• Ivan Novosad

    Kalvárie

    Položka č.: 190875

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:58

    linořez, 2009, 17,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 23/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Klaun

    Položka č.: 190876

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:00

    linořez, 2009, 15 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 41/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Kočárek

    Položka č.: 190877

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Křeslo

    Položka č.: 190882

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:04

    linořez, 2009, 15,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 30/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Křižovatky

    Položka č.: 190883

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:06

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Mašle

    Položka č.: 190885

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Položka č.: 190886

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Vlado Baláž

    Položka č.: 190983

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:12

    lept, 2003, 9,5 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik 03, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    Položka č.: 191173

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:14

    litografie, 12,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 33/40, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6338 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 191629

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:16

    litografie, 11 x 12,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 108/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    Položka č.: 191630

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:18

    litografie, 9 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Schody ve Vlašské ulici

    Položka č.: 191631

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:20

    litografie, 22,9 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 191632

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:22

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Bota

    Položka č.: 191634

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:24

    litografie, 8 x 9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 28/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Kopie P. Brandl

    Položka č.: 191635

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:26

    olej, dřevo, 1990, 20,5 x 16,5 cm, sign. vzadu, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Na trh

    Položka č.: 191817

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:28

    tužka, papír, 1992, 28 x 20 cm, sign. LD O. Coufal 19.20.92, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • JIřina Wilma Pálková

    Plachetnice

    Položka č.: 191823

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:30

    koláž, papír, 1997, 7 x 5,7 cm, sign. PN Pálková 97, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Šafránek

    Položka č.: 191824

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:32

    dřevořez, 1991, 12 x 10,5 cm, sign. PD Šafránek 91, autorský tisk, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Taneček

    Položka č.: 193612

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:34

    kombinovaná technika, papír, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 196027

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:36

    litografie, 20,5 x 28,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 38/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Ivan Kováčik

    Milenium

    Položka č.: 196712

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:38

    lept, 2000, 12 x 9 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2000, č. 14/59

  • Jana Reinerová

    Pohled od "Hada"

    Položka č.: 196950

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:40

    litografie, 37,5 x 32 cm, sign. DP Jana Reinerová, č. 18/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Zámecké schody

    Položka č.: 196952

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:42

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zeď modliteb

    Položka č.: 196953

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:44

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/68, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Noční Hradčanské náměstí

    Položka č.: 196954

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:46

    litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 196957

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:48

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jana Reinerová

    Ulice na Kampě

    Položka č.: 196958

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:50

    litografie, 43 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 53/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Silueta Petřína

    Položka č.: 196959

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:52

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Panorama Wetzlaru

    Položka č.: 199644

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:54

    litografie, 14,5 x 21 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Leo Vaniš

    (1979)

    I.Olbracht - Zlý voják

    Položka č.: 199646

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 16:56

    kombinovaná technika, papír, ilustrace, 20,5 x 17 cm, sign. PD Leo Vaniš 07, člen Sdružení výtvarníků ČR

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)