• Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Pestrá kytice

    Položka č.: 230790

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:30

    olej, dřevotříska, 1975, 95 x 42 cm, sign. PD Vácha 75, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Zima na potoce

    Položka č.: 230789

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:28

    olej, sololit, 1979, 46 x 86 cm, sign. PD Vácha 79, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Výletní parník

    Položka č.: 225154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:18

    tužka, akvarel, papír, 1920, 28 x 43 cm, sign. PD B Ullrych 20, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Beneš

    Obchodník

    Položka č.: 224737

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:14

    litografie, 1995, 35 x 28,5 cm, sign. DU KBeneš 95, rám, č.46/70, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Šnajderka

    Městské zákoutí

    Položka č.: 224298

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:04

    litografie, 1924, 18,3 x 13,8 cm, sign. PD Šnajderka, rám, č. 5/10, nalepeno na kartonu, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

    Ex libris Josef Šolín)

    Položka č.: 224279

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:00

    zinkografie, 9,2 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt s rukama za hlavou

    Položka č.: 224113

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:54

    kvaš, papír, 1945, 44 x 34,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 224111

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:53

    tempera, papír, 1945, 41 x 55 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 224112

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:52

    tempera, papír, 1942, 50 x 35 cm, sign. LD B. Ullrych 1942, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na potoce

    Položka č.: 224085

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:48

    olej, karton, 1931, 19,3 x 23 cm, sign. PD B. Ullrych 1931, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Emil Jan Stanislav Kopřiva

    (1885-1938)

    Potok s chalupami

    Položka č.: 222290

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:42

    olej, karton, 1928, 52,5 x 40,5 cm, sign. PD E Kopřiva 28, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Dr. Karel Skála

    Položka č.: 222260

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:28

    dřevoryt, 5,3 x 9,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Spolek sběratelů

    Položka č.: 222255

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:24

    litografie, 17,5 x 21,5 cm, sign. PD Emil Kotrba, pozvánka k valné hromadě Spolku sběratelů a přátel exlibris, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Taneční pár

    Položka č.: 222247

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:18

    dřevoryt, 1962, 12,5 x 6,8 cm, sign. LD Emil Kotrba 1962, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1983-1955)

    Polní cesta

    Položka č.: 222221

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:17

    lept, 1933, 8,7 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, zažloutlý papír,fleky na papíře, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Kobliha

    Kolibřík, Ex libris St.Ulrich

    Položka č.: 222227

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:16

    zinkografie, 5,6 x 8,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kostel sv. Mikuláše na Malé straně, Ex libris Jar. Josefy

    Položka č.: 222212

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:12

    lept, 1935, 8,5 x 15,5 cm, sign. PD Fleissig 1935, zažloutlý papír, lehce pokrčené kraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ex libris Čacký Miroslav

    Položka č.: 220998

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:54

    litografie, 8,8 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Mirro Pegrassi

    Položka č.: 220953

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:48

    lept, 12,5 x 9 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Muž hladí geparda

    Položka č.: 220586

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:47

    tužka, pero, papír, 32,4 x 26,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 54, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lodní cesta - mapa

    Položka č.: 220585

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:42

    pero, běloba, papír, 32,5 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 53, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jiřinky

    Položka č.: 220047

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:36

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD Jindřich Veselka, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí akt

    Položka č.: 218458

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:22

    uhel, papír, 1947, 49,4 x 25 cm, sign. LD B. Ullrych 47, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský půlakt

    Položka č.: 218456

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:20

    uhel, papír, 32,7 x 23,7 cm, LD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt v šátku

    Položka č.: 218455

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:18

    uhel, papír, 34,6 x 26,8 cm, sign. LD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Ladislav Svoboda (zelená varianta)

    Položka č.: 218371

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:17

    zinkografie, 10,1 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Ladislav Svoboda

    Položka č.: 218370

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:12

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jerusalem

    Položka č.: 218279

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:56

    olej, karton, 9,8 x 15 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci (Ex libris DAna Siblíková)

    Položka č.: 217644

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:48

    litografie, 9,4 x 6,2 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, ohnutý levý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná obloha (ExLibris Vlasta Kohoutová)

    Položka č.: 217642

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 19:44

    lept, 9,5 x 4 cm, sign. PD P. Šimon, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)