• Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Jablko samo (PF 1993)

    Položka č.: 230544

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:45

    suchá jehla, 1992, 8,8 x 11,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 92, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Josef Lewý

    (1845-1897)

    Přijezd do města s povozem

    Položka č.: 230545

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:46

    tuš, papír, 15,3 x 19,8 cm, sign. PD A Lewý, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Antonín Josef Lewý

    (1845-1897)

    Iniciála V

    Položka č.: 230546

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:47

    tuš, papír, 27,5 x 8,2 cm, sign. PD A Lewý, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Kamil Lhoták

    V pondělí 28. března pokračování kostýmu

    Položka č.: 230547

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:48

    tuš, papír, 1955, 14,5 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 55, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Selka

    Položka č.: 230548

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:49

    tužka, pastel, akvarel, papír, 1956, 38 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Kais Linden

    Ležící akt

    Položka č.: 230549

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:50

    pastel, papír, 2010, 29,5 x 41 cm, PD monogr K 2010, vzadu razítko autora

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kais Linden

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 230550

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:51

    tuš, pastel, papír, 2010, 41 x 29,5 cm, PD monogr K 2010, vzadu razítko autora

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Letní krajina

    Položka č.: 230551

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:52

    olej, karton, 1930, 29 x 33 cm, monogr. PD LR 30, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Luňák

    Městské zákoutí

    Položka č.: 230552

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:53

    litografie, 1996, 14 x 11 cm, sign. PD Luňák 1996, pasparta

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Málková

    (1927)

    Růžový anděl

    Položka č.: 230553

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:54

    olej, sololit, 34 x 49 cm, PD monogr. AM, rám, vzadu razítko autorky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Franta Malý

    (1900-1980)

    Chalupy v horské krajině

    Položka č.: 230554

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:55

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD Franta Malý, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Jiří Mandel ml.

    Zátoka na podzim

    Položka č.: 230556

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:56

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. PD J. Mandel, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Elena Marten

    Položka č.: 230557

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:57

    akvarel, barevné tuše, papír, 1987, 64 x 46 cm, sign. na zadní straně Elena Marten 87, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaromír Másler

    Konvolut 3 grafických listů

    Položka č.: 230558

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:58

    3x litografie, 2010, vše sign. PD J. Másler 10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6673 Historie příhozu

  • R. J. Mason

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230559

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:59

    tužka, uhel, papír, 38,1 x 56,2 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný a poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • R. J. Mason

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230560

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:00

    tužka, uhel, papír, 56,2 x 38,2 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný a poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • R. J. Mason

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230561

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:01

    tužka, uhel, papír, 56 x 38 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný a poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • R. J. Mason

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230562

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:02

    tužka, uhel, papír, 56 x 38,2 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný a poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adéla Matasová

    Přerůstání

    Položka č.: 230563

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:03

    lept, 1970, 74,5 x 55 cm, sign. PD Adéla Matasová, autorský tisk, zašpiněný a při okrajích pokrčený papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Matějka

    (1890-1980)

    Břízky

    Položka č.: 230564

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:04

    olej, papír, 18 x 26 cm, sign. vzadu pod rámem Fr. Matějka , rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Lubomír Mencl

    (1922)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 230565

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:05

    tempera, pastel, papír, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD Lubomír Mencl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Žena I

    Položka č.: 230566

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:06

    tuš, papír, 1963, 17 x 13,5 cm, sign. PD V. Men, rám, žák prof. E. Filly, J. Nováka, člen JVU a zakládající člen výtvrarné skupiny Trasa 54, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Žena II

    Položka č.: 230567

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:07

    tužka, papír, 1961, 16 x 12 cm, sign. PD V. Men 61, rám, žák prof. E. Filly, J. Nováka, člen JVU a zakládající člen výtvrarné skupiny Trasa 54, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Uvnitř

    Položka č.: 230568

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:08

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeněk Mézl

    Rybář

    Položka č.: 230570

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:09

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID206 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Drak

    Položka č.: 230571

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:10

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeněk Mézl

    Josephus II.

    Položka č.: 230572

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:11

    dřevoryt, 22 x 8,8 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • A. Michalík

    Položka č.: 230573

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:12

    olej, karton, 1965, 56,5 x 45,5 cm, sign. LD A. Michalík 65, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Dívka u řeky

    Položka č.: 230574

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:13

    litografie, 18,3 x 13,3 cm, sign. PD Ed. Milén, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Krajina na severu

    Položka č.: 230576

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:14

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)