• Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét dámy

    Položka č.: 226356

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Mikrokosmus I.

    Položka č.: 226358

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Lhota

    (1895-?)

    Položka č.: 226359

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:10

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:11

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Ukázky řemesel - Múza

    Položka č.: 226379

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:12

    dřevoryt, 1948, 25,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Lukavský 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka se zrcátkem

    Položka č.: 226400

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:13

    lept, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • monogramista FP

    Zvonky

    Položka č.: 226405

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:14

    pastel, papír, 1936, 36 x 24,5 cm, monogr. PD F.P., lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 226406

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Moravec

    Kameník

    Položka č.: 226410

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:16

    litografie, 22 x 32,8 cm, sign. PD AMoravec, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 226412

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:17

    dřevoryt, 11,2 x 31 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vratislav Nechleba

    (1885-1965)

    Autoportrét

    Položka č.: 226417

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:18

    litografie, 1955, 26,8 x 19,7 cm, sign. PD VNechleba 1955, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Portrét starého muže

    Položka č.: 226453

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:19

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Dívčí akt

    Položka č.: 226460

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:20

    suchá jehla, 23 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Orba

    Položka č.: 226487

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:21

    lept, 1942, 9,8 x 13,3 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Hudba

    Položka č.: 226521

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:22

    linoryt, 1972, 26 x 17,5 cm, sign. PD Lad. Rusek 1972, č. 197/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Schenk

    (1892-?)

    Jesličky s panoramatem města Bechyně

    Položka č.: 226530

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:23

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Hana Storchová

    Petrolejka

    Položka č.: 226564

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:24

    akvatinta, lept, 1973, 32,8 x 30 cm, sign. PD H. Storchová 73, č. 8/30, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Holubice

    Položka č.: 226586

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:25

    lept, 1973, 19,5 x 16,3 cm, sign. PD M. Šechtlová 73, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925)

    Dívka s motýlem

    Položka č.: 226596

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:26

    lept, 1975, 20 x 14,9 cm, sign. PD nečitelně, č. 24/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského a F. Tichého na VŠUP v Praze, poté V. Makovského, E. Miléna aB. S. Urbana na PedF UK MU v Brně, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Čtenář

    Položka č.: 226610

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:27

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Hudba

    Položka č.: 226613

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:28

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Maxmilián Švabinský

    František Halas

    Položka č.: 226617

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:29

    litografie, 1956, 19,9 x 15 cm, sign. PD M Švabinský, LN značeno na kameni M Švabinský 56, soupis č. 728, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČ…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dostaveníčko u studny

    Položka č.: 226626

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:30

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Antonín Ulrich

    Továrna

    Položka č.: 226634

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:31

    litografie, 1946, 9 x 27,5 cm, sign. LD A. Ulrich 1946, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z cyklu Silnice

    Položka č.: 226661

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:32

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Jan Žižka

    Položka č.: 226662

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:33

    tužka, papír, 30,5 x 23 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Krajina s topoly

    Položka č.: 226663

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:34

    lept, 12 x 16,8 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dívka s květy

    Položka č.: 226666

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:35

    tužka, papír, 27,6 x 22,2 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horské panorama

    Položka č.: 226667

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:36

    lept, 12,2 x 16,5 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    V aleji

    Položka č.: 226669

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:37

    lept, 19,5 x 16 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze