• Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Velký akt

    Položka č.: 240046

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:40

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Vznešenost

    Položka č.: 240047

    Vyvolávací cena: 22.850 CZK (914 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:41

    tempera, papír, 43 x 31 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.850 CZK (914 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Záchvěv naděje

    Položka č.: 240048

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:42

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. LD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Zamilovaná

    Položka č.: 240049

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:43

    kombinovaná technika, papír, 49 x 35 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 240050

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:44

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. PD Rožnek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Vzhlížející dívka

    Položka č.: 236195

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:02

    olej, dřevotříska, 79 x 54,5 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, na zadní straně skica k obrazu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Mário Dobrkovský

    (1911-1995)

    Kapitán Korkorán

    Položka č.: 240895

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:03

    tužka, pastel, 1928, 7,3 x 8,3 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Mário Dobrkovský

    (1911-1995)

    Motorka

    Položka č.: 240894

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:04

    tuž, papír, 4 x 5,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Mário Dobrkovský

    (1911-1995)

    Postava se žebříkem a mečem

    Položka č.: 240893

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:05

    tužka, pastel, 1932, 5,1 x 8,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Mário Dobrkovský

    (1911-1995)

    Postavy, letadlo, auta

    Položka č.: 240892

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:06

    tužka, pastel, 10,2 x 10,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Mário Dobrkovský

    (1911-1995)

    Naštvaný

    Položka č.: 240891

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:07

    tuž, papír, 14,5 x 11,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dohnal

    (1912)

    Tygr

    Položka č.: 215145

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:08

    akvarel, tužka, papír, 46 x 34,5 cm, sign. LD Dohnal 44, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice III.

    Položka č.: 227381

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:09

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2017, 30,3 x 21,3 cm, sign. DU Marie Filippovová 2017, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdeněk Hošek

    Korýši

    Položka č.: 233152

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:13

    lavírovaná tuš, papír, 1986, 85,5 x 60,8 cm, monogr. PD ZH 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kavana a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Senoseč

    Položka č.: 236645

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:14

    tuš, papír, 31 x 19,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • Sándor Nándory

    Zátiší s kyticí a ovocem

    Položka č.: 240903

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:15

    olej, plátno, 50 x 60,5 cm, sign. PD Nándory S., rám, na zadní straně razítko: Szalmásy Képszalon Budapest, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Pod okny

    Položka č.: 236027

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:16

    pastel, papír, 39 x 28 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 227587

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:18

    pastel, uhel, papír, 25,8 x 32,1 cm, sign. LD K. Oberthor, na zadní straně razítko čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Zátiší s bažantem

    Položka č.: 227569

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:19

    pastel, papír, 1961, 46,5 x 68,5 cm, sign. PN K. Oberthor 61, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Zátiší s dýní

    Položka č.: 196536

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:20

    pastel, papír, 1962, 46,5 x 68,5 cm, sign. PD K. Oberthor 62, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Oberthor

    Sváteční kytice

    Položka č.: 196535

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:21

    pastel, papír, 54 x 23 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • E. Pavlíček

    Lokomotiva

    Položka č.: 230665

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:22

    olej, plátno, 50 x 70,5 cm, sign. PD E. Pavlíček, rám, ve střední části restaurováno, Antikvariát Dlážděná

  • Adolf Petříček

    (1883-1943)

    Kytice šeříků

    Položka č.: 235202

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:23

    olej, plátno, 53 x 97,5 cm, sign. PD A. Petříček, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaromír Schoř

    (1912-1987)

    Vyčkávání

    Položka č.: 233634

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:24

  • Josef Strnad

    (1889-1952)

    Studie kluka u ohníčku

    Položka č.: 226569

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:26

    akvarel, papír, 1931, 23 x 32 cm, sign. DU Jos. Strnad 1931, pasparta, DU popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a M. Pirnera na AVU v Praze, člen Sdružení vinohradských výtvarníků

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Dělostřelectvo

    Položka č.: 212242

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:27

    akvarel, uhel, papír, 31,4 x 41,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

  • František Trella

    (1886-?)

    Svatý Václav

    Položka č.: 233723

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:28

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Velčovský

    Rozevřená

    Položka č.: 240872

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:29

    propiska, papír, 1992, 12,5 x 9,1 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 1993, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 236596

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:30

    tempera, karton, 46 x 71 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Vrůstám - z cyklu Made in a Birdhouse

    Položka č.: 234575

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:31

    akryl, plátno, 2014, 80 x 80 cm, sign. na zadní straně Martina Walterová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)