...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:34

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Leo Horst

    Nákladní loď

    Položka č.: 201135

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:35

    lept, 13 x 15,7 cm, sign. PD Leo Horst, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petrbauer

    Smrtka

    Položka č.: 201578

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:36

    lept, 12,2 x 17 cm, sign. PD Petrbauer, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dům

    Položka č.: 201593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:37

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Předehry

    Položka č.: 202132

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:38

    tuš, tužka, papír, 25,5 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Vodní květ

    Položka č.: 202134

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:39

    tuš, tužka, papír, 26 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Zdeňka Burgetová

    V úplňku

    Položka č.: 202135

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:40

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Zdeňka Burgetová

    květen

    Položka č.: 202136

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:41

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiřina Honomichlová

    (1933)

    Rozkvetlý sad

    Položka č.: 202233

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Magdaléna Konečná

    (1936-2008)

    Malá mořská víla

    Položka č.: 202813

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:43

    pastel, papír, 45 x 63 cm, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Slíže na VŠUP v Praze, poté soukromé studium u prof. Silovského

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Magdaléna Konečná

    (1936-2008)

    Dvě ženy

    Položka č.: 202814

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:44

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Johann Poppel

    Valdštejský palác

    Položka č.: 203552

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:45

    mědirytina, 9,7 x 17 cm, PD značeno v desce Joh. Poppel, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kupky sena

    Položka č.: 204635

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:46

    litografie, 33 x 45,5 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kupky sena

    Položka č.: 204636

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:47

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice u rybníka

    Položka č.: 204637

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:48

    litografie, 34,5 x 48 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený a roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pole

    Položka č.: 204638

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:49

    dřevoryt, 1957, 25,2 x 50,2 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený a lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice u rybníka

    Položka č.: 204639

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Lesní palouček

    Položka č.: 204640

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:51

    litografie, 41,5 x 29,5 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Héliova jízda nad Olympem

    Položka č.: 204840

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:52

    heliogravura, 1944, 20,7 x 15,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Generál

    Položka č.: 204845

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:53

    litografie, 17,5 x 7,7 cm, sign. PD K. Toman, č. 4/50, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Lodičky

    Položka č.: 205296

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:54

    litografie, 2006, 35 x 26 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 84/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miroslav Houšť

    K.H. Mácha

    Položka č.: 205300

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:55

    lept, 26 x 23 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Miroslav Houšť

    Malíř zátiší

    Položka č.: 205301

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:56

    lept, 1977, 41,3 x 29,5 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Synek

    Děvče, které mi mává

    Položka č.: 205726

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:57

    olej, sololit, 2001, 33 x 29 cm, sign. LD Synek, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Chalupa

    Položka č.: 206234

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:58

    akvarel, papír, 26 x 33 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • I. Hájek

    Ze zahrady

    Položka č.: 206235

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:59

  • Kvapilová

    Položka č.: 206237

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 15:00

    olej, plátno, 47 x 39 cm, sign. PD Máňa Kvapilová, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Chalupa s rybníčkem

    Položka č.: 206238

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 15:01

  • Joža Bok

    Radnice v Dobrušce

    Položka č.: 207169

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 15:02

    akvarel, tužka, papír, 38 x 23,5 cm, sign. PD Joža Bok, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Eryníe

    Položka č.: 207525

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 15:03

    lept, 15,8 x 9,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)