• Ludwig Michalek

    (1859-1942)

    Cesta domů

    Položka č.: 1014

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:37

    lept, 23 x 32,7 cm, LD značeno original radierung von L. Michalek, vydal: Verlag der Gesellschaft F. Vervielf Kunst in Vien , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Richard Rauft

    (1862-1931)

    Zátoka Brittany

    Položka č.: 1015

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:38

    akvatinta, 24,7 x 32,4 cm, značeno v desce PD Ranft, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Zdrasila

    (1868-1942)

    Malé jezero

    Položka č.: 1016

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:39

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Composition III.

    Položka č.: 1017

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:40

    litografie, 35 x 26 cm, litografická příloha Derriere le miroir z r. 1971, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Le Couple á l´Arbre

    Položka č.: 1018

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:41

    litografie, 31,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Les Musiciens Vagabonds

    Položka č.: 1019

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Snění

    Položka č.: 1020

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:43

    litografie, 31,6 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce

    Položka č.: 1021

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:44

    litografie, 24,5 x 31,7 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale II

    Položka č.: 1022

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:45

    litografie, 30,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale XI

    Položka č.: 1023

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:46

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale XI

    Položka č.: 1024

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:47

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Antoni Tapies

    (1923-2012)

    Položka č.: 1025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:48

    litografie, 38 x 55,5 cm, přílohová litografie, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Brána do dvorku ve Volkově (Halič)

    Položka č.: 1026

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:49

    tužka, běloba, papír, 1887, 10,5 x 18,5 cm, sign. PD LKuba, rám, zažloutlý, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta písčinami

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:50

    tužka, papír, 1889, 11 x 16 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dům u Espenthor

    Položka č.: 1028

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:51

    tuš, papír, 1832, 11 x 17 cm, sign. PD LKuba 32, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Horní Gorje u Bledu (Slovinsko)

    Položka č.: 1029

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:52

    tužka, papír, 1888, 16,5 x 10 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pecka

    Položka č.: 1030

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:53

    tužka, papír, 1880, 7 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Sovič nad Postojnou (Slovenia)

    Položka č.: 1031

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:54

    tužka, papír, 1888, 9,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Končarica čili daščica

    Položka č.: 1032

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:55

    tuš, papír, 1890, 9 x 5 cm, sign. DU LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kostelíček sv. Anny v Markovicích

    Položka č.: 1033

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:56

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 1034

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:57

    tužka, papír, 1882, 7,5 x 11,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lilie

    Položka č.: 1035

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:58

    akvarel, papír, 1897, 12,5 x 5,5 cm, sign. PD LKuba, rám, vzadu napsáno: Lilie 1897, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Místo odpočinku v Dukle

    Položka č.: 1036

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:59

    tužka, papír, 1890, 17 x 11 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Mlýnská u Bylan

    Položka č.: 1037

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:00

    tužka, papír, 1880, 18 x 30 cm, sign. PD Kuba Ludvík, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž se rozhlíží

    Položka č.: 1038

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:01

    uhel, papír, 1894, 42 x 24 cm, sign. PD LKuba Paříž 1894, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na kalvárii

    Položka č.: 1039

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:02

    tužka, papír, 1882, 11 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Skuoci u Poděbrad

    Položka č.: 1040

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:03

    tužka, papír, 1897, 14 x 19 cm, sign. DU LKuba 1897, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náves v Nepořicích

    Položka č.: 1041

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:04

    akvarel, papír, 13,5 x 25,6 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    Položka č.: 1042

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:05

    tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nemluvně

    Položka č.: 1043

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:06

    uhel, papír, 1905, 37,5 x 27 cm, sign. PD LKuba 1905, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera