• Emma Srncová

    Loď komediantů

    Položka č.: 237263

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:09

    litografie, 2003, 44,5 x 58 cm, sign. PD Emma Srncová 2003

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Skoro bezhlavý jezdec "Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda" 04

    Položka č.: 237264

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Slobodan Jevtič

    Větší grafika

    Položka č.: 237265

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:11

    hlubotisk, 1991, 22 x 30 cm, sign. PD Slobodan Jevtič 91

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Miroslav Šlapal

    Položka č.: 237266

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:12

    hlubotisk, 2003, 8,7 x 4,2 cm, sign. PD Kamila Albrechtová 03, č. 41/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Carlsson Marianne

    Položka č.: 237267

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:13

    hlubotisk, 8,6 x 4,8 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď modliteb

    Položka č.: 237268

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:14

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 7/68, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Aleš Kublák

    Kvítí zesnulých

    Položka č.: 237269

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:15

    olej, plátno

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Kublák

    Čas zrození

    Položka č.: 237270

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:16

    akryl, plátno

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Kublák

    Přívětivé procitnutí

    Položka č.: 237271

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:17

    akryl, plátno

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Kublák

    Pozdější odpověď

    Položka č.: 237272

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 19:18

    akryl, olej, plátno

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Loď Franklin

    Položka č.: 237232

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:32

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Krcal

    Pobřeží

    Položka č.: 237231

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:34

    kvaš, papír, 1958, 39,8 x 57 cm, sign. PD Jar. Krcal 1958, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Krcal

    Plachetnice v přístavu

    Položka č.: 237230

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:36

    kvaš, papír, 1958, 52,5 x 73 cm, sign. PD Jar. Krcal 58, rám, antiqari.at Radhošťská

    Na pastvě

    Položka č.: 237229

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • R. Linhart

    U Svídnice, Chrudimsko

    Položka č.: 237228

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:40

    Mapa Londýna

    Položka č.: 237227

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:42

    mědirytina, 21,5 x 28,5 cm, papír lehce zašlý, na levém dolním rohu a horním pravém rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Vlajky

    Položka č.: 237226

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:44

    mědirytina, 25 x 22 cm, značeno PD Feldweg sculpt. LD G. Heck dir., na okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Návrh kostýmu - Puccini: Tosen - Serpia II.

    Položka č.: 237225

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:46

    akvarel, tuš, papír, 1983, 29,3 x 21 cm, sign. PD Schin 83, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Návrh kostýmu - Rossini: Tanec na hudbu

    Položka č.: 237224

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:48

    akvarel, tuš, papír, 1983, 29 x 21 cm, sign. PD Schin 83, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Posluchači

    Položka č.: 237223

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:50

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Předení lnu

    Položka č.: 237222

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Smutné děvče

    Položka č.: 237221

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:54

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Při měsíci

    Položka č.: 237220

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Matka

    Položka č.: 237219

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:58

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Růže

    Položka č.: 237218

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:00

    lept, 9 x 12 cm, sign. PD K. Svolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237217

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:02

    chromolitografie, 25,3 x 19,5 cm, značeno PD J. G. Bach´s Verlag (Fr. Eugen Köhler) Leipzig, LD Chromolith. Inst v Gustav Leutzsc, Gera (Reuss), papír lehce zažloutlý, okraje papíru tmavší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237216

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:04

    chromolitografie, 25,3 x 19,5 cm, značeno PD J. G. Bach´s Verlag (Fr. Eugen Köhler)) Leipzig; LD Chromolith. inst. v. Gustav Leuitzsch, Gera (Reuss), papír lehce zažloutlý, na okrajích tmavší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • U. Beck

    Pán na koni

    Položka č.: 237215

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:06

    litografie, 23,2 x 18 cm, značeno PU Lith. Jnst. von Arnz und Co in Düsseldorf, lehce zažloutlý papír, na papíře v tisku několik malých teček , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    U kamen

    Položka č.: 237214

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Koník

    Položka č.: 237213

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:10

    serigrafie, 16,8 x 22,3 cm, sign. PD Seydl, č. 7/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)