• Karel Vik

    (1883-1964)

    Janáčkův lustr v Demänovské jeskyni

    Položka č.: 233749

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:31

    dřevoryt, 1931, 22 x 17,2 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK - 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie …

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Madona z Dolánek

    Položka č.: 233750

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:32

    2x dřevoryt, 1931, 19,2 x 13,9 cm, sign. PD a vzadu Vik, LD značeno ve štočku VK - 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Horská řeka

    Položka č.: 233753

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:33

    2x dřevoryt, 1928, 18,1 x 13,6 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK - 28, LD slepotiskové razítko VK, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Klementinum

    Položka č.: 233756

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:34

    dřevoryt, 1926, 12,7 x 14,6 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 26, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řád…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zámeček

    Položka č.: 233757

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:35

    dřevoryt, 1955, 14,2 x 16,2 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 55, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Křížovnické náměstí

    Položka č.: 233762

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:36

    dřevoryt, 1926, 12,9 x 14,8 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 26, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, S…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Belvedér a zpívající kašna

    Položka č.: 233764

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:37

    dřevoryt, 1926, 9,8 x 14,4 cm, sign. PD Vik, značeno ve štočku VK 26, LD razítko autora, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži,…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Belvedér a zpívající kašna

    Položka č.: 233765

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:38

    dřevoryt, 1926, 9,8 x 14,4 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 26, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádn…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražský hrad z východu

    Položka č.: 233767

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:39

    dřevoryt, 1927, 10 x 14,4 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 27, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný…

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražský hrad z východu

    Položka č.: 233768

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na brněnský Špilberk

    Položka č.: 233770

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:41

    kolorovaný dřevoryt, 1929, 8 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Karlův most

    Položka č.: 233772

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:42

    dřevoryt, 1937, 7 x 13 cm, sign. PD Vik - 37, LD razítko autora VK, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čle…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zkrocení divokého koně

    Položka č.: 233776

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:43

    dřevoryt, 13 x 9,2 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Karlova Koruna

    Položka č.: 233778

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:44

    dřevoryt, 14 x 16 cm, PD značeno ve štočku VK 55, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vilgus

    Zahrada

    Položka č.: 233779

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:45

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Spící žena

    Položka č.: 233898

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:46

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Loď

    Položka č.: 233899

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:47

    lept, 12,1 x 7,8 cm, sign. DU K. Šafář, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:48

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Vítězný oblouk

    Položka č.: 233901

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:49

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lucien Dasselborne - Davril

    Stařenka u řeky

    Položka č.: 233902

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:50

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:51

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Štambach

    Položka č.: 233907

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:52

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Hodiny

    Položka č.: 233908

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:53

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233911

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:54

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Novotný

    Exploze

    Položka č.: 233912

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:55

    litografie, 1985, 60 x 43,5 cm, sign. PD Jiří Novotný 1985, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Ladocha

    Růže - pohár

    Položka č.: 234622

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:56

    lept, kombinovaná technika, papír, 1976, 47 x 59 cm, sign. PD Jiří Ladocha 1976, rám, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 234964

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:57

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 84/100, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:58

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:59

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Libuše Voříšková

    Předjaří

    Položka č.: 234973

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 17:00

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)