• Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:04

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Zamilovaný (PF 1989)

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:06

    serigrafie, akvarel, 1988, 27 x 17,5 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Vlastenec (PF 1990)

    Položka č.: 94

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:08

    serigrafie, akvarel, 1989, 30,5 x 17,5 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Evropa (PF 1991)

    Položka č.: 95

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:10

    serigrafie, akvarel, 1990, 27,5 x 17,3 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Stisk (PF 1986)

    Položka č.: 96

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:12

    serigrafie, akvarel, 1985, 27,5 x 17,3 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Torzo (PF 1996)

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:14

    litografie, 1995, 22,7 x 14 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na cestě do betléma (PF 1966)

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:16

    linoryt, 1965, 11,2 x 6 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Kaplička (PF 1987)

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:18

    kolorovaná litografie, 1986, 10,5 x 15,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražské zákoutí (PF 1963 A. Doležal)

    Položka č.: 100

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Na koni (PF 1987)

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:24

    linoryt, 1986, 19,8 x 11,7 cm, sign. DU Nesrovnal, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Odpočívající dívka (PF 1965 Ing. Jan Karásek)

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:26

    dřevoryt , 1964, 5,5 x 11 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (PF 1965 Miloslav Janča)

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:28

    dřevoryt , 1964, 6,8 x 8,7 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Nepasický

    Mořská panna (PF 1968)

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:30

    linoryt, 1967, 8,2 x 6,3 cm, sign. DU Blanka a Jiří Nepasický, studium na SUPŠ sklářské v Železném Brodě a u prof. J. Malejovského, J. Nušla a S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Sedící akt (PF 1988)

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:32

    litografie, 1987, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD R. Klimovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Bláha

    Čekání na vodu

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:00

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Soubor 8 linořezů

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:01

    8x linořez, vše značeno razítkem Dobré dílo, vše č. 31/100, soubor obsahuje novotisky z původních štočků Josefa Čapka vytvořené okolo roku 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, 5 linorytů bylo doprovodnou ilustrací ke knize Román zajícův, vbývající 3 jsou samostatné ilustra…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Josef Dudek

    Anděl

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:02

    lept, akvatinta, 2013, 20 x 20 cm, sign. PD Dudek 2013, 75/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:03

    lept, suchá jehla, 1970, 50 x 50 cm, sign. PD O. Jelínek 70, autorský tisk, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Historie letectví

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:04

    litografie, 1980, 65 x 49 cm, sign. DU O. Jelínek 80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    W. Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:05

    5x litografie, 1987, 25,5 x 18 cm, vše sign. DU L. Jiřincová, autorský tisk, z anglického originálu přeložila Marie Fantová, pěti litografiemi vyzdobila Ludmila Jiřincová, vydal Supraphon v Praze 1987 jako 48. svazek bibliofilské edice Polyhymnia a jako 142. publikaci v edici Lyry Pragensis, nabízen…

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Kamil Lhoták, Adolf Born, Jiří Bouda, Karel Toman

    Terče

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:06

    litografie, 1985, 48,5 x 38 cm, sign. ABorn a sign. Jiří Bouda 1985, značeno razítky: Kamil Lhoták a Karel Toman, č. 72/75, tištěno z původního kamene 2015

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Peter Kľúčik

    V raji

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:07

    lept, 2007, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD P. Kľůčik 2007, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Velká modrá pyramida

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:08

    linoryt, 2001, 65 x 47 cm, sign. PD Martin Manojlín 2001, 4/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:09

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 19/69

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:10

    litografie, 2008, 49 x 32 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 91/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Zvěrokruh

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:11

    ruleta, suchá jehla, 2017, 32,5 x 32,5 cm, sign. DU Karel Musil 2017, 12 znamení zvěrokruhu v graficky náročném hlubotiskovém provedení, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    Růžový duch doby

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:12

    litografie, 1991, 48,5 x 33 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, 29/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Nikl

    U vody

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:14

    lept, 1990, 24 x 15,5 cm, sign. PD F. Nikl 1990, rám, autorský tisk, žák prof. M. Holého, člen UVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Milan Pech?

    Orange Pekoe

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)