-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice IV.
Položka č.: 1050Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:05
tempera, papír, 1986, 62 x 45,5 cm, sign. DU Venera 1986, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vojta
(1955)
St. Aimé
Položka č.: 1051Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:06
kombinovaná technika, papír, 1990, 53 x 62 cm, sign. PD Jan Vojta, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, poté na DAMU tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leoš Vysocký
Červené pole
Položka č.: 1052Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:07
olej, sololit, 2008, 37 x 43 cm, monogr. PD LV, rám, na zadní straně autorský štítek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martina Walterová
(1988)
Vrůstám - z cyklu Made in a Birdhouse
Položka č.: 1053Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:08
akryl, plátno, 2014, 80 x 80 cm, sign. na zadní straně Martina Walterová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Zeithammel
(1958)
Kompozice
Položka č.: 1054Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:09
strukturální grafika, 29 x 21 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Zeithammel
(1958)
Kompozice II.
Položka č.: 1055Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:10
strukturální grafika, 24 x 19,5 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Zeithammel
(1958)
Strukturální grafika
Položka č.: 1056Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:11
kombinovaná technika, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Zeithammel, při okraji mimo tisk tmavá vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Žák
Krajka
Položka č.: 1057Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:12
lept, 2002, 21,8 x 21,5 cm, sign. PD Žák 02, č. 3/5, vzadu štítek: Grafika roku 2002, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Portier
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hlava
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Karoušek
(1926-1991)
Únorové slunce
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Vánoce 1975
Položka č.: 330Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Filip
(1962)
Stroje
Položka č.: 329Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
papír, pryskyřice, akryl, 2012, 95,5 x 65 cm, sign. PD P. Filip 2012, rám, žák prof. J. Soukupa a L. Růžičky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Franta
(1962)
Mandelinky
Položka č.: 328Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Spěváček
(1973)
Žabičky
Položka č.: 327Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 2012, 48,5 x 66,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2012, č. 14/15, papír a rožky nepatrně ohmatané, antiqari.at Radhošťská, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby …
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Šindelová
(1970)
Bez názvu
Položka č.: 326Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
linoryt, 1997, 57,5 x 84 cm, sign. PD Jana Šindelová 1997, č. 1/5, rohy ohnuté, při okrajích ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Studnický
(1969)
Hřibobraní
Položka č.: 325Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
linoryt, 2000, 49 x 68 cm, sign. PD J. Studnický 2000, č. 2/10, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Růžička
(1965)
Člověk
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
linořez, 2000, 48,5 x 37,2 cm, sign. PD Růžička 2000, č. 1/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirek Šebík
(1955)
Björn Zuřivý
Položka č.: 323Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
suchá jehla, 2010, 69 x 54 cm, sign. PD Šebík 2010, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929)
Don Giovanni
Položka č.: 322Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
kombinovaná technika, lept, 61,5 x 50,3 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 13/50, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Houby
Položka č.: 321Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, 2023, 49 x 40 cm, monogr. PD ZŠR, č. 10/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem
Položka č.: 320Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, 2023, 49 x 40,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 4/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem II.
Položka č.: 319Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Lukášová
(1973)
Oběti
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
strukturální grafika, kolorovaný ruční papír, 2000, 50 x 43 cm, sign. PD Hana Lukášová, č. 3/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimíra Jelínková
Stojíme
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2002, 45 x 62 cm, sign. PD VJelínková 2002, č. 9/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Havlín
(1976)
Nádoba
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
(1909-1985)
Lino 99
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 13/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoe…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Havel
Dvojčata
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
serigrafie, 2002, 51 x 38 cm, sign. PD Havel, č. 1/14, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hablawetz
Touha
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
serigrafie, 2000, 55 x 61 cm, sign. PD Jiří Hablawetz 2000, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO