Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky AS Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Magdalena Vovsová

    JSME

    Položka č.: 208390

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:32

    kombinovaná technika, 48,5 x 48,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Steiner

    Výjevy z Bible

    Položka č.: 208391

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:34

    olej, plátno, 2001, 100 x 260 cm, sign. PD J. Steiner 10,2, 01, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Steiner

    Ulička pod horami

    Položka č.: 208393

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:36

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Steiner

    Únava

    Položka č.: 208394

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:38

    olej, plátno, 2001, 130 x 60 cm, LD monogr. J. S. 2001, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Steiner

    Surrealistický sen

    Položka č.: 208396

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:40

    olej, plátno, 2003, 100 x 77 cm, PD monogr. J. S. 03, rám, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID399 Historie příhozu

  • Josef Steiner

    Položka č.: 208397

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:42

    olej, plátno, sololit, 2002, 83 x 63 cm, sign. LN J. Steiner 29.3. 02, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Steiner

    Pražské věže

    Položka č.: 208399

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:44

    olej, sololit, 2003, 60 x 80 cm, PD monogr. J. S. 03, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Austrálie

    Položka č.: 208405

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:46

    olej, plátno, 66 x 85 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Radnice

    Položka č.: 208406

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:48

    akvarel, běloba, papír, 61 x 50 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lada Faixová

    Sedící muž (Pavel P.)

    Položka č.: 208407

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:50

    olej, plátno, 1986, 93 x 95 cm, sign. PD Faixová L. 86, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem a popsáno, na plátně místy drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • J. Karoch

    Zasněžená chalupa

    Položka č.: 208472

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:52

    olej, sololit, 23 x 27 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rejman

    Položka č.: 208473

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:54

    olej, karton, 55 x 68 cm, sign. PD Rejman, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Zacharda

    Zimní nálada u rybníka

    Položka č.: 208475

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:56

    pastel, papír, 31 x 45 cm, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Kaplička v polích

    Položka č.: 208477

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 19:58

    tužka, akvarel, papír, 20 x 28 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Vodní krajina

    Položka č.: 208478

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:00

    pastel, papír, 31 x 45 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Irena Dědičová?

    (1932-1987)

    Položka č.: 208479

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:02

    olej, plátno, 45 x 60 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ladislav Vraný

    Cesta krajinou

    Položka č.: 208481

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:04

    olej, plátno, 35 x 40 cm, sign. PD L. Vraný, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Les

    Položka č.: 208490

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:06

    olej, karton, 19 x 25 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5590 Historie příhozu

  • Vladimír Hrubý

    Položka č.: 208491

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:08

    olej, karton, 31 x 38 cm, sign. PD V. Hrubý , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Vřesoviště

    Položka č.: 208492

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:10

    olej, plátno, 14,5 x 24 cm, rám, vzadu popsáno a nalepen štítek s č. 134, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6024 Historie příhozu

  • W. Jordan

    Alej s topoly

    Položka č.: 208493

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:12

    tužka, akvarel, papír, 1929, 27 x 38 cm, sign. PD W. Jordan 1929, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Krahulík

    (1908-?)

    Položka č.: 208495

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:14

    olej, karton, 25 x 34,5 cm, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Obleva na horách

    Položka č.: 208497

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:16

    tužka, akvarel, papír, 23,3 x 32,6 cm, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Horáček

    Položka č.: 208498

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:18

    tempera, pastel, papír, 17,5 x 29 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Horáček

    Les

    Položka č.: 208499

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:20

    pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD Horáček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Rybník v lese

    Položka č.: 208503

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:22

    olej, papír, 30,5 x 43 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • František Dvořák

    (1925-2002)

    Položka č.: 208504

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:24

    olej, plátno, 41,5 x 37 cm, sign. LD Fr. Dvořák, rám, na plátně místy drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

  • T. Řehoř

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 208505

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:26

    olej, dřevo, 34,5 x 41 cm, sign. PD T. Řehoř, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Krotitelský kurs pro slečny

    Položka č.: 211973

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:28

    sítotisk, 18,8 x 31 cm, sign. DU Benetka, č. 47/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Benetka

    Čas motýlů

    Položka č.: 211975

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 20:30

    sítotisk, 18,3 x 31,5 cm, sign. PD Benetka, č. 69/80, antiqari.at Radhošťská