• Jan Šimon Fiala

    (1936-2004)

    Položka č.: 138845

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:00

    dřevoryt, 2001, 17,8 x 6,3 cm, sign. DU Jan Šimon Fiala 2001, 31/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • M. Hánová

    Labutě

    Položka č.: 221939

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:05

    litografie, 31,7 x 24,5 cm, sign. PD M. Hánová, 41/60, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Z. Háša

    Položka č.: 228577

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:10

    tužka, papír, 1982, 40 x 28,5 cm, sign. PD Z. Háša 1982, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    (1914)

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 190432

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:15

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    (1914)

    Zasněžená cesta

    Položka č.: 190431

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:20

    akvarel, papír, 29,9 x 44 cm, sign. PD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná, člen Sdružení výtvarníků Olomoučtí

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ivo Holý

    Zabil otec sojku

    Položka č.: 221914

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:25

    litografie, 1972, 25,7 x 37,8 cm, sign. DU Holý máj 72, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Svatopluk Janke

    (1909-1995)

    Z jižních Čech

    Položka č.: 218789

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:30

    litografie, 1983, 13,5 x 19,3 cm, sign. PD Janke 83, 183/200, při levém okraji mimo tisk mírně poškozeno, studium na Vysoké škole architektury v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Dvě ženy

    Položka č.: 133974

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:35

    serigrafie, 1985, 19,5 x 13 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Ženský akt

    Položka č.: 133521

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:40

    litografie, 1984, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD R. Klimovič, PF 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Staroměstká mostecká věž

    Položka č.: 133519

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:45

    litografie, 1985, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD R. Klimovič, PF 1986, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Karlův most

    Položka č.: 133518

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:50

    litografie, 1987, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD R. K., PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jaroslav Kolář

    (1932-1979)

    Postavy

    Položka č.: 131851

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 14:55

    litografie, 1965, 22,5 x 16 cm, sign. PD J. Kolář 1965, autorský tisk

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Zdeněk Krch

    Beduín na velbloudu

    Položka č.: 218797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    dřevoryt, 1961, 21,2 x 17,5 cm, sign. PD Krch Zdeněk 61, 42740, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Dívčí hlava v klobouku

    Položka č.: 136329

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:05

    kolorovaný lept, 1970, 14,3 x 11,3 cm, sign. DU Michaela Lesařová - Roubíčková 70, X/X A.E., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Luděk Majer

    (1925)

    V Beskydech

    Položka č.: 169260

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:10

    litografie, 1988, 14,4 x 29 cm, sign. DU L. Majer - 1988, studium na Škole umění ve Zlíně, poté žák V. Sychry a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lubomír Manda

    Strom ptačka

    Položka č.: 206676

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:15

    lept, 2016, 11 x 6,8 cm, sign. PD L Manda, 6/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lubomír Manda

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 206675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:20

    lept, 2016, 5,7 x 10,6 cm, sign. PD L Manda, 4/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Velkopřevorský mlýn na Čertovce

    Položka č.: 232850

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:25

    lept, 24,5 x 19,7 cm, sign. PD JMajer, rám, mírně zažloutlý papír, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Mořské zátiší

    Položka č.: 218803

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:30

    lept, 1976, 20,2 x 12,3 cm, sign. PD Michal, 17/57, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Na klásky

    Položka č.: 190646

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:35

    dřevoryt, 15,6 x 13,7 cm, monogr. PD v desce AN, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

    Satyr a víla

    Položka č.: 138337

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:40

    lept, 1996, 9,7 x 6,8 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Housata / Jezdec

    Položka č.: 134456

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:45

    2x tuš, papír, 1934, 30 x 22 , 14,1 x 10,6 cm, 1x monogramováno PD R., ilustrace k časopisu Našim dětem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Start rakety

    Položka č.: 132760

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:50

    litografie, 40 x 26,5 cm, sign. PD Voljenica (?), rám, 46/70, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • neurčený autor (Německo)

    Zámek

    Položka č.: 99628

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:55

    dřevoryt, 10,1 x 14,7 cm, sign. PD nečitelně

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

    Zima

    Položka č.: 206690

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 16:00

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Přístav pohádkových bárek

    Položka č.: 131878

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 16:05

    dřevoryt, 1980, 15,1 x 12,6 cm, sign. DU M. Nováček, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Peca

    Dívka s kyticí tulipánů

    Položka č.: 121676

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 16:10

    litografie, 14,8 x 27,5 cm, sign. PD J. Peca, autorský tisk, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pražské mosty

    Položka č.: 232819

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 16:15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Plas

    Položka č.: 136616

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 16:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Plas

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 136615

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 16:25

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)