Wien I

    Položka č.: 228826

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:30

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Wien II

    Položka č.: 228827

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:32

    litografie, 26 x 37,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír v pravém dolním rohu mírně natržený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

    Pula

    Položka č.: 228829

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:34

    litografie, 21,5 x 38,5 cm, sign. PD, č. 128/200, papír v rozích pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Obilné pole

    Položka č.: 228830

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:36

    olej, plátno, 33,5 x 78 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Zasněžená krajina s topoly

    Položka č.: 228831

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:38

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • F. Herber

    Výhled z lesa

    Položka č.: 228833

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:40

    olej, karton, 26 x 35 cm, sign. PD Herber F., rám, na rámu drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Bino

    (1881-1947)

    Svatý Mikuláš na Malé Straně

    Položka č.: 228836

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:42

    lept, 29,2 x 21,5 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Věže

    Položka č.: 228837

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:44

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Lilie

    Položka č.: 228838

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:46

    dřevoryt, 1985, 19,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Dolejš 85, pasparta, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Květina

    Položka č.: 228839

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:48

    dřevoryt, 1986, 21,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Dolejš 86, pasparta, č. 40/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří D. Dostál

    Katedrála

    Položka č.: 228840

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:50

    litografie, 1997, 16,5 x 8 cm, sign. PB Jiří D. Dostál 5/97, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Petr Obr?

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 228841

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:52

    zinkografie, 11,5 x 3,2 cm, sign. PD Jan Petr, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kvetoucí bodlák

    Položka č.: 228842

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:54

    dřevoryt, 1986, 20,5 x 16 cm, sign. PD F. Dolejš 86, pasparta, č. 39/75, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Žena s loutnou

    Položka č.: 228843

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:56

    tužka, papír, 13,5 x 9,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    Položka č.: 228844

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:58

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Položka č.: 228855

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:00

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liška

    Studie IV

    Položka č.: 228856

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:02

    propiska, papír, 23,8 x 16,4 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Carolinum

    Položka č.: 228857

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda v Karlových Varech

    Položka č.: 228858

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:06

    mědirytina, 11 x 16,2 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • C. Steyrer

    Bilderftürmerei im Prager Mome 1619

    Položka č.: 228859

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:08

    litografie, 10,4 x 13,8 cm, litografii provedl J. Sandtner jun., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Chronik

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 228860

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Choceňský tunel

    Položka č.: 228861

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Snopy

    Položka č.: 228874

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:14

    olej, dřevo, 28,5 x 31 cm, sign. LD, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Na vlnách

    Položka č.: 228877

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Tisk (Ex Libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 228878

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:18

    lept, 6,7 x 2,7 cm, sign. DU C. Bouda, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Položka č.: 228882

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Hajný

    Krajina nalezení

    Položka č.: 220941

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:22

    tisk, 2000, 32,5 x 41 cm, sign. DU Zdeněk Hajný, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Krahulík

    (1908-?)

    Kvilda

    Položka č.: 221454

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:24

    olej, dřevo, 34 x 54 cm, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jan Krahulík

    (1908-?)

    Položka č.: 221488

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:26

    olej, karton, 25 x 34,5 cm, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orloj

    Položka č.: 222079

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:28

    ocelorytina, 1968, 14,7 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)