• Ivana Lomová

    Série 6 ks litografií Cvičení

    Položka č.: 238645

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 20:04

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Kamila Ženatá

    Strom v zimě

    Položka č.: 238612

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 19:31

    olej, plátno, 2003, 24 x 32 cm, sign. vzadu Kamila Ženatá 2003, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Les

    Položka č.: 238510

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 17:49

    litografie, 2016, 39 x 60 cm, sign. PD Martin Salajka 2016, č. 39/50, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Michael Rittstein

    Ženy na WC muži

    Položka č.: 238450

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 16:49

    litografie , 1978, 43 x 34 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 16/30, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Michael Rittstein

    Tu a tam

    Položka č.: 238449

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 16:48

    litografie, 1985, 41 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 47/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Belveder

    Položka č.: 238328

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 14:47

    suchá jehla, akvatinta, 15,3 x 20,6 cm, sign. PD F. Kobliha, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Mánes

    (1820-1871)

    Pomněnky

    Položka č.: 238161

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 22:29

    lept, 14,3 x 10,8 cm, sign. Du Jos. Mánes, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    V říši půlměsíců (PF 1983)

    Položka č.: 238156

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 22:16

    ocelorytina, 1982, 7,4 x 6,4 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podzim

    Položka č.: 218522

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 21:54

    pastel, papír, 31,5 x 47,5 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Snopy

    Položka č.: 218505

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 21:46

    tužka, papír, 37,5 x 54 cm, sign. PD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Třínohý

    Položka č.: 217411

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 21:18

    tužka na papíře, 15 x 21 cm, oboustraná kresba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka pod mostem

    Položka č.: 215069

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 21:08

    lavírovaná kresba tuší, tužka, 1946, 48 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 1946, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Daněk

    Borovice

    Položka č.: 213797

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 20:52

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD Daněk, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jos. Habel

    Dravci

    Položka č.: 198010

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 20:26

    litografie, 32,5 x 22 cm, Tab. 5, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

    Duhové nebe

    Položka č.: 234126

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 20:14

    akvarel, 1924, 13 x 8,8 cm, papír na rozích jen nepatrně odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    U dvora

    Položka č.: 234125

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 20:12

    tuš, akvarel, papír, 21 x 14 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

    U plotu

    Položka č.: 234113

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 19:58

    pastel, papír, 1959, 20,5 x 31 cm, sign. PD P. Poš. 1959, u dolního okraje natržen, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Postavy

    Položka č.: 234110

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 19:56

    tužka, papír, 14,5 x 13,5 cm, levý horní roh pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    V kuchyni

    Položka č.: 234104

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 19:52

    akvarel, tuš, papír, 22 x 30 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Kluk se senem

    Položka č.: 234091

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 19:30

    tuš, papír, 11 x 14,7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, šmouha LU, papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Postava s holubicí

    Položka č.: 232752

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 18:54

    serigrafie, 20 x 9,6 cm, sign. PD B. Krátký, č. 43/50, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Dívka - inspirováno Alfonsem Muchou

    Položka č.: 232729

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 18:42

    sádra, 55,5 x 24,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Eva v ráji (Ex libris (Jan A. Váňa)

    Položka č.: 231156

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 18:10

    lept, 15,7 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Viktor Roubal

    Položka č.: 231032

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 18:08

    litografie, 7 x 4,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Labuť

    Položka č.: 230822

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 18:02

    lept, 1985, 14 x 20 cm, sign. DU Wielgus, č. 7/9, vzadu razítko Národní galerie v Praze, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Baletky

    Položka č.: 229046

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:42

    suchá jehla, 1961, 24 x 16,7 cm, sign. PD Burant 961, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Saně

    Položka č.: 228806

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:36

    fix, akvarel, papír, 1961, 22,8 x 22,8 cm, sign. PD 1961 R. Kolář, rám, PD věnování, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Blatná

    Položka č.: 228521

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:24

    dřevoryt, 1989, 24,2 x 15,9 cm, sign. PD 89, č. 31/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 228442

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:14

    lept, 24 x 57,5 cm, zažloutlý, pokrčený, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Bridjska Nesládková

    (1928)

    Stromy agáty

    Položka č.: 228433

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:10

    suchá jehla, 26 x 14 cm, sign. PD Eva Bridjska, rám, č. 5/20, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)