Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - před knihkupectvím
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 19:00
autorizovaný laser print A4, 1969, 26 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické šk…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - v noci
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 04. 2024 19:01
autorizovaný laser print A4, 1969, 17,5 x 25,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Bartůšek
(1935-1993)
Nemocniční pacient
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:00
bromostříbrná fotografie, 29,5 x 43 cm, sign. DU Jan Bartůšek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Bartůšek
(1935-1993)
Sestřičky
Položka č.: 386Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:01
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Bartůšek
(1935-1993)
Loupání mandarinky
Položka č.: 387Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:02
bromostříbrná fotografie, 43 x 29,5 cm, sign. DU Jan Bartůšek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Bartůšek
(1935-1993)
Do školy
Položka č.: 388Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:03
bromostříbrná fotografie, 19,3 x 14,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Bartuška
(1898-1963)
Stíny
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:04
bromostříbrná fotografie, 21,2 x 27,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, pozdější zvětšenina, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Linie
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Dostál
(1938-2022)
Rybáři
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:05
bromostříbrná fotografie, 1975, 16,8 x 23,4 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1975, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Náhodná setkání
Položka č.: 391Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:06
bromostříbrná zvětšenina, 70. léta, 16,8 x 23,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé - v řece
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:07
bromostříbrná zvětšenina, 70. léta, 22,2 x 16,6 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé - dvojice
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:08
bromostříbrná zvětšenina, 70. léta, 16,8 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:09
bromostříbrná fotografie, 90. léta, 22,8 x 16,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Start
Položka č.: 395Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:10
František Dostál
(1938-2022)
Letná
Položka č.: 396Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:11
František Dostál
(1938-2022)
Labutě
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:12
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Letní lidé
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:13
bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Letní lidé
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:14
bromostříbrná fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
S kytarou
Položka č.: 400Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:15
bromostříbrná fotografie, 1988, 16,7 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Construction Worker in Prague
Položka č.: 401Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:16
bromostříbrná fotografie, 1985, 16,9 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Julius Effenberger
Žilo by se jinde
Položka č.: 402Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:17
fotografie na aluminiu, 2001, 46,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Julius Effenberger
Služky
Položka č.: 403Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:18
fotografie na aluminiu, 1997, 46,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger
Julius Effenberger
Červené sandály
Položka č.: 404Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:19
fotografie na aluminiu, 2001, 70,5 x 46,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger
Julius Effenberger
Most
Položka č.: 405Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:20
Julius Effenberger
Předvolební kampaň v Senegalu
Položka č.: 406Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:21
Julius Effenberger
Větřík pod sluncem
Položka č.: 407Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:22
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na venkovské stavení
Položka č.: 408Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:23
fotografie, 14,7 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, lehce ohmataný papír, kraje mírně zažloutlé, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Venkovský kostelík
Položka č.: 409Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:24
fotografie, 16,5 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, poškozený pravý dolní roh, v horní části dvě skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled do interiéru
Položka č.: 410Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:25
fotografie, 15,6 x 22,9 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý. na povrchu drobné škrábance, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Konopiště
Položka č.: 411Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:26
fotografie, 18 x 23,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, kraje lehce ohmatané, drobné škrábance a skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na Karlštejn
Položka č.: 412Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 08:27
fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)