina

    Položka č.: 226024

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:09

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Zakončení zpěvu a stepu J. Korna

    Položka č.: 226035

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:10

    olej, ruční papír, 1990, 39,1 x 27 cm, vzadu popsáno, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kočovníci

    Položka č.: 226106

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:11

    akvatinta, 20 x 24,7 cm, sign. PD AJ. Alex, přeložený, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Starý kůň

    Položka č.: 226107

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:12

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s jahodama a holí na zřícenině

    Položka č.: 226144

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:13

    dřevoryt, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 226286

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:14

    linoryt, 19,2 x 10,3 cm, DU razítko Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ota Janeček

    Půl akt (PF 1978)

    Položka č.: 226287

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:15

    linoryt, 1977, 14,4 x 11,3 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 11/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ota Janeček

    Torzo

    Položka č.: 226288

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:16

    linoryt, 1962, 16 x 8,7 cm, sign. PD Ota Janeček 62, č. 37/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ota Janeček

    Půl akt

    Položka č.: 226289

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:17

    linoryt, 13,3 x 7,7 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 49/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    Položka č.: 226305

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:18

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Orel

    Položka č.: 226538

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:19

    suchá jehla, 34,8 x 27,5 cm, sign. PD VSilovský, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Zámek Plumlov

    Položka č.: 226539

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:20

    suchá jehla, 25,5 x 32 cm, sign. PD VSilovský, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Suzdalský kreml

    Položka č.: 226713

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:21

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét stařenky

    Položka č.: 226716

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:23

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jedlička

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 226967

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:24

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jedlička

    Položka č.: 226968

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:25

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jedlička

    Položka č.: 226969

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vach

    Lampa s vosou

    Položka č.: 227770

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 16:27

    suchá jehla, 19,8 x 14,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)