• Václav Mašek

    (1893-1973)

    Setkání / Milenci / Atentát

    Položka č.: 163345

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:26

    litografie, 1928, 18,1 x 11 / 18,2 x 10,8 / 18,2 x 10,9 cm, sign. PD Mašek 28, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Milenec / Rvačka / Tanec

    Položka č.: 135638

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:27

    litografie, 18,6 x 10,6; 18,6 x 10,8; 18,3 x 10,5 cm, zkušební tisk (ruční), Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hostina

    Položka č.: 113359

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:28

    litografie, 1938, 18,6 x 32,3 cm, sign. PD Mašek 38 , PD věnování panu A. Kvasničkovi, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    U pivečka je přece jen nejlépe.

    Položka č.: 223215

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:29

    tuš, papír, 1968, 20 x 26,5 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Schůzka

    Položka č.: 235171

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:30

    tuš, papír, 1985, 27,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ženský akt s knihami - Ex libris

    Položka č.: 235155

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:31

    dřevoryt, 9,4 x 4,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Položka č.: 139418

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:32

    akvarel, papír, 26,8 x 36 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Plzenec s Hůrkou

    Položka č.: 139417

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:33

    pastel, papír, 29,7 x 42 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 235173

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:34

    suchá jehla, 19,2 x 13 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 235172

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:35

    suchá jehla, 19,3 x 12,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Velhartice

    Položka č.: 235160

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:36

    lept, 7,6 x 5,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Mladý muž

    Položka č.: 235154

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:37

    litografie, 16,2 x 8,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Číňan

    Položka č.: 235153

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:38

    dřevoryt, 6,5 x 3,2 cm, levý horní roh mírně ohnutý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Oberthor

    Není každý vesel kdo zpívá

    Položka č.: 235156

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:39

    litografie, 1963, 8,9 x 5,7 cm, sign. PD K. Oberthor 63, 29312, nápis: není každý vesel kdo zpívá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Vladimír Plocek

    (1930-2001)

    Květina

    Položka č.: 235152

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:40

    lept, 2003, 9,9 x 6,1 cm, sign. PD Vl. Plocek 03, 45689, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 228959

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:41

    litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Roučka, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927)

    Postava

    Položka č.: 235176

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:42

    litografie, 1988, 9,1 x 6,1 cm, sign. PD L. Dušek 88, 6/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Zrzavého, F. V. Mokrého, A. Berana a B. Markalouse (Johna) na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Různí autoři

    Soubor loutkářských exlibris

    Položka č.: 235148

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:43

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karla Ryvolová

    Vzducholoď

    Položka č.: 235149

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:44

    serigrafie, 12,6 x 9,8 cm, sign. PD K. Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Řimnáč

    PF 1991

    Položka č.: 235144

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:45

    lept, 1990, 5,6 x 3,3 cm, sign. DU Řimnáč p. f. 1991, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Týnský chrám

    Položka č.: 235147

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:46

    dřevoryt, 11,8 x 7,3 cm, sign. PD Pavel Šimon, PF 1949, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 211354

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:47

    litografie, 1985, 37,8 x 28,2 cm, sign. PD Z. Šindlar 85, archivní tisk, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Škopek

    (1933)

    Český lev a medvěd

    Položka č.: 235182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:48

    linoryt, 15 x 21 cm, sign. PD J. Škopek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Sokolovo

    Položka č.: 223378

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:49

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alena Turková

    Portrét dívky

    Položka č.: 206615

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:50

    akvarel, tuš, papír, 41,8 x 29,7 cm, natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alena Turková

    Ohlížející se dívka

    Položka č.: 206614

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:51

    tuš, papír, 41,8 x29,7 cm, sign. Alena Turková, ohnutý a potrhaný pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Alena Turková

    Skupina sedících dívek

    Položka č.: 206613

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:52

    rudka,papír, 29,7 x 41,8 cm, monog. AT., při okrajích mimo kresbu mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eva Vlasáková

    Dívčí profil s květinou

    Položka č.: 235161

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:53

    dřevoryt, 17,5 x 9,2 cm, sign. LD Eva Vlasáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Zálešák

    Pražské mosty

    Položka č.: 235137

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:54

    litografie, 1986, 40,8 x 39,3 cm, sign. PD FZálešák 1986, 88/200, mírně zažloutlý papír, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslava Zychová

    Krajinka

    Položka č.: 235157

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:55

    lept, 7,4 x 4,9 cm, sign. PD M. Zychová, 60/100, ex libris dr Josef Stejskal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)