• Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Pudrující se dívka

    Položka č.: 202414

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 10:05

    akvarel, tužka, papír nalepený na sololitu, 1919, 100 x 80 cm, sign. LD K. Šimůnek 1919, roztržený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Mořský příboj

    Položka č.: 202448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 10:10

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalerie (jízda)

    Položka č.: 202457

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 10:15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Na gondole

    Položka č.: 202489

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 10:20

    akvatinta, 15,5 x 17,7 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, na papíře drobná skvrna, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jareš

    Středočeská krajina

    Položka č.: 207005

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 10:25

    akvarel, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Walter Conz

    (1872-1947)

    Krajina z Usedomu

    Položka č.: 207349

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 10:30

    lept, 20,5 x 36,5 cm, sign. v desce PD W Conz, LD slepotiskové razítko Werein Originalrad. Karlsruhe, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Leo Horst

    Břízy

    Položka č.: 211272

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 10:35

    lept, 10,2 x 12,7 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    Položka č.: 213632

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 10:40

  • Luisa Černovická

    (1903-?)

    Položka č.: 214020

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 10:45

    olej, plátno, 76 x 65 cm, sign. PD Louisa Černovická, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně R. Vejrycha na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Kameny

    Položka č.: 214021

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 10:50

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 214022

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 10:55

    Cesta v předjaří

    Položka č.: 214023

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 11:00

    olej, karton, 59,5 x 84,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 11:05

  • Bohumír Kozák

    Z Chebu

    Položka č.: 215828

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 11:10

    pastel, papír, 1937, 33 x 25 cm, sign. LD Kozák, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Radeckého náměstí

    Položka č.: 217493

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 11:15

    litografie, 40,5 x 41 cm, PD značeno na kameni KKostial, Antikvariát Ostrovní

  • Ladislav Grosman

    Krásy staré Prahy

    Položka č.: 217506

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 11:20

  • Vladislav Röhling

    (1880-1945)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 217508

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 11:25

    dřevoryt, 18,9 x 12,6 cm, sign. PD V. Röhling, LD razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Leo Horst

    Pohled z Týnské ulice

    Položka č.: 217518

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 11:30

    lept, 17,6 x 14,7 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Ježek

    (1887-1943)

    Hampejská ulice

    Položka č.: 217547

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 11:35

    tuš, papír, 32,3 x 26,5 cm, sign. PD Ježek Alois, vzadu věnování, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dítěte a Maška na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    U Anežského kláštera

    Položka č.: 217548

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 11:40

    tužka, papír, 1941, 27 x 19 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Leo Horst

    Týnský chrám

    Položka č.: 217549

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 11:45

    lept, 11,2 x 10,3 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s čepicí a konvalinkami

    Položka č.: 219839

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 11:55

    dřevoryt, 18,8 x 33,5 cm, sign. PD VKomárek, č. 48/50, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Jiří Slíva

    April in Paris

    Položka č.: 220185

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 12:05

    lept, 19,8 x 10,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 17/70, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Gotický arkýř

    Položka č.: 221727

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 12:10

    lept, 1942, 31,6 x 21,2 cm, sign. PD J.C. Vondrouš 1942, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Florencie

    Položka č.: 221745

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 12:15

    lept, 33 x 24,8 cm, sign. PD Vl Pukl, III. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 221746

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 12:20

    lept, 1938, 31,6 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, I. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Z Jeleního příkopu

    Položka č.: 221747

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 12:25

    lept, 1938, 31,4 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, III. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 221748

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 12:30

    lept, 1938, 31,6 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, II. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Přístav v Palermu

    Položka č.: 221805

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 12:35

    mědirytina, 27,9 x 25,3 cm, sign. PD VlPukl, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Pastevci

    Položka č.: 221827

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2018 12:40

    mědirytina, 26,1 x 26,3 cm, sign. PD V. Fiala, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)