• Felix Jenewein

    (1857-1905)

    Mor

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:46

    litografie, 1899, 43,3 x 37,6 cm, LD značeno na kameni F. Jenewein 1899, list č. III., provedl B. Kočí, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Swetse na AVU v Praze, poté J. Trenkwalda na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni, člen Umělecké besedy…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Felix Jenewein

    (1857-1905)

    Mor

    Položka č.: 528

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:47

    litografie, 1900, 43 x 38 cm, LD značeno na kameni F. Jenewein 1900, list č. II., provedl B. Kočí, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Swetse na AVU v Praze, poté J. Trenkwalda na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni, člen Umělecké besedy a Kr…

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Pec

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:48

    litografie, 1923, 29 x 39 cm, PD značeno na kameni K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara , zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Zátiší s hrozny

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:49

    litografie, 42 x 54 cm, sign. PD Al. Fišárek, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:50

    litografie, 36,8 x 21,4 cm, sign. DU VKomárek, č. 42/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vzdej se!

    Položka č.: 532

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:51

    litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 15/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    V objetí

    Položka č.: 533

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:52

    litografie, 1927, 18 x 12 cm, sign. LD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara , lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J. H. Štěrby

    Položka č.: 534

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:53

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:54

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 19/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Na procházce

    Položka č.: 536

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:55

    litografie, 1990, 45 x 35 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, č. č. 47/60, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • František Volf

    (1897-1983)

    Maska

    Položka č.: 537

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:56

    litografie, 46 x31 cm, sign. LD F. Volf, č. 25/30, papír při okrajích zašpiněný, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Demel

    Kontrabas

    Položka č.: 538

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:57

    lept, 2005, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 05, č. 38/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Karel Demel

    Kolotoč

    Položka č.: 539

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:58

    lept, 2005, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 2005, č. 88/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Ikarův pád III.

    Položka č.: 540

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:59

    akvatinta, 32 x 23,5 cm, sign. DU PavelSukdolák, autorský výtisk č. 5/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:00

    litografie, 2017, 69,5 x 48,8 cm, sign. PD Ivan Ouhel, č. 50/90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Benetka

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 542

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:01

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská

  • Michal Singer

    Hlava muže

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:02

    litografie, 2009, 49,2 x 34,3 cm, sign. DU Singer 09, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Bláha

    Nohy

    Položka č.: 544

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:03

    litografie, 2009, 27,3 x 38,4 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Molo

    Položka č.: 545

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:04

    litografie, 33 x 52,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 55/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíčná noc

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:05

    litografie, 26 x 42 cm, sign. PD J. Valečka, č. 13/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emma Srncová

    Ukradená pusa

    Položka č.: 547

    Vyvolávací cena: 11.700 CZK (468 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:06

    litografie, 1993, 43,5 x 54 cm, sign. PD Emma Srncová 93, rám, č. 12/80, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 11.700 CZK (468 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:07

    bibliofilie s 5 původními lepty, 2011, 33 x 24, 2 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, rám, 64/80, vydala Daruma Praha 2011, autorem básní je Christos Giannakos (text v řečtině a v angličtině). Cyklus Metamorfózy (česky), ilustrace k řeckým básním The Fall. Příběh pojednává o nekonečných proměnác…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Děčín

    Položka č.: 549

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:08

    litografie, 1975, 19 x 68 cm, sign. PD JanMácha 75, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jindřichův Hradec

    Položka č.: 550

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:09

    litografie, 28,7 x 36 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, vzadu razítko ČFVU, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Lidice

    Položka č.: 551

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:10

    lept, 25,5 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:11

    lept, 35 x 32,3 cm, sign. PD V. Röhling, LD značeno razítkem autora, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Chudeřické sklárny

    Položka č.: 553

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:12

    litografie, 1960, 30 x 42,5 cm, sign. PD Jan Rambousek 1960, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Holan

    (1893-1953)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:13

    litografie, 1951, 33,3 x 50,8 cm, sign. PD K. Holan 1951, č. 190/500, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:14

    litografie, 36,2 x 28 cm, sign. PD A. Pitrmann , při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Řeka Lužnice

    Položka č.: 556

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:15

    dřevoryt, 28 x 36 cm, sign. PD K. Štěch, č. 54/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)