• Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Panajotová - pozdější choť L. Skrbka

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:51

    suchá jehla, 1914, 34 x 26 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1914, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Portrét

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:52

    lept, 27 x 22 cm, sign. PD V. Silovský, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Autoportrét

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:53

    suchá jehla, 14,8 x 11 cm, sign. PD V. Silovský, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Portrét muže

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:54

    lept, 1911, 33 x 28,2 cm, sign. LD V. Röhling, DU věnování: V úctě a oddanostoi MUDr. Frantovi, na zadní straně lept V. Röhlinga, Dáma v křesle, poškozeno, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alois Jirásek

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:55

    lept, 12,2 x 7,3 cm, sign. PD V. Röhling, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alfons Mucha

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:56

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alfons Mucha

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:57

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. H. Payne

    (1812-1902)

    Beethoven

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:58

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. H. Payne

    (1812-1902)

    Mozart

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:59

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Edvard Beneš

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:00

    fotografie. matný papír, 28 x 36 cm, fotografie nalepena na papíru, fotografie i papír ušpněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jan Zrzavý

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:01

    fotografie, 41 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Josef Sudek

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:02

    bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:03

    fotografie, 38,5 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Neužil?

    Božena Němcová

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:04

    hlína, v. 25 cm, značeno v hlíně K, připevněno k dřevěnému podstavci, vzadu na podstavci uraženy kousky hlíny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Houslista Josef Joachim

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:05

    lept, 26,5 x 22,2 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:06

    lept, 12 x 10 cm, sign. v desce PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Za stolem

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:07

    Aktuální cena: 508 CZK (21 €)

    Ženský portrét

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

    Potrtrét mladé dívky

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:09

    tuš, tužka, papír, 1974, 41,8 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Potrtét staršího muže

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:10

    tuš, papír, 1974, 41,8 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže s protáhlým obličejem

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:11

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže s dlouhými vlasy

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:12

    fix, papír, 1974, 41,8 x 29,6 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:13

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Karel Havlíček Borovský

    Položka č.: 95

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:15

    tuš, papír, 1921, 24,2 x 15,9 cm, sign. DU 1921 Neumann, studentská práce, papír zažloutlý, ušpiněný, v rozích pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Sochař Ladislav Kofránek

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Autoportrét

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:17

    suchá jehla, 12 x 9,3 cm, sign. PD AMoravec, zašpiněno, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • S. Malý

    Starý muž

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:18

    lept, 1923, 10,5 x 7,8 cm, sign. PD SMalý 23, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Autoportrét

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:19

    suchá jehla, 15,1 x 11 cm, sign. PD A. Majer, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Portrét Františka Tichého

    Položka č.: 91

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:20

    akvatinta, lept, 1975, 14 x 14 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, na papíře zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu