• Pavel Roučka

    Podhradí

    Položka č.: 211286

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 13:20

    litografie, 14,6 x 10,5 cm, sign. PD Roučka, č. 122/160, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Plechatý

    Až do vesmíru

    Položka č.: 211287

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 13:25

    dřevoryt, 1979, 15,2 x 12,5 cm, sign. DU Plechatý Václav 1979, Antikvariát Ostrovní, autodidakt

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Snová krajina

    Položka č.: 211288

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 13:30

    litografie, 1979, 26,8 x 23,5 cm, sign. PD J. Pavlík 79, č. 65/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Tváře

    Položka č.: 211289

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 13:35

    litografie, 23,5 x 19,6 cm, sign. PD J. Pavlík, č. 79/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Zdenek Rykr

    (1900-1940)

    Krajina u Kolína

    Položka č.: 211290

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 13:40

    litografie, 1921, 13,2 x 19,7 cm, PD značeno na kameni Rykr 21, Antikvariát Ostrovní, studium na FF UK, výtvarně samouk, jako host vystavoval s Tvrdošíjnými

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    San Simeone

    Položka č.: 211292

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 13:45

    lept, 33,3 x 24,8 cm, sign. PD Vl. Pukl, č. 52/90, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 211776

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 13:50

    litografie, 18 x 16 cm, sign. DU F. Gross, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID94 Historie příhozu

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Postavy v krajině

    Položka č.: 211777

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 13:55

    lept, 18,5 x 24,6 cm, sign. PD Rabas, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    ExLibris

    Položka č.: 211778

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:00

    litografie, 24,5 x 18 cm, sign. PD K. Špillar, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Schauer

    (1905-?)

    Práce na poli

    Položka č.: 213053

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:05

    olej, plátno, 51 x 66 cm, sign. PD Schauer, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Karel Stehlík

    (1912-1985)

    Rybník

    Položka č.: 213144

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:10

    litografie, 15,1 x 32,6 cm, sign. PD KarStehlík, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u Oldřicha Pejši v Milevsku, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Sdružení jihočeských výtvarníků v Českých Budějovicích, funkcionář Svazu českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Mokrý

    Vesnička

    Položka č.: 213636

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Dva akty

    Položka č.: 213638

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:20

    suchá jehla, 1999, 12,5 x 9,4 cm, sign. PD F. Burant 1999, č. 102/130, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Dva akty

    Položka č.: 213644

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:25

    suchá jehla, 1999, 7,3 x 5,3 cm, sign. PD F. Burant 99, č. 37/100, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Eva Hašková

    Exlibris H.B.

    Položka č.: 213647

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:30

    lept, akvatinta, 1998, 9,5 x 8,1 cm, sign. PD Eva Hašková 98, č. XXVII/L, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Dana Stehlíková

    PF 85

    Položka č.: 213651

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:35

    lept, 8,8 x 6 cm, sign. PD Stehlíková, č. 11/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Dana Stehlíková

    Jaro

    Položka č.: 213656

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:40

    lept, 10,8 x 7,6 cm, sign. PD Dana Stehlíková, č. 29/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dana Stehlíková

    Plivník

    Položka č.: 213657

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:45

    lept, akvarel, 1987, 11,3 x 8 cm, č. 2/15, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dana Stehlíková

    Mariazell

    Položka č.: 213658

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:50

    lept, 1991, 13,3 x 9,1 cm, sign. PD Dana Stehlíková, č. 3/25, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Dana Stehlíková

    Třeboň v zrcadle času 1601 - 1991

    Položka č.: 213659

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 14:55

    lept, 18,5 x 13,5 cm, sign. LD Dana Stehlíková, č. 2/25, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dana Stehlíková

    Sen českých archeologů

    Položka č.: 213660

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 15:00

    lept, 1987, 14,9 x 15 cm, sign. PD Dana Stehlíková 1987, č. 28/30, pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Harmonikář

    Položka č.: 213661

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 15:05

    dřevoryt, 8,4 x 6 cm, novotisk, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 213664

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 15:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Veduta

    Položka č.: 213665

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 15:15

    lept, 18 x 7,5 cm, sign. PD KŠafář, č. 15/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Cesta života

    Položka č.: 213666

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 15:20

    lept, 14,5 x 6,7 cm, sign. PD KŠafář, č. 36/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Rybář

    Položka č.: 214098

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 15:25

    tužka, papír, 15,5 x 22 cm, sign. PD Chramosta, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Postava v krajině

    Položka č.: 214101

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 15:30

    Mimoňka

    Položka č.: 214102

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 15:35

    tempera, papír, 49,5 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Holeček

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 214103

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 15:40

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 06. 06. 2018 15:45

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)