Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky Antikvariátu Dlážděná
t: +420 603 266 486
e: antikvariat.dlazdena@seznam.cz

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Z terasy M. d´Orsay 2

    Položka č.: 206592

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:05

    akvarel, tužka, papír, 1991, 29,6 x 41,8 cm, monog. VB 91, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Z terasy M. d´Orsay 1

    Položka č.: 206593

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:10

    akvarel, tužka, papír, 1991, 29,2 x 41,8 cm, monog. VB 91, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 206594

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:15

    olej, karton, 24 x 31,5 cm, sign. LD A. Homolka, Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

    Položka č.: 206595

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:20

    olej, plátno, 35,5 x 35 cm, sign. PD nečitelně, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5177 Historie příhozu

    Krajina s Řípem na pozadí

    Položka č.: 206596

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:25

    olejová tempera, papír, 43,8 x 59,6 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Pobřeží

    Položka č.: 206597

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:30

    tempera, běloba, papír, 42,8 x 60,9 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    V lese

    Položka č.: 206598

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:35

    tempera, běloba, papír, 44,1 x 39,7 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 206599

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:40

    olej, plátno, 79 x 61,5 cm, místy odpadlá malba, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

    Portrét muže

    Položka č.: 206600

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:45

    olej, plátno, 69 x 56 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Ze Staré Prahy

    Položka č.: 206601

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:50

    olej, malířská lepenka, 29,5 x 39,5 cm, rám poškozen, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5433 Historie příhozu

    Podzim

    Položka č.: 206602

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 13:55

    olej, karton, 21,5 x 31 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Vrby

    Položka č.: 206603

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:00

    akvarel, papír, 1993, 19,2 x 39,7 cm, sign. PD J. Rubeš 93, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Zasněžené chaloupky

    Položka č.: 206604

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:05

    akvarel, papír, 1994, 20,5 x37,2 cm, sign. LD J. Rubeš 94, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Pár u statku

    Položka č.: 206605

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:10

    akvarel, papír, 18,2 x 9,8 cm, sign. LD Rubeš, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5880 Historie příhozu

  • Jaroslav Rubeš

    Malé stavení

    Položka č.: 206606

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:15

    akvarel, tuš, papír, 13,8 x 22,6 cm, sign. PD Rubeš, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Kostel v zákrytu stromů

    Položka č.: 206607

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:20

    akvarel, tuš, papír, 23,4 x 13,7 cm, sign. LD Rubeš, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Radniční věž

    Položka č.: 206608

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:25

    akvarel, tuš, papír, 33,8 x 23,1 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Řecko

    Položka č.: 206609

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:30

    akvarel, tuš, pastel, papír, 2002, 20 x 28,9 cm, sign. LD Rubeš, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Lesní říčka

    Položka č.: 206610

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:35

    akvarel, tuš, pastel, papír, 1999, 29,9 x 47,9 cm, sign. PD Jar Rubeš 1999, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Sedláček

    Krajina I.

    Položka č.: 206611

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:40

    olej, karton, 23 x 32,5 cm, sign. PD Sedláček, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5913 Historie příhozu

  • Sedláček

    Krajina II.

    Položka č.: 206612

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:45

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Turková

    Skupina sedících dívek

    Položka č.: 206613

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:50

    rudka,papír, 29,7 x 41,8 cm, monog. AT., při okrajích mimo kresbu mírně natržený papír, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alena Turková

    Ohlížející se dívka

    Položka č.: 206614

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 14:55

    tuš, papír, 41,8 x29,7 cm, sign. Alena Turková, ohnutý a potrhaný pravý dolní roh, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Turková

    Portrét dívky

    Položka č.: 206615

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 15:00

    akvarel, tuš, papír, 41,8 x 29,7 cm, natržený papír, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alena Turková

    Žena s berlí

    Položka č.: 206616

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 15:05

    uhel, tempera, papír, 41,7 x 29,7 cm, monog. AT., Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Turková

    Zahrada s břízami

    Položka č.: 206617

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 15:10

    akvarel, tuš, běloba, papír, 29,5 x 41,7 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alena Turková

    Zátiší s vázou

    Položka č.: 206618

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 15:15

    tempera, uhel, papír, 41,7 x 29,7 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3069 Historie příhozu

  • Alena Turková

    Rušná ulice

    Položka č.: 206619

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 15:20

    uhel, papír, 41,8 x 29,7 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alena Turková

    Ženský portrét

    Položka č.: 206620

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 15:25

    olej, plátno, 43,5 x 34 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alena Turková

    Krajina s červenými střechami

    Položka č.: 206621

    Plánované ukončení: 28. 02. 2017 15:30

    olej, papír, 25 x 31 cm, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)