• Vincent Venera

    (1958)

    Kompozice IV.

    Položka č.: 1050

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:05

    tempera, papír, 1986, 62 x 45,5 cm, sign. DU Venera 1986, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Vojta

    (1955)

    St. Aimé

    Položka č.: 1051

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:06

    kombinovaná technika, papír, 1990, 53 x 62 cm, sign. PD Jan Vojta, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, poté na DAMU tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leoš Vysocký

    Červené pole

    Položka č.: 1052

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:07

    olej, sololit, 2008, 37 x 43 cm, monogr. PD LV, rám, na zadní straně autorský štítek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Walterová

    (1988)

    Vrůstám - z cyklu Made in a Birdhouse

    Položka č.: 1053

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:08

    akryl, plátno, 2014, 80 x 80 cm, sign. na zadní straně Martina Walterová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Zeithammel

    (1958)

    Kompozice

    Položka č.: 1054

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:09

    strukturální grafika, 29 x 21 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Zeithammel

    (1958)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1055

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:10

    strukturální grafika, 24 x 19,5 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Zeithammel

    (1958)

    Strukturální grafika

    Položka č.: 1056

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:11

    kombinovaná technika, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Zeithammel, při okraji mimo tisk tmavá vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Žák

    Krajka

    Položka č.: 1057

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 19:12

    lept, 2002, 21,8 x 21,5 cm, sign. PD Žák 02, č. 3/5, vzadu štítek: Grafika roku 2002, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Portier

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Hlava

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Karoušek

    (1926-1991)

    Únorové slunce

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Vánoce 1975

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Filip

    (1962)

    Stroje

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    papír, pryskyřice, akryl, 2012, 95,5 x 65 cm, sign. PD P. Filip 2012, rám, žák prof. J. Soukupa a L. Růžičky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta

    (1962)

    Mandelinky

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Žabičky

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 2012, 48,5 x 66,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2012, č. 14/15, papír a rožky nepatrně ohmatané, antiqari.at Radhošťská, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby …

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Šindelová

    (1970)

    Bez názvu

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    linoryt, 1997, 57,5 x 84 cm, sign. PD Jana Šindelová 1997, č. 1/5, rohy ohnuté, při okrajích ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Studnický

    (1969)

    Hřibobraní

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    linoryt, 2000, 49 x 68 cm, sign. PD J. Studnický 2000, č. 2/10, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Růžička

    (1965)

    Člověk

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    linořez, 2000, 48,5 x 37,2 cm, sign. PD Růžička 2000, č. 1/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirek Šebík

    (1955)

    Björn Zuřivý

    Položka č.: 323

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    suchá jehla, 2010, 69 x 54 cm, sign. PD Šebík 2010, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlachtová

    (1929)

    Don Giovanni

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    kombinovaná technika, lept, 61,5 x 50,3 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 13/50, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Houby

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, 2023, 49 x 40 cm, monogr. PD ZŠR, č. 10/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Procházka s Fidem

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, 2023, 49 x 40,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 4/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Procházka s Fidem II.

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Lukášová

    (1973)

    Oběti

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    strukturální grafika, kolorovaný ruční papír, 2000, 50 x 43 cm, sign. PD Hana Lukášová, č. 3/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimíra Jelínková

    Stojíme

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2002, 45 x 62 cm, sign. PD VJelínková 2002, č. 9/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Nádoba

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    (1909-1985)

    Lino 99

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 13/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoe…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Havel

    Dvojčata

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    serigrafie, 2002, 51 x 38 cm, sign. PD Havel, č. 1/14, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hablawetz

    Touha

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    serigrafie, 2000, 55 x 61 cm, sign. PD Jiří Hablawetz 2000, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook