Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 214305

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:03

    tužka, akvarel, papír, 20 x 27,8 cm, sign. LD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlkavický

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 214334

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:06

    olej, karton, 1965, 27,5 x 41 cm, sign. LD Vlkavický 65, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Nosička vody

    Položka č.: 214335

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:09

    olej, sololit, okolo roku 1930, 29,3 x 36,5 cm, sign. LD, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • August C. Haun

    (1815-1894)

    Zvíkov

    Položka č.: 214340

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:12

    litografie, 19,3 x 26,5 cm, PD značeno na kameni Haun, rám, litografii provedl W. Korn, Berlín, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Vaic

    (1884)

    Výrovka (Krkonoše)

    Položka č.: 214342

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:15

    lept, 29,7 x 25,2 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský list, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 214344

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:18

    lept, 29 x 37,3 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Lander

    Varhany

    Položka č.: 214402

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:21

    fix, papír, 1983, 59,5 41,7 cm, sign. LD Petr Lander 83, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Kutina

    Portrét muže

    Položka č.: 214423

    Vyvolávací cena: 270 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:24

    bromostříbrná fotografie, 22,8 x 17 cm, značeno razítkem Foto A. Kutina, nalepeno na kartonu, místy drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 270 CZK (11 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-?)

    Chalupa

    Položka č.: 214477

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:27

    kvaš, papír, 29,4 x 42 cm, sign. PD Ronek, při okrajích lehce pokrčený papír, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Vinice

    Položka č.: 214930

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:30

    olej, plátno, 40 x 60 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Cyril Bouda

    Commedia del Arte

    Položka č.: 215578

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:33

    kamenorytina, 22 x 18 cm, LD značeno C Bouda, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2368 Historie příhozu

    Ex libris Podkarpackie Muzeum požarnictwa Stara Wies

    Položka č.: 217198

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:36

    ocelorytina, 2002, 9,2 x 12,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ročník století 2003 (PF 2004)

    Položka č.: 217199

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:39

    litografie, 2003, 12,5 x 7,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Slivoň lékařská (PF 2005)

    Položka č.: 217200

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:42

    litografie, 2004, 12,8 x 7,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Ex libris M. Oberthorová

    Položka č.: 217207

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:45

    litografie, 7,5 x 6,8 cm, sign. DU Wielgus, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Bělohlávek

    (1924-?)

    Ex libris R. Klinkovský

    Položka č.: 217209

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:48

    dřevoryt, 9,3 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Frant. Kubín

    Položka č.: 217210

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:51

    dřevoryt, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Miroslav Polák

    Ex libris R. Pribyš

    Položka č.: 217211

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:54

    litografie, 2000, 10,2 x 8 cm, sign. PD M. Polák 2000, č. 99/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Z knih R. Klinkovského

    Položka č.: 217212

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 19:57

    litografie, 7,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Markéta Vohradská

    (1967)

    Krajina (PF 1993)

    Položka č.: 217215

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:00

    linoryt, 1992, 6,5 x 11,8 cm, sign. DU M. Vohradská 92, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karla Ryvolová

    Dvojice (PF1987)

    Položka č.: 217216

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:03

    litografie, 1986, 9 x 11,2 cm, DU značeno na kameni K. Ryvolová, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5655 Historie příhozu

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Ex libris Dr. L. Lamač

    Položka č.: 217219

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:06

    litografie, 11,2 x 7,8 cm, sign. PD Šindelář, č. 80/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Č. Choděra

    Položka č.: 217220

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:09

    lept, 8,5 x 5,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Ex libris Jan Rhebergen

    Položka č.: 217223

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:12

    dřevoryt, 9,5 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Ex libris J. Rhebergen

    Položka č.: 217224

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:15

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • P. Lantuch

    Ex libris K. K.

    Položka č.: 217233

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:18

    dřevoryt, 10,4 x 7,8 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris S. Rebase

    Položka č.: 217234

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:21

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Ex libris M. Lepp

    Položka č.: 217235

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:24

    dřevoryt, 3,8 x 2,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Ex libris František Vaníček

    Položka č.: 217238

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:27

    dřevoryt, 8,8 x 9,2 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Fr. Vaníček

    Položka č.: 217239

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:30

    dřevoryt, 6,7 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)