Jan Zrzavý

    Položka č.: 226824

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:20

    fotografie, 41 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    V lesích

    Položka č.: 226826

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:22

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vlnovka

    Položka č.: 226827

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:24

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Lidice

    Položka č.: 228010

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:26

    lept, 25,5 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228011

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:28

    lept, 35 x 32,3 cm, sign. PD V. Röhling, LD značeno razítkem autora, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Valoušek

    Pohled na Nesebar

    Položka č.: 228074

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:30

    tempera, papír, 1969, 30,5 x 60,5 cm, sign. LD Valoušek 69, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Hradčany

    Položka č.: 228096

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:32

    ocelorytina, 1980, 11 x 11 cm, sign. DU JHerčík, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Petrov

    Položka č.: 228103

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:34

    kvaš, papír, 35 x 53 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Císařská louka v Praze

    Položka č.: 228175

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:36

    lept, 8,5 x 13,7 cm, sign. PD JKaiser, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Pražské zákoutí (PF 1963 A. Doležal)

    Položka č.: 228255

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    Položka č.: 228256

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:40

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malostranská mostecká věž

    Položka č.: 228257

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:42

    lept, 1943, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD Fleissig 1943, zažloutlý papír, lehce pokrčené kraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228258

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:44

    lept, 12 x 8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, lehce otrhané okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hory

    Položka č.: 228260

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:48

    lept, 7 x 9 cm, sign. PD, vzadu popsáno, zažloutlý papír, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Kulveit

    (1909-1976)

    Zima na Sedlčansku

    Položka č.: 228261

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:50

    dřevoryt, 12,5 x 17 cm, dole na přední straně popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Kulveit

    (1909-1976)

    Táborsko

    Položka č.: 228262

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražské motivy

    Položka č.: 228263

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 228264

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:56

    lept, 1973, 5,8 x 5,8 cm, sign. PD, č. 13/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Řehák

    Karlův most

    Položka č.: 228282

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 20:58

    dřevoryt, 10 x 13,8 cm, LD značeno ve štočku Řehák, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Položka č.: 228283

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 21:00

    lept, 1985, 15,5 x 7,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 85, č. 26/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský orloj

    Položka č.: 228284

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 21:02

    lept, 11,5 x 7,2 cm, sign. PD Eva Šlachtová , č. 28/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • F. Palán

    Pražské věže

    Položka č.: 228285

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 21:04

    olej, sololit, 1974, 31 x 67 cm, sign. PD Palán, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Kladno

    Položka č.: 228287

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 21:06

    dřevoryt, 14 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Rytíř

    (1889-1943)

    Čertovka

    Položka č.: 228288

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 21:08

    lept, 4,6 x 6,6 cm, PD monogr. VR, antiqari.at Radhošťská, člen Spolku sběratelů a přátel exlibris a The American Society of Bookplate collectors & designers

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Saska

    Kuks

    Položka č.: 228289

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 21:10

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jan Javorský

    (1903)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 228290

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 21:12

    litografie, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD Javorský 72, pasparta, č. 93/100, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kostel s chalupou v Radimi u Jičína

    Položka č.: 228299

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 21:14

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Chalupa ve Studeňanech u Jičína

    Položka č.: 228300

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 21:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Poslední větrný mlýn v Podhůří (Borovnice)

    Položka č.: 228301

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 21:18

    dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)