• Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Český lev - Ex libris

    Položka č.: 124574

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 13:50

    lept, 9,6 x 8,7 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Eva - Ex libris Eva Burdová

    Položka č.: 124575

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 13:45

    dřevoryt, 17,2 x 8,2 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Desatero

    Položka č.: 203111

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 13:40

    lept, 10,2 x 9,5 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Schody na Kampu

    Položka č.: 185664

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 16:40

    litografie, 12,3 x 17,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jiří Kubíček

    Černobílá kompozice

    Položka č.: 230012

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:40

    litografie, 1986, 10,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1986, 29252, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Kubíček

    Ptáček

    Položka č.: 221836

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:35

    litografie, 1988, 51,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivana Jurná - Lipská

    Ležící kůň

    Položka č.: 181929

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:30

    litografie, 1985, 22,4 x 16,4 cm, sign. PD Lipský 85, 20/45, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Položka č.: 181906

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:25

    litografie, akvarel, 13,5 x 19 cm, sign. PD F. Jiroudek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Hrnčárek

    (1918)

    Zimní den na vsi

    Položka č.: 230024

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:20

    litografie, 14,1 x 22,2 cm, sign. PD J. Hrnčárek, 12/130, při levém okraji pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bedřich Glaser

    Rostoucí monstrum

    Položka č.: 204252

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 14:30

    lept, 1985, 12,8 x 16 cm, sign. PD Glaser 85, 25/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen volného sdružení profesionálních výtvarných umělců LUGH

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Stůl s květinami

    Položka č.: 186702

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 14:10

    litografie, 17,7 x 13,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 186705

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 14:00

    litografie, 21,1 x 15,2 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 126/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří František Dvořák

    Struktura

    Položka č.: 215718

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 13:40

    olej, plátno, 2016, 40,5 x 35 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Demel

    Položka č.: 220255

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 13:35

    lept, 1998, 12,4 x 9 cm, sign. PD K. Demel 98, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Položka č.: 230018

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 13:30

    tisk, 15,2 x 8,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Náměstí ve Versailles

    Položka č.: 221876

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 13:15

    pastel, ruční papír, 1991, 29 x 37 cm, monogr. VB 91, PD popsáno: kresba přímo na místě 28.IX. 1991, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Sýraři na thu ve Versailles

    Položka č.: 221877

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 13:10

    pastel, ruční papír, 1991, 27,7 x 37,5 cm, monogr. VB 91, dole popsáno: Sýraři na thu ve Versailles. Dráb si vybírá sýry, Boháč a Švandrlík přihlížejí (reminiscence, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Přerov

    Položka č.: 131969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 17:35

    dřevoryt, 1954, 24,8 x 16,1 cm, sign. PD Lad. Vlodek, vydali přerovští exlibristé 1954, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Stará žena

    Položka č.: 208115

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 17:15

    dřevoryt, 36,7 x 29,1 cm, sign. PD K. Štěch, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Jan Šembera

    (1884-1939)

    Portál

    Položka č.: 131964

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 17:10

    dřevoryt, 20,8 x 16,4 cm, sign. PD Jan Šembera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Alois Srnský

    (1879-1952)

    Sklizeň

    Položka č.: 230027

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 17:05

    dřevoryt, 9,8 x 12,2 cm, sign. PD Al. Srnský, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák Vojtěcha Hynaise a Rudolfa z Ottenfeldu na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • K. Sibinský

    U Karlova mostu

    Položka č.: 211178

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 17:00

    akvarel, tuš, papír, 28,6 x 22,2 cm, sign. PD K. Sibinský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Jurty

    Položka č.: 193860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:55

    litografie, 1962, 13 x 29,6 cm, sign. PD J. Říha 62, 23/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Martin Rösler

    (1898-1974)

    Hrázděný dům

    Položka č.: 201516

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:45

    linoryt, 23,5 x 30,2 cm, sign. PD Martin Rösler, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sklené Teplice

    Položka č.: 209621

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:20

    akvarel, tuš, papír, 1964, 29,6 x 41,5 cm, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Leonid Ochrymčuk

    (1929-2005)

    Ptáček

    Položka č.: 193149

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:10

    akvarel, tuš, papír, 21,2 x 31 cm, sign. PD L. Ochrymčuk, Antikvariát Dlážděná, žák V. Makovského, E. Miléna, F. Doubravy a B. S. Urbana na Masarykově univerzitě v Brně, člen Unie výtvarných umělců, TT klubu výtvar. umělců a teoretiků ad.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Leonid Ochrymčuk

    (1929-2005)

    Veverka

    Položka č.: 193150

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:05

    pastel, uhel, papír, 27,4 x 39,8 cm, sign. PD L. Ochrymčuk, ve stření části natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Makovského, E. Miléna, F. Doubravy a B. S. Urbana na Masarykově univerzitě v Brně, člen Unie výtvarných umělců, TT klubu výtvar. umělců a teoretiků ad.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na Notre Dame

    Položka č.: 230021

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 15:40

    suchá jehla, 8,3 x 13,1 cm, sign. PD nečitelně, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s šátkem

    Položka č.: 179219

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 15:10

    litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A Moravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Život na vsi

    Položka č.: 208080

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 15:05

    dřevoryt, 29,8 x 23,1 cm, sign. PD A. Majer, při okraji mimo tisk zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)