Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky Antikvariátu Dlážděná
t: +420 603 266 486
e: antikvariat.dlazdena@seznam.cz.

  • Jindra Schmidt

    (1897-1984)

    Autoportrét

    Položka č.: 209244

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:00

    rytina, 1943, 7,5 x 5 cm, sign. PD Jindra Schmidt 1943, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Joseph Berkowetz

    Leopold II.

    Položka č.: 209245

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:01

    rytina, 19. století, 22,2 x 1,8 cm, při okrajích mimo tisk zašpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Joseph Berkowetz

    Albrecht II.

    Položka č.: 209246

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:02

    rytina, 19. století, 22 x 15 cm, na papíře drobná skvrna, mírně pomačkaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Giarré

    Vesnice a kostelík Enontekis

    Položka č.: 209247

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:03

    kolorovaná mědirytina, 19. století, 10,7 x 17,9 cm, značeno PD v desce Giearré inc., při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    V zahradě

    Položka č.: 209248

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:04

    lept, 8,5 x 7 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Matěj Gottlieb

    (1882-1967)

    Čert (Návrh kostýmu do filmu Alena)

    Položka č.: 209249

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:05

    tuš, tužka, akvarel, papír, 30 x 21 cm, rám, na zadní straně věnování a popis od Růženy Gottliebové - Křížkové, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák Josefa Scheiwla na um. prům. škole v Praze, šéf scénické výpravy v Národním divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Poiret

    Rozmnožování stromů

    Položka č.: 209250

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:06

    mědirytina, 18./19. století, 25 x 21 cm, značeno PD v desce Dessiné et Gravé par Poiret fils., Ilustrace z "Histoire Naturelle" , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ilustrace k Babičce

    Položka č.: 209251

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:07

    lept, 12,7 x 7,7 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Christoph Weigel

    (1654-1725/26)

    Fürstlich-Berchtolsgadensche Wappen

    Položka č.: 209252

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:08

    mědirytina, 16 x 9,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    London (Souvenir 1834)

    Položka č.: 209253

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:09

    mědirytina, 19. století, 11,7 x 16 cm, značeno LD v desce A. H. Payne sc., na papíře místy drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Žena s knihou

    Položka č.: 209254

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:10

    mědirytina, 10 x 8,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Stvoření světa

    Položka č.: 209255

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:11

    16 x ofset, 32,7 x 24,5 cm, vše značeno v tisku Jean Effel, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Tůma

    Fotografování

    Položka č.: 209256

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:12

    tuš, papír, 21 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Zeithammel st.

    Krystal

    Položka č.: 209257

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:13

    tužka, papír, 1967/8, 13,5 x 20,6 cm, sign. LD Zeithammel Miloš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Zeithammel st.

    Tři tváře

    Položka č.: 209258

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:14

    tužka, papír, 1971, 22,5 x 15,9 cm, sign. PD M. Zeithammel 1971, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Husitský tábor

    Položka č.: 209259

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:15

    tuš, papír, 29,5 x 45,8 cm, ilustrace k Jiráskovu dílu Proti všem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Husitský útok

    Položka č.: 209260

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:16

    tuš, tužka, papír, 29,5 x 45,8 cm, ilustrace k Jiráskovu dílu Proti všem, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Nad rakví

    Položka č.: 209261

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:17

    tuš, papír, 29,5 x 46,2 cm, ilustrace k dílu Jaroslava Durycha, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Alois Jirásek: Proti všem - skica

    Položka č.: 209262

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:18

    tuš, papír, 40 x 28 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, modra skvrnka na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Karel Poláček: Hostinec u kamenného stolu

    Položka č.: 209263

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:19

    tuš, papír, 28,5 x 21,3 cm, ilustrace ke knize, vydal Fr. Borový, Praha 1941, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Položka č.: 209264

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:20

    tuš, papír, 29,5 x 23 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Položka č.: 209265

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:21

    tuš, tužka, papír, 31,3 x 47,5 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Položka č.: 209266

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:22

    tuš, papír, 38,5 x 29,2 cm, ilustrace ke knize, vydal Fr. Borový, Praha 1941, ohnutý levý horní roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Různí autoři

    Lidová - Členové a hosté R klubu

    Položka č.: 209267

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:23

    11x grafický list (různé techniky), 1989, 27,5 x 20 - 18 x 13,5 cm, vše signováno, autoři: A. Antonová, S. Jílek, V. Veselý, I. Rystonová, J. Černý, J. Hanuš, Č. Hlavička, V. Mravcová, přiložen text s popisem, zašpiněný přebal, 1 ks chybí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    The Leg - Itimate Drama

    Položka č.: 209268

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:24

    litografie, 35,8 x 22,7 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    The Merry Maid of. Islington.

    Položka č.: 209269

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:25

    litografie, 36,5 x 20,3 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    The Chamberlain at court

    Položka č.: 209270

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:26

    litografie, 37,7 x 23,7 cm, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. Juda Tadeáš

    Položka č.: 209271

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:27

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu XI., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. Augustin

    Položka č.: 209272

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:28

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu IV., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sv. František Serafinský

    Položka č.: 209273

    Plánované ukončení: 29. 05. 2017 08:29

    tuš, papír, 1975, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 75, z Karlova mostu XVI., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)