-
Olga Karlíková
(1923-2004)
Velrybí zpěv
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, sololit, 1998, 49,5 x 55,5 cm, sign. DU O Karlíková 98, rám, autorka vystudovala VŠUP, obor bytový design, a později pracovala pro UBOK, což jí i v 50. letech umožnilo věnovat se abstrakci, posléze prezentovanou dokonce na bruselském EXPU 58. Patřila mezi citlivé umělkyně inklinující k nezobra…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Chaloupek
(1958)
Andělský vodopád
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Okno
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 18 x 20 cm, sign. DU Vla. Suchánek, č. 83/160, v horní části stopy po lepence, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dáma s kloboukem
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1987, 27 x 32,5 cm, sign. PD Liesler 87, č. 60/95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dobrou noc, domove!
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ani anděl ani chrám
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1980, 51,5 x 26 cm, sign. PD Liesler 80, č. 48/125, na zadní straně popsáno, při dolním okraji mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Záhadná skříň u jezera
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
K Hamletu
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, 1983, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Pejsek
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
tuš, papír, 21 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Síva, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Tabacco Road
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 80/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jíří Slíva
(1947)
Nose in the rose
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akvatinta, 24,5 x 33 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Kafe avantgard
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 35,5 x 30,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 8/33, místy u okrajů lehounce ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Noblese Oblige
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, 12 x 15 cm, sign. PD Jiří Slíva, e. a., soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adam Štech
(1980)
Žena s loutnou
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 90 x 70 cm, sign. PD A. Štech 23, vzadu autorsky popsáno, přiložen autorský certifikát
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Martin Salajka
(1981)
Hnízdo
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 76.000 CZK (3.167 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 76.000 CZK (3.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Bočkayová
(1948)
Vzácná chvíla
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno, autorka ve svém díle zpracovává motivy tradičních ženských rukodělných výtvorů, jako jsou například výšivky, dečky a ubrusy, které byly běžnými součástmi domácností 19. a první poloviny 20. století. Tyto klasické ženské práce používala jako východisko ke …
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bočkay
(1946)
Bez názvu
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
malba na dřevěné desce, 2007, 18 x 24 cm, sign. vzadu M. Bočkay 2007, vzadu přípis a věnování panu Kunderovi, lehce odřená malba
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bočkay
(1946)
Z cyklu Miniatúry, Druhá možnosť
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
malba na dřevěné desce, 2010, 22 x 30 cm, sign. vzadu Milan Bočkay, vzadu autorský název a přípis Ludvíkovi Kunderovi k slávnému výročiu 22. III. 2010 Milan Bočkay
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bočkay
(1946)
Z cyklu Miniatúry, Zapíšeme si za uši
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
malba na dřevěné desce, 2008, 18 x 24 cm, sign. vzadu M. Bočkay, vzadu autorský název
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bočkay
(1946)
Nemaje začátku ani konce, představuje kruh nekonečnost, dokonalost a věčnost
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
malba na dřevěné desce, 2009, p. 17 cm, sign. vzadu Milan Bočkay, vzadu autorský název a přípis Gratulácia k cene Jaroslava Seiferta Ludvíku Kunderovi 12. X. 2009
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Patrik Hábl
(1975)
Kompozice
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.167 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl
Aktuální cena: 100.000 CZK (4.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Špaňhel
(1976)
Růže
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2004, 130 x 100 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel, malíř Jakub Špaňhel je jedna z nejvýraznějších postav současné české výtvarné scény. Ve svých obrazech zobrazuje věci, zvířata i portréty osob na hraně mezi konkrétním zobrazením a abstrakcí. Výrazným prvkem v jeho malbě je světlo které p…
Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Brodící se koně
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
pastel, papír, 2022, 51,5 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Lomová
(1959)
Ženy - lodě
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akvarel, papír, 1995, 29,1 x 40,5 cm, sign. DU Ivana Lomová 95, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Patrik Hábl
(1975)
Černá hora
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…
Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Melancholie I.
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 54.000 CZK (2.250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 100 x 80 cm, sign. PD Kamila Ženatá, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 54.000 CZK (2.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Zichová
(1992)
Mazlík
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Franta
(1962)
Černá váza
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Tisková konference
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. PD Grimmich 23, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO