Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Zloba

    Položka č.: 205030

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:00

    litografie, 1985, 27,5 x 25 cm, sign. DU Hořánek 85, rám, č. 18/47, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michael Rittstein

    Hlava - srdce

    Položka č.: 205031

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:05

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Tomáš Bím

    Lois

    Položka č.: 205257

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:10

    litografie, 1983, 22,2 x 15,2 cm, sign. DU Tomáš Bím 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Bím

    Míčky

    Položka č.: 205258

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:15

    litografie, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 60/105, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Empire

    Položka č.: 205259

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:20

    litografie, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 70/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Hruška

    Položka č.: 205260

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:25

    litografie, 19,2 x 12,1 cm, sign. PD Bím, č. VIII/XXXIX, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Po zápase

    Položka č.: 205262

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:30

    litografie, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 60/150, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Poslední dražitel: ID4225 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Síť

    Položka č.: 205263

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:35

    litografie, 1983, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím 83, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Václav Lokvenc

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 205349

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:40

    litografie, 25,3 x 38,3 cm, sign. PD Lokvenc, pasparta, č. 38/180, Antikvariát Ostrovní, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Slíva

    Mona Lisa

    Položka č.: 207074

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:45

    lept, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 18/50, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeňka Skořepová

    Položka č.: 207615

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:50

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Cyril Bouda

    Oleander

    Položka č.: 207889

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 10:55

    kamenorytina, 28 x 21 cm, sign. DU C. Bouda, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Pastevci

    Položka č.: 207890

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:00

    mědirytina, 26,1 x 26,3 cm, sign. PD V. Fiala, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Vyšívačky

    Položka č.: 207891

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:05

    litografie, 31 x 24,5 cm, sign. PD M. Kazdová, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Kočí

    (1880-1961)

    V aleji

    Položka č.: 207892

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:10

    suchá jehla, 31 x 23,5 cm, sign. PD Jos. Kočí, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    Vítězné mládí

    Položka č.: 207893

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:15

    lept, 29,5 x 23,8 cm, sign. PD Emil Kotrba, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Majer

    Jitro

    Položka č.: 207894

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:20

    lept, 24,4 x 32,2 cm, sign. PD Ant. Majer, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eduard Milén

    Kolombina

    Položka č.: 207895

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:25

    lept, 29,8 x 21,5 cm, sign. PD Ed. Milén, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Polášek

    Don Quijote

    Položka č.: 207897

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:30

    suchá jehla, 32,3 x 24,7 cm, sign. PD V. Polášek, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Vladimír Pukl

    Přístav v Palermu

    Položka č.: 207898

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:35

    mědirytina, 27,9 x 25,3 cm, sign. PD VlPukl, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emanuel Ranný st.

    (1913-2008)

    Na samotě

    Položka č.: 207899

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:40

    suchá jehla, 19,1 x 24,7 cm, sign. PD Em. Ranný, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dillingera a T. F. Šimona, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Vláčení

    Položka č.: 207900

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:45

    lept, 20,1 x 28,5 cm, sign. PD V Silovský, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Štěch

    Stařec

    Položka č.: 207901

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:50

    lept, 30,7 x 23 cm, sign. PD K. Štěch, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Štika

    Kamenitá cesta

    Položka č.: 207902

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 11:55

    suchá jehla, 26,8 x 20,3 cm, sign. PD K. Štika, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Tondl

    Motiv z Poddubí

    Položka č.: 207903

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 12:00

    suchá jehla, 27,7 x 20,6 cm, sign. PD Karel Tondl, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Vik

    Pod Hrubou skálou

    Položka č.: 207904

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 12:05

    lept, 27 x 19,7 cm, sign. PD Vik, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan C. Vondrouš

    Gotický arkýř

    Položka č.: 207905

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 12:10

    lept, 1942, 31,6 x 21,2 cm, sign. PD J.C. Vondrouš 1942, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 208440

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 12:15

    litografie, 25,5 x 35 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 60/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Položka č.: 208444

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 12:20

    akvarel, papír, 1947, 30 x 43 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6006 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Grafičanka

    Položka č.: 208675

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 11. 2017 12:50

    plakát, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)