• František Hodonský

    Kameny

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:42

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Hodonský

    Struktura

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:44

    dřevořez, 2001, 47,3 x 31,3 cm, sign. PD F. Hodonský, č. 52/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Cestu znám

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:46

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Starý pes

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:48

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Domek

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:50

    litografie, 1983, 37,5 x 28 cm, sign. DU Karel Chaba 83, č. 177/200, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Chadima

    Rybáři na nábřeží

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:52

    litografie, 1986, 14,3 x 41,8 cm, sign. PD Chadima 86, rám, č. 5/75, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Chadima

    Rybář

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:54

    litografie, 1966, 12 x 16,5 cm, sign. PD Chadima 66, pasparta, č. 11/100, pasparta lehce zašpiněna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:56

    suchá jehla, 28 x 24,5 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 35/50, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID3838 Historie příhozu

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:58

    dřevoryt, 40 x 53,5 cm, sign. PD BJaroněk, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:00

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 192

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:02

    litografie, 15,7 x 9,8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Jan Koblasa

    Postava

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:10

    lept, 1969, 64 x 49 cm, PD monogr. *69, č. 27/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Gejzíry

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:12

    litografie, 30,5 x 21,2 cm, 29,8 x 21,5, č. 22/30, z cyklu Fantazie měsíčních nocí, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Hornatá krajina

    Položka č.: 181

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:14

    litografie, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 24/30, z cyklu Fantazie měsíčních nocí, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Horské štíty

    Položka č.: 180

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:16

    litografie, 30,5 x 21,2 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 8/30, z cyklu Fantazie měsíčních nocí, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květy

    Položka č.: 147

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:18

    litografie, 33 x 24 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, č. 80/300, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 2)

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:20

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 3)

    Položka č.: 144

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:22

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 5)

    Položka č.: 146

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:24

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Pražské nábřeží

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:26

    litografie, 1953, 21,8 x 25,5 cm, sign. PD Kolínská 53, mírně zažloutlý a pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Židle

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:28

    suchá jehla, 1986, 43 x 33,5 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 18/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    Položka č.: 170

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:30

    dřevoryt, 18 x 38, 5 cm, sign. DU V. Komárek, horní rohy zašpiněny od zbytků lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 169

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:32

    dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, LD přípis: Milé Janičce V. Komárek, papír mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 168

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:34

    dřevoryt, 16,3 x 29 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Jan Konůpek

    Hudba (hnědá varianta)

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:36

    litografie, 18 x 11,2 cm, PD značeno na kameni K, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Konůpek

    Don Quijote ve větrném mlýně

    Položka č.: 135

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:38

    lept, 24,7 x 35,5 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

  • Jiří Kornatovský

    Tvar

    Položka č.: 183

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:40

    lept, 1990, 25,7 x 35 cm, sign. PD Kornatovský 90, pasparta, č. 4/15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka a doc. J. Ptáčka na AVU v Praze

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ulice

    Položka č.: 126

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:42

    linoryt, 30,8 x 39 cm, sign. PD P. Kotík, č. 68/100, lehce zažloutlý, pokrčený papír, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Gravitace

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Kuklík

    "17. listopad 1989"

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 15:46

    kombinovaná technika, 1989, 48 x 58,8 cm, sign. DU Kuklík, č. 20/120, na papíře skvrnky, nezasahují do tisku , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)