• Jiří Načeradský

    Ležící

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    akvarel, pastel, papír, 1994, 43 x 62 cm, sign. DU Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Načeradský

    Rozcvička

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    akvarel, papír, 1992, 61 x 43 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    pastel, papír, 2004, 41 x 58,5 cm, sign. DU Načeradský 2004, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Načeradský

    Galaktické děti

    Položka č.: 35

    akvarel, tužka, papír, 1979, 49 x 34,5 cm, sign. PD Načeradský 79, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Tři ženy

    Položka č.: 34

  • Jiří Načeradský

    Muži

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    akvarel, tuš, papír, 2004, 21,5 x 29 cm, sign. LD Načeradský 2004, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    Položka č.: 31

    akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský, sign. vzadu Načeradský 2004; Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a české grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vž…

  • Petr Kvíčala

    Malé a velké vlnění

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    olej, plátno, 1987, 55,5 x 71 cm, sign. DU PK 87, olištováno, obraz Petra Kvíčaly,označený na blind rámu "Voda malé a velké vlnění duben 1987", pochází z význačné brněnské sbírky , majitel obraz získal přímo od autora v roce 1991. Dílo pochází z cyklu "Voda" - touto tematikou se…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Položka č.: 29

    kombinovaná technika, karton, 1987, 42,5 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 87, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Položka č.: 28

    kombinovaná technika, sololit, 1987, 40,5 x 58,5 cm, sign. DU S. Kovařík 87, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    olej, koláž, tuš, tempera, papír, 1986, 43 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 86, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Ačtyřka2

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Položka č.: 23

  • Naděžda Plíšková

    (1934-1999)

    Vystřihovánky

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    suchá jehla, 1968, 28,5 x 30,5 cm, sign. DU Naděžda Plíšková 1969, č. 10/30, žákyně prof. V. Silovského a K. Součka na AVU v Praze, K. G. Müllera na Hochschule für Graphik und Buchkunst v Lipsku, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Karty

    Položka č.: 21

    koláž, papír, 1998, 14 x 24 cm, sign. vzadu ve výřezu V. Janoušková 98, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    V běhu

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    tuš, akvarel, koláž, papír, 39,8 x 31,7 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Karel Demel

    Kolotoč

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    lept, 2005, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 2005, č. 88/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Demel

    Kontrabas

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    lept, 2005, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 05, č. 38/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    New York - Chrysler building

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    serigrafie, 2017, 63 x 44 cm, sign. PD Matoušek 2017, č. 51/77, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Parlament

    Položka č.: 239

    serigrafie, 2015, 47,5 x 67,5 cm, sign. PD Matoušek 2015, č. 14/77, vzadu věnování, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Jiskra

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    serigrafie, 2003, 45 x 30,2 cm, sign. PD Fmatoušek 03, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 235

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 56/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Adéla Matasová

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    lept, 1970, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Matasová 70, autorský tisk, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Hampl

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1988, 40,8 x 29,7 cm, sign. PD Jos. Hampl 88, rám, č. 87/95, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)