• Josef Istler

    (1919-2000)

    Postava

    Položka č.: 236247

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:11

    lept, 1992, 13,5 x 9 cm, sign. PD istler 92, č. 93/120, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Hilmar

    (1937)

    Cyklaménová abstrakce

    Položka č.: 236248

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:12

    serigrafie, 49 x 49 cm, sign PD Jiří Hilmar, č. 6/50 , antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Pípala na SPŠ bytové tvorby, člen skupin Jiná geometrie, Klub konkretistů, Gerade a Künstler Siedlung Halfmannshof Gelsenkirchen

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 236249

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:13

    litografie, 1972, 40 x 30,2 cm, sign. PD F. Gross 72, rám, č. 54/100, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I náklad 100, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ladislav Kuklík

    Ležící akt

    Položka č.: 236250

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:14

    lept, 1975, 48,7 x 32 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 5/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ladislav Kuklík

    Tváře

    Položka č.: 236251

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:15

    lept, 1984, 59,5 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík 1984, papírová pasparta, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ladislav Kuklík

    Akty

    Položka č.: 236252

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:16

    lept, akvatinta, 1991, 25,4 x 17,7 cm, sign. DU L. Kuklík 1991, č. 89/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Rty

    Položka č.: 236253

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:17

    suchá jehla, 1987, 18,5 x 12,5 cm, sign. DU Karel Chaba 87, soukromé studium

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kostelík

    Položka č.: 236254

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Položka č.: 236255

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:19

    lept, 26,8 x 21 cm, sign. DU JŠerých, pasparta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Sen o katedrále

    Položka č.: 236256

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:20

    lept, 1995, 15,2 x 20,1 cm, sign. PD JSouček 95, č. 40/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Pasta Oner

    (1979)

    Dear past

    Položka č.: 236257

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:21

    serigrafie, 2018, 45 x 65,5 cm, sign. PD Pasta Oner 2018, rám, č. 50/50

  • Pasta Oner

    (1979)

    God saves

    Položka č.: 236258

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:22

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Položka č.: 236259

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:23

  • Jaroslav Róna

    Pokoj s černou stěnou

    Položka č.: 236260

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:24

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jaroslav Róna

    Noc na prérii

    Položka č.: 236261

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:25

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ota Janeček

    Buňky

    Položka č.: 236262

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:26

    serigrafie, 19,5 x 24,3 cm, sign. NU Ota Janeček, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ota Janeček

    Torzo aktu

    Položka č.: 236263

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:27

    linoryt, 27,1 x 11,4 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 11/20, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Čtyři příběhy bílé a černé

    Položka č.: 236264

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:28

    dřevoryt, 1926, 20,2 x 14,5 cm, PD značeno razítkem Kupka , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Přípitek

    Položka č.: 236265

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:29

    suchá jehla s monotypem, 2000, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J. Jíra 2000, rám, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vlaková souprava EM 475 na železničním mostě pod Vyšehradem

    Položka č.: 236266

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:30

    litografie, 2005, 21,5 x 18,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, č. 121/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • František Pon

    Modrá kočka

    Položka č.: 236267

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:31

    litografie, 2011, 43,5 x 32,8 cm, sign. PD František Pon 2011, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2012

    Položka č.: 236268

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:32

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2013

    Položka č.: 236269

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:33

    litografie, 2013, 19 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2014

    Položka č.: 236270

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:34

    litografie, 2014, 21 x 10,5 cm, sign. DU A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 236271

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:35

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016

    Položka č.: 236272

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:36

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Hucek

    Adolf Born

    Položka č.: 236273

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:37

    bromostříbrná fotografie, 12/1985, 15,5 x 22 cm, vzadu opatřeno razítkem Miroslav Hucek, studium na FAMU v Praze, člen Asociace fotografů ČR

  • Miroslav Hucek

    Adolf Born

    Položka č.: 236274

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:38

    bromostříbrná fotografie, 12/1985, 22 x 15,5 cm, vzadu opatřeno razítkem Miroslav Hucek, studium na FAMU v Praze, člen Asociace fotografů ČR

  • Miroslav Hucek

    Adolf Born

    Položka č.: 236275

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:39

  • Miroslav Hucek

    Adolf Born

    Položka č.: 236276

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:40