Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Položka č.: 219844

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 18:05

    suchá jehla, 1985, 40,5 x 49,5 cm, sign. PD J. J. Králík 1985, rám, autorský tisk II/5, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • František Králík

    Lesní duchové

    Položka č.: 179320

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 18:10

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Králík

    Stromový duch

    Položka č.: 179319

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 18:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Antonín Kroča

    Autoportrét

    Položka č.: 210926

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 18:20

    linoryt, 17 x 15,1 cm, sign. PD Kroča, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Antonín Kroča

    Ach ta láska nebeská

    Položka č.: 210889

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 18:25

    linoryt, 1999, 20,9 x 14,8 cm, sign. PD Kroča 99, 25/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Liška Bystroška

    Položka č.: 226703

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 18:30

    tisk, 15 x 17,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy s drapérií

    Položka č.: 179458

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 18:35

    tužka, papír, 26,9 x 19,7 cm, sign. PD Ant. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy opírající se

    Položka č.: 179457

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 18:40

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy

    Položka č.: 179456

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 18:45

    tužka, papír, 26,9 x 19,7 cm, sign. PD Ant. Lhoták, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy v předklonu

    Položka č.: 179455

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 18:50

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 226687

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 18:55

    litografie, 1971, 25,4 x 16 cm, sign. PD Liesler 71, 200/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6660 Historie příhozu

  • Pavel Lisý

    Pražský hrad

    Položka č.: 138353

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:00

    litografie, 1980, 26,5 x 21 cm, sign. PD Lisý 80, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Žena na barové stoličce

    Položka č.: 226700

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:05

    akvarel, dřevotřísková deska, 21 x 12,3 cm, sign. PD B. Liška, rám, při horním okraji poškozená deska, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5634 Historie příhozu

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Položka č.: 207683

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:10

    akvarel, pastelky, papír, 29,6 x 20,8 cm, sign. PD Liška B., Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Dívka s dýmkou

    Položka č.: 207682

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:15

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Dívka hypnotizuje

    Položka č.: 207681

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Dívka čertice

    Položka č.: 207680

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:25

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Venčení

    Položka č.: 200094

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Alkoholové proměny

    Položka č.: 200092

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:35

    tuš, papír, 13,7 x 18,9 cm, sign. PD B. Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1178 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Čertovka

    Položka č.: 162361

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:40

    lept, 19,5 x 15,2 cm, sign. PD Maran, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 226682

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:45

    lept, 24 x 32,5 cm, sign. PD JMajer, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét muže

    Položka č.: 204042

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:50

    tužka, papír, 25,4 x 15,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Nepasický

    PF - 19 - 72

    Položka č.: 226695

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 19:55

    lept, 10 x 12 cm, pasparta, mírně zašpiněný papír, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Konvolut grafik

    Položka č.: 226709

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 20:00

    3x kombinovaná grafika, 19 x 15 ; 27 x 18 cm, vše signováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Tvář starého muže

    Položka č.: 226699

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 20:05

    lept, 9 x 8,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 226697

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 20:10

    olej, karton, 14,6 x 14,6 cm, monogr. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Akt mladé ženy

    Položka č.: 204053

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 20:15

    tužka, papír, 34 x 36,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét malého chlapce

    Položka č.: 204052

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 20:20

    tužka, pastel, papír, 31 x 24,2 cm, sign. PD Sembdner, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jezero v horách

    Položka č.: 204049

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 20:25

    lept, 23 x 26,7 cm, sign. PD nečitelně, 32/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odklízení sutin

    Položka č.: 210879

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2018 20:35

    suchá jehla, 14 x 28,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)