• Jaroslava Brzoňová

    S přáteli jde všechno líp

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 15:00

    patchwork - strojové a ruční aplikace, 2017, 60 x 40 cm, nástěnný quilt

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Irena Zemanová

    (1968)

    Balónky pana Miró

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    mixed media - autorská batika, koláž za použití netkaných textilních prvků, volně quiltováno, 2014, 110 x 80 cm, Art quilt - dílo je inspirováno obrazem malíře Joana Miró. Irena Zemanová se patchworku a art quiltu věnuje od r.2008. Pracuje s různými textilními technikami, používá zdánlivě neslučitel…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

  • Otto Placht

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2018 15:00

    akryl, kvaš, papír, 2012, 70 x 100 cm, sign. vzadu Placht 2012, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, plátno, 2005, 42 x 59 cm, sign. PD Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    akvarel, pastel, papír, 1978, 59 x 41,5 cm, sign. PD Načeradský 78, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Miloslav Cicvárek

    (1927-2007)

    Židle akt

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    plastika, v. 125 cm, sign. vzadu Cicvárek

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Igor Piačka

    Krisovo tajomstvo

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 106.000 CZK (4.240 €)

    olej, plátno, 2013, 100 x 150 cm, sign. PD Igor Piačka 2013, napínací rám, olejomalba Krisovo tajomstvo je dílem slovenského autora, absolventa Vysoké školy umění v Bratislavě oboru volné grafiky a knižní tvorby, Igora Piačky. Autor je členem grafické skupiny G-Bod, a uměleckého spolku Hollar. Grafi…

    Aktuální cena: 106.000 CZK (4.240 €)

    Poslední dražitel: ID1057 Historie příhozu

  • Ewa Nemoudrý

    Mám ptáky ve vlasech

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    akryl, plátno, komb., 2018, 69,5 x 69,7 cm, sign. PD E. Nemoudry 18, typická ukázka z díla vystudované architektky, která prošla rovněž ateliérem prof. Svobody na VŠUP v Praze. Nemoudry přeměňuje svou živou představivost specifickým rukopisem do figurálních kompozic s charakteristickou poetikou. Tém…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Michal Tomek

    Krajina s trempy a poustevníky

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    olej, plátno, 2015, 84 x 130 cm, sign. PD Tomek, vzadu popsáno autorem Michal Tomek 2015

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Michal Cihlář

    Dialog entomologa se stomatologem

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    osmibarevný linoryt, 1988 - 1992, 32,6 x 48,6 cm, sign. DU Michal Cihlář, rám, č. 7/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Příjemné vánoce

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    lept, 1955, 8,8 x 15 cm, sign. PD Vladimír Boudník 1955 XII., rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Henri Matisse

    (1869-1954)

    La Piscine

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    litografie, 35,5 x 103 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Boris Jirků

    Podzim patriarchy

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    akryl, papír, 1984, 31,5 x 44 cm, sign. LD Jirků 84, rám, vlevo uprostřed protrhlý papír, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    V baru

    Položka č.: 171

    olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. LD Žižka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Položka č.: 170

    olej, dřevo, 1982, 49 x 46,5 cm, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

  • Karel Oberthor

    Výroba marmelády v Počernicích

    Položka č.: 169

    tempera, karton, 48,5 x 59 cm, sign. LD K. Oberthor, ze soukromé sbírky Zbyňka Oberthora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 168

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kvetoucí jabloň

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, lepenka, 24,7 x 19 cm, PD monogr. VK, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Stromy na podzim

    Položka č.: 166

    olej, lepenka, 25,8 x 18,5 cm, PD monogr. VK, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autu…

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Jabloň v létě

    Položka č.: 165

    olej, lepenka, 18,8 x 25 cm, PD monogr. VK, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumn…

  • Josef Jambor

    (1887-1964)

    Vesnický rybník

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    olej, lepenka, 1929, 33 x 41,5 cm, sign. PD Jambor 1929, rám, oděrky na rámu, žák prof. Loukoty, M. Švabinského

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Poslední dražitel: ID6728 Historie příhozu

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Pohled na Vsetín

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    olej, plátno, karton, 1907, 35 x 48 cm, sign. LD O. Bubeníček 07, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Oidipus

    Položka č.: 162

    olovo, zlacený reliéf, 15,5 x 15,5 cm, značeno vzadu O Zoubek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    Poslední dražitel: ID6077 Historie příhozu

  • Rudolf Svoboda

    (1924-1994)

    Žonglér

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    leštěný bronz, 1965, v. 39 cm, sign. na ruce RS, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Kompozice; Reminiscence III.

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    2x kolorovaný lept, kombinovaná technika, papír, 1967, 16,2 x 12,3; 35,7 x 41,3 cm, sign. DU Sovák, rám, č. 1/24, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Vladislav Mirvald

    (1921-2003)

    Ad fortunam

    Položka č.: 159

    serigrafie, 1969, 46,3 x 34,6 cm, sign. PD Mirvald 1969, rám, č. 20/50

  • Václav Kozák

    (1889-1969)

    Položka č.: 174

    olej, plátno, 66 x 95 cm, sign. PD V. Kozák, rám, na rámu drobné oděrky. V. Kozák studoval u prof. F. Engelmüllera a poté v Mnichově a Vídni, odkud si odnesl expresivní poučení patrné i na tomto obraze., antiqari.at Radhošťská, soukromé studium v malířské škole F. Engelmüllera v Praze

  • Paul Cézanne

    (1839-1906)

    Portrait du Peintre Armand Guillaumin au pendu

    Položka č.: 187

    lept, 1873, 15,8 x 11,8 cm, rám, otisk z původní desky, Antikvariát Dlážděná

  • Francis Bacon

    (1909-1992)

    Personnage Couch

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    litografie, 1966, 54,5 x 43 cm, vydáno Maeght Editeur Paris, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID37 Historie příhozu

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Photon

    Položka č.: 185

    serigrafie, 1988, 52,5 x 52 cm, sign. PD Vasarely, č. 138/250