• Josef Hegenbarth

    (1884-1962)

    Cirkus

    Položka č.: 228504

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:38

    litografie, 1938, 13 x 9,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zatčení

    Položka č.: 228505

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:40

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-?)

    Chalupy v létě

    Položka č.: 228546

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:42

    olej, karton, 28 x 34 cm, sign. PD Sedláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Zemann

    Léto

    Položka č.: 228547

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:44

    olej, karton, 33,5 x 49 cm, sign. LD Zemann , rám, vzadu popsáno, vzadu razítko, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Pasáček

    Položka č.: 228555

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:46

    lept, 30,4 x 18,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228771

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:48

    reliéfní grafika, 21 x 13 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Pechar

    Porcie

    Položka č.: 228775

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:50

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý a papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kateřina

    Položka č.: 228776

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:52

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    Položka č.: 228777

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:54

    dřevoryt, 1986, 24,8 x 19,8 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, papír při horním i dolním okraji pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6905 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Kněžna Jitka, manželka Břetislava I.

    Položka č.: 228778

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Věra

    Položka č.: 228786

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:58

    tužka, akvarel, papír, 1936, 33,9 x 27,8 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Váza s růží

    Položka č.: 228798

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Beduín

    Položka č.: 228799

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:02

    litografie, 16,7 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Šapitó

    Položka č.: 228801

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:04

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Říha

    Krajina s mokřady

    Položka č.: 228804

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:06

    olej, karton, 29,7 x 41,6 cm, sign. PN Říha, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Říha

    Krajina s březovým hájkem

    Položka č.: 228805

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:08

    olej, karton, 29,4 x 41,7 cm, sign. PN Říha, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Saně

    Položka č.: 228806

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:10

    fix, akvarel, papír, 1961, 22,8 x 22,8 cm, sign. PD 1961 R. Kolář, rám, PD věnování, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Volhejn

    (1910-1988)

    Položka č.: 228807

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:12

  • Josef Kříž

    Řeka

    Položka č.: 228809

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:14

    olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Jos. Kříž, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Jarský Kop.

    Kytice pivoněk

    Položka č.: 228810

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:16

    olej, karton, 1970, 51,5 x 41,5 cm, sign. LD Jarský Kop. 70, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Židovský svátek

    Položka č.: 228812

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:18

    dřevoryt, 1918, 16,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Bílek, papír zažloutlý a při krajích lehce otřepený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Struktura

    Položka č.: 228813

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:20

    lept, 1967, 13,4 x 5,4 cm, sign. DU Hořánek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout (Ex Libris A. Chvála)

    Položka č.: 228815

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Fridrich

    Vesnická chalupa

    Položka č.: 228817

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:24

    dřevoryt, 1951, 11 x 14 cm, sign. PD Miroslav Fridrich, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Stavení

    Položka č.: 228822

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:26

    tuš, papír, 1933, 33,3 x 25,2 cm, sign. PD 33, papír při krajích pokrčený a ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jindra Beranová

    Zamračená tvář

    Položka č.: 228823

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:28

    linoryt, 1972, 24,1 x 17,8 cm, sign. PD Jindra Beranová 72, autorský tisk, papír při krajích lehce ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Wien I

    Položka č.: 228826

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:30

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Wien II

    Položka č.: 228827

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

    Pula

    Položka č.: 228829

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:34

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Obilné pole

    Položka č.: 228830

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:36

    olej, plátno, 33,5 x 78 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)