• Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Pohled na vltavu od Sovových mlýnů

    Položka č.: 211118

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 19:00

    litografie, 22,9 x 34,7 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, 44/170, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Mézl

    Podzim

    Položka č.: 228910

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 19:05

    dřevoryt, 22,5 x 10,7 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Míčková

    Motýl

    Položka č.: 200097

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 19:10

    pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Alois Moravec

    Čarovný mlýn v Kolovči u Klatov

    Položka č.: 228933

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 19:15

    litografie, 1977, 23 x 16 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1978, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Foxteriér

    Položka č.: 215379

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 19:25

    lept, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Německý ovčák

    Položka č.: 215378

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 19:30

    lept, 10 x 8,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zuzana Nováčková

    Schnoucí květy

    Položka č.: 228900

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 19:35

    suchá jehla, 18,1 x 15,2 cm, sign. PD Nováčková, 35/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU, členka výtvarné skupiny Tolerance a Kruh

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Bažant

    Položka č.: 224759

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 19:40

    kombinovaná technika, papír, 1958, 62,5 x 33 cm, sign. DU K. Oberthor 58, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Oberthor

    Staré větrné mlýny

    Položka č.: 221389

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 19:45

    monotyp, 1970, 42 x 57 cm, sign. DU K. Oberthor 70, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Týnský chrám

    Položka č.: 228945

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 19:50

    lept, 16 x 9,6 cm, sign. PD V. Röhling, rám, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 228938

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 19:55

    lept, 15,5 x 10 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Různí autoři

    Konvolut grafických štočků

    Položka č.: 206718

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 20:00

    18 x štoček, 9 x 10 ; 2,5 x 1,8 cm, Vojtěch Kubašta a další, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Tmavá krajina

    Položka č.: 127577

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 20:05

    lept, 1979, 13 x 17,2 cm, sign. PD Sendlerová 79, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Skočdopole

    (696)

    Dědečkova dýmka

    Položka č.: 207560

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 20:10

    tempera, běloba, papír, 1961, 27 x 42 cm, sign. PN Skočdopole 61, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Skočdopole

    (896)

    Položka č.: 207510

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 20:15

    tempera, běloba, karton, 1961, 39 x 67 cm, sign. PD Skočdopole 61, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Položka č.: 205441

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 20:25

    suchá jehla, 1944, 21 x 29,7 cm, sign. PD K. Štika 44, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Znamení zvěrokruhu - Rak

    Položka č.: 180374

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 20:30

    lept, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD E. Tomanová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Trefil

    (1906)

    Haškova Lipnice

    Položka č.: 224781

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 20:35

    monotyp, 1968, 29 x 52 cm, sign. PD V Trefil 68, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Olga Vyleťalová

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 183007

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 20:45

  • Olga Vyleťalová

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 183006

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 20:50

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 228934

    Plánované ukončení: 05. 12. 2018 20:55

    litografie, 1975?, 12,5 x 8,5 cm, sign. DU Wielgus, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Claudio Ancilotti

    Zátiší s vázou květin

    Položka č.: 223659

    Plánované ukončení: 06. 12. 2018 17:05

    kombinovaná technika, 50 x 40 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Daniela Benešová

    Zimní nálada

    Položka č.: 228930

    Plánované ukončení: 06. 12. 2018 17:10

    litografie, 9,5 x 14 cm, sign. DU Daniela Benešová 83, pasparta, 26/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Na mole

    Položka č.: 217773

    Plánované ukončení: 06. 12. 2018 17:15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Nové trendy

    Položka č.: 217774

    Plánované ukončení: 06. 12. 2018 17:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Showroom pro klienty plastické chirurgie

    Položka č.: 217775

    Plánované ukončení: 06. 12. 2018 17:25

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Otakar Čemus

    (1928)

    Sedící

    Položka č.: 228944

    Plánované ukončení: 06. 12. 2018 17:30

    litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Ot. Čemus, pasparta, 62/110, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Demel

    Pyramida

    Položka č.: 228937

    Plánované ukončení: 06. 12. 2018 17:35

    lept, 2006, 7 x 5,3 cm, sign. PD K. Demel, rám, 143/150, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Ztrácíme-li jistoty

    Položka č.: 205292

    Plánované ukončení: 06. 12. 2018 17:55

    serigrafie, 1985, 35 x 23,4 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 11/16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Krajina 1

    Položka č.: 205291

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2018 18:00

    lept, 1985, 24,2 x 32,2 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 20/25, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)