• Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Poezie, struktury, linie

    Položka č.: 1273

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:16

    serigrafie, 32 x 32 cm, sign. LD Sýkora, rám, studium na Vysoké škole báňské v Příbrami, na VŠAPS ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, F. Kovárny, K. Lidického, M. Salcmanna a V. Denksteina na PedF UK v Praze, studium na PřF tamtéž, zakládající člen skupiny Křižovatka, Nová skupina, UVU a Umělecké bese…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Poezie, struktury, linie

    Položka č.: 1274

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:17

    serigrafie, 32 x 32 cm, sign. PD Sýkora, rám, studium na Vysoké škole báňské v Příbrami, na VŠAPS ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, F. Kovárny, K. Lidického, M. Salcmanna a V. Denksteina na PedF UK v Praze, studium na PřF tamtéž, zakládající člen skupiny Křižovatka, Nová skupina, UVU a Umělecké bese…

    Odhadní cena: v CZK

  • Naďa Synecká

    Čistý odraz

    Položka č.: 1275

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:18

    litografie, 29 x 45,5 cm, sign. PD Naďa Synecká, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Luboš Synecký

    (1925)

    Mezihra

    Položka č.: 1276

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:19

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. LD Luboš Synecký, rám, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Sytař

    (1976)

    Hnědý král

    Položka č.: 1277

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:20

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 74 x 61 cm, sign. vpředu, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Faraon

    Položka č.: 1278

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:21

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář dívky

    Položka č.: 1279

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:22

    lept, 8,6 x 7,3 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Šalamoun

    Eustachův princip

    Položka č.: 1280

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:23

    litografie, 1992, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 92, 11/30, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Šalamoun

    Abece

    Položka č.: 1281

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:24

    litografie, 1993-1996, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 93-96, rám, 12/60, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 1282

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:25

    litografie, 56,5 x 73,5 cm, rám, 35/35, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Raději být slušným blbcem..

    Položka č.: 1283

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:26

    tuš, barevný inkoust papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Venezia

    Položka č.: 1284

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:27

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Veselá smrt kozy Rózy

    Položka č.: 1285

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:28

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Boj o kořist

    Položka č.: 1286

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:29

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Tři grácie

    Položka č.: 1287

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:30

    Odhadní cena: v CZK

  • Eva Ševčíková

    Hvězdička

    Položka č.: 1288

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:31

    akvarel, sololit, 30 x 21 cm, sign. PD ave

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Eva Ševčíková

    Lyra

    Položka č.: 1289

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:32

    akvarel, překližka, 15,5 x 23 cm, sign. PD ave

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Šimek

    Abstrakce krajiny

    Položka č.: 1290

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:33

    olej, plátno, 25 x 30,5 cm, sign. na zadní straně F. Šimek, rám, na zadní autorovo věnování básníku Ladislavu Stehlíkovi, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5827 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Mi-Careme v Paříži

    Položka č.: 1291

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:34

    lept, 1909, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Cour du dragon, Paříž

    Položka č.: 1292

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:35

    lept, 1922, 31,5 x 27 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Brána v arabské čtvrti v Tangeru

    Položka č.: 1293

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:36

    lept, 1912, 45 x 35,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Odhadní cena: v CZK

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Obchodní ulice v Kiotu, Japonsko

    Položka č.: 1294

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:37

    lept, 1928, 37,5 x 32 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Odhadní cena: v CZK

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Kostel St. Gervais v zimě, Paříž

    Položka č.: 1295

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:38

    lept, 1927, 39 x 31 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Odhadní cena: v CZK

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    V podhradí

    Položka č.: 1296

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:39

    dřevoryt, 16 x 12,3 cm, sign. PD T. F. Šimon, pasparta, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Odhadní cena: v CZK

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Benátská ulička

    Položka č.: 1297

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:40

    novotisk, 19,7 x 10 cm, PD značeno razítkem T. F. Šimon, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Oči vidící a oči viděné

    Položka č.: 1298

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:41

    novotisk, 9,8 x 19,5 cm, PD značeno razítkem T. F. Šimon, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID535 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Miloš Šindelář

    Výloha

    Položka č.: 1299

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:42

    bromostříbrná fotografie, 23,3 x 16,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Zvědavost

    Položka č.: 1300

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:43

    lept, 41,5 x 57 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/1

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Španělský sen

    Položka č.: 1301

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:44

    akryl, sololit, 1990, 50 x 70 cm, sign. PD Josef Šolc 90, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Bílé chryzantémy

    Položka č.: 1302

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 19:45

    akryl, sololit, 1984, 76 x 50 cm, sign. PD Josef Šolc 84, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Odhadní cena: v CZK