• Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    Samota

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:18

    akryl, plátno, 100 x 78 cm, sign. PD J.Bartoš, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • František Vít Blažek

    (1904-1966)

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:19

    olej, dřevotříska, 52 x 70 cm, sign. LD Frant. Vít Blažek, místy odpadlá malba, Antikvariát Dlážděná, studium v malířské škole M. Maliny, na Ukrajinské akademii v Praze, žák prof. O. Nejedlého na AVU a prof. F. Tröstera na AMU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na výletě

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:20

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Letní den

    Položka č.: 578

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:21

    olej, karton, 51 x 73 cm, sign. PD VB, Antikvariát Dlážděná

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Vesnice na podzim

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:22

    olej, plátno, 1955, 82 x 100 cm, monogr. PD VB 55, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Václav Hlavsa

    Pohled do kraje

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:23

    olej, plátno, 84,5 x 91,5 cm, sign. PD Václ. Hlavsa, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Karel Holec

    (1900-1968)

    Podzim

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:24

    olej, plátno, 1930, 62 x 75,5 cm, sign. PD Karel Holec 30, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, poté žák Aloise Kalvody

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Marta Horáková - Schimerová

    (1911-?)

    Jaro

    Položka č.: 582

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:25

    olej, plátno, 1980, 65 x 101 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na zadní straně štítek s popisem, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:26

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    Krajina v povodí Bečvy

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:27

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • R. Kos

    Kostel sv. Jakuba v Brně

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:28

    olej, plátno, 58 x 44 cm, sign. LD R. Kos, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:29

    olej, plátno, 1960, 50 x 70 cm, sign. LN Malát 60, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Monogramista A.K.

    Moře

    Položka č.: 587

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:30

    olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, PD monogr. AK., rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Před bouřkou

    Položka č.: 588

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:31

    Položka č.: 589

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:32

    Podzim u řeky

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:33

    olej plátno, 81 x 65 cm, monogr. LD F. B. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • V.V. Novák

    (1901-1969)

    Krajina se dvěma rybníky

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:34

    olej, plátno, 1964, 75 x 140 cm, sign. LD V.V. Novák 64, rám

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Karel Oberthor

    Strom

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:35

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Krajina pod sněhem

    Položka č.: 593

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:36

    olej, karton, 1939, 35 x 50 cm, sign. PD Boža Pospíšil 39, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

  • R. Vejrych

    Podzim v lese

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:37

    olej, lepenka, 69 x 48, 5 cm, sign. PD R. Vejrych, rám, malba krakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Portrét muže

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:38

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karla Dušková

    (1926)

    Alice

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:39

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Arabští kuřáci

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:40

    olej, karton, 47,5 x 28 cm, monogr. PD nečitelně, rám, malba zašlá, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeňka Ranná-Samsonová

    (1919-1990)

    Portrét přítelkyně

    Položka č.: 598

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:41

    olej, plátno, deska, 1946, 32 x 25,5 cm, sign. PD Samsonová-Ranná 1946, rám, matka Michala a Emanuela Ranných, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Zátiší s ovocem a sklenicí vína

    Položka č.: 599

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:42

    ., Antikvariát Dlážděná, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 600

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:43

  • Linda Lišková

    (1924-2008)

    Pestrá kytice

    Položka č.: 601

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:44

    olej, karton, 49 x 35,5 cm, sign. LD L. Lišková, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Filly na VŠUP v Praze, J. Obrovského a K. Mináře na AVU tamtéž, členka Sdružení pražských výtvarných umělců

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 602

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:45

  • Oldřich Oplt

    (1919-2001)

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 603

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:46

    olej, tvrdá lepenka, 1984, 37,5 x 53 cm, sign. PD Oplt 84, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. K. Mináře, V. Rady a V. Pukla na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Říjen a UB v Praze

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Bodlák ve váze

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:47

    kvaš, papír, 1976, 47,5 x 29,5 cm, sign. DU Vilém Plocek 1976, rám, vzadu věnování: Jarmile za vzácné přátelství Vilém 1976, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)