• Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - před knihkupectvím

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 19:00

    autorizovaný laser print A4, 1969, 26 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické šk…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - v noci

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 19:01

    autorizovaný laser print A4, 1969, 17,5 x 25,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Nemocniční pacient

    Položka č.: 385

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:00

    bromostříbrná fotografie, 29,5 x 43 cm, sign. DU Jan Bartůšek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Sestřičky

    Položka č.: 386

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:01

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Loupání mandarinky

    Položka č.: 387

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:02

    bromostříbrná fotografie, 43 x 29,5 cm, sign. DU Jan Bartůšek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Do školy

    Položka č.: 388

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:03

    bromostříbrná fotografie, 19,3 x 14,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Bartuška

    (1898-1963)

    Stíny

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:04

    bromostříbrná fotografie, 21,2 x 27,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, pozdější zvětšenina, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Linie

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Rybáři

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:05

    bromostříbrná fotografie, 1975, 16,8 x 23,4 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1975, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 391

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:06

    bromostříbrná zvětšenina, 70. léta, 16,8 x 23,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Letní lidé - v řece

    Položka č.: 392

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:07

    bromostříbrná zvětšenina, 70. léta, 22,2 x 16,6 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Letní lidé - dvojice

    Položka č.: 393

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:08

    bromostříbrná zvětšenina, 70. léta, 16,8 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 394

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:09

    bromostříbrná fotografie, 90. léta, 22,8 x 16,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Start

    Položka č.: 395

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:10

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Letná

    Položka č.: 396

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:11

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Labutě

    Položka č.: 397

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:12

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Letní lidé

    Položka č.: 398

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:13

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Letní lidé

    Položka č.: 399

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:14

    bromostříbrná fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    (1938-2022)

    S kytarou

    Položka č.: 400

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:15

    bromostříbrná fotografie, 1988, 16,7 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Construction Worker in Prague

    Položka č.: 401

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:16

    bromostříbrná fotografie, 1985, 16,9 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • Julius Effenberger

    Žilo by se jinde

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:17

    fotografie na aluminiu, 2001, 46,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Julius Effenberger

    Služky

    Položka č.: 403

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:18

    fotografie na aluminiu, 1997, 46,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger

  • Julius Effenberger

    Červené sandály

    Položka č.: 404

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:19

    fotografie na aluminiu, 2001, 70,5 x 46,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger

  • Julius Effenberger

    Most

    Položka č.: 405

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:20

  • Julius Effenberger

    Předvolební kampaň v Senegalu

    Položka č.: 406

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:21

  • Julius Effenberger

    Větřík pod sluncem

    Položka č.: 407

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:22

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na venkovské stavení

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:23

    fotografie, 14,7 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, lehce ohmataný papír, kraje mírně zažloutlé, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Venkovský kostelík

    Položka č.: 409

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:24

    fotografie, 16,5 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, poškozený pravý dolní roh, v horní části dvě skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled do interiéru

    Položka č.: 410

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:25

    fotografie, 15,6 x 22,9 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý. na povrchu drobné škrábance, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Konopiště

    Položka č.: 411

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:26

    fotografie, 18 x 23,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, kraje lehce ohmatané, drobné škrábance a skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na Karlštejn

    Položka č.: 412

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:27

    fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)