• Mario Stretti

    (1910-1960)

    Umývání

    Položka č.: 213841

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:37

    suchá jehla, 1942, 16,7 x 12,4 cm, PD monogr. MS, rám, I. stav I. tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Daněk

    Borovice

    Položka č.: 213797

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:38

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD Daněk, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastimil Hofman

    (1914-?)

    Senoseč

    Položka č.: 213586

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:39

    litografie, 1970, 32,8 x 45,3 cm, sign. PD VlastHofman 1970, autorský tisk č. 60/60, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM, žák prof. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Mayer

    (1895-1952)

    Na dvorku

    Položka č.: 213585

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:40

    lept, 23,2 x 16 cm, sign. PD JMayer, LD značeno razítkem autora, lehce zažloutlý papír, při okrajích skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5903 Historie příhozu

  • Bohumír Bob Hochman

    Postavy

    Položka č.: 213583

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:41

    tuš, papír, 2004, 30 x 20,8 cm, sign. PD Bob 2004, vzadu razítko autora, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chaloupka u lesa

    Položka č.: 213582

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:42

    fix, pastel, papír, 29 x 20,3 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 213581

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:43

    linoryt, 21,5 x 12,7 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Kořeny

    Položka č.: 213567

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:44

    dřevořez, 1989, 25,8 x 17,7 cm, sign. PD Anna Poustová 1989, č. 11/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaromír Hofman

    (1920-2003)

    Cesta do vsi

    Položka č.: 213565

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:45

    litografie, 1970, 32 x 45 cm, sign. PD Jaromír Hofman 1970, autorský tisk č. 63/69, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kratochvíla a Kysely na UMPRUM v Praze, prof. Pukla na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Venuše

    Položka č.: 213564

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:46

    dřevoryt, 1966, 39 x 89,5 cm, sign. PD, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Čestný diplom

    Položka č.: 213561

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:47

    litografie, 39,3 x 54,4 cm, čestný diplom První československé odborné oděvní a modní akademie V. Konšel, Brno, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána a pán

    Položka č.: 213314

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:48

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1979, 35,4 x 23,5 cm, sign. PD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Neznámý autor

    (1888-1973)

    Za závěsem ( Z knih Pavla Vodehnala)

    Položka č.: 213266

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:49

    dřevoryt, 10,7 x 7,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 212826

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:50

    dřevoryt, 1919, 18,5 x 13,8 cm, sign. PD AMoravec 1919, LD popsáno autorem, lehce zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západ…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6660 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Na poli

    Položka č.: 212806

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:51

    litografie, 13 x 22,4 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Kočí

    (1880-1961)

    Dvojice

    Položka č.: 212689

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:52

    dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Jos. Kočí, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Šanovec

    Lesní potok

    Položka č.: 212517

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:53

    olej, karton, 23 x 32 cm, sign. LD Ol. Šanovec, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Šanovec

    Chalupa u rybníka

    Položka č.: 212516

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:54

    olej, karton, 23 x 32 cm, sign. LD Šanovec Ol., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Šanovec

    Podzimní krajina

    Položka č.: 212393

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:55

    olej, plátno, 80 x 100 cm, sign. PD Šanovec Ol, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Bedřich Sokiransky?

    Položka č.: 212367

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:56

    olej, plátno, 7,3 x 5,3 cm, rám, při okrajích poškozeno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Johan Aldringer

    Položka č.: 212145

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 212126

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:58

    tempera, karton, 1939, 22,5 x 34,5 cm, sign. LD, rám, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Janoušek

    (1933)

    Postavy

    Položka č.: 212109

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 19:59

    dřevoryt, 21,4 x 14,9 cm, sign. PD KJanoušek, antiqari.at Radhošťská, Výtvarník Karel Janoušek je členem Unie výtvarných umělců České republiky a současně členem Unie výtvarných umělců, oblastního střediska v Hradci Králové. Narodil se 30. října 1933 v Lysé nad Labem. Je absolventem střední umělecko…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Ženy

    Položka č.: 212108

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 20:00

    lept, 19,8 x 9,1 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 13/40, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Palma

    Magdalena

    Položka č.: 212098

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 20:01

    kolorovaná mědirytina, 16,6 x 13,7 cm, vyryl D. J. Pound, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • V. Mieris

    Dáma s papouškem

    Položka č.: 212096

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 20:02

    mědirytina, 20,3 x 17,5 cm, vyryl Burger, vydal P. Kaeser, Wien, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • B. Herder

    Smrtelná úzkost Ježíšova na hoře Olivetské

    Položka č.: 212093

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 20:03

    tisk, 29,5 x 35,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • E. Němeček

    Moravský typ

    Položka č.: 212090

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 20:04

    kolorovaný tisk, 20,4 x 13 cm, PD značeno v tisku, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Samec

    (1917-1988)

    Zubr a čmelák

    Položka č.: 212063

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 20:05

    litografie, 35 x 23,5 cm, sign. PD Jan Samec, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, K. Pokorného, M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Sdružení jihočeských výtvarníků a Syndikátu českých výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Samec

    (1917-1988)

    Velbloud

    Položka č.: 212062

    Plánované ukončení: 20. 08. 2018 20:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)