• Marie Filippovová

    Kompozice velká

    Položka č.: 236629

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:23

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2016, 58,5 x 43 cm, sign. LD Marie Filippovová 2016, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Položka č.: 236630

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:24

    litografie, 1960/70, 29 x 21,5 cm, rám, tisk pravděpodobně Mourlot, oříznuto, Antikvariát Dlážděná

  • Eugen Ivanov

    (1966)

    Magistrála

    Položka č.: 236631

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:25

    akvarel, papír, 2013, 40,5 x 20,5 cm, 2011, sign. PD Ub

  • Ota Janeček

    Zvoneček

    Položka č.: 236632

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:26

    suchá jehla, 8 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 9/40, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V pralese

    Položka č.: 236633

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:27

    litografie, 33 x 22,7 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 27/30, papír při spodním okraji zašpiněný papír, rohy nalomené, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dívky

    Položka č.: 236634

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:28

    lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Josef Liesler

    Muž v zeleném kabátu

    Položka č.: 236635

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:29

    akvarel, tuš, papír, 1956, 40,5 x 29,5 cm, sign PD Liesler 1956, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 236636

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:30

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Karel Musil

    (1982)

    Zvěrokruh

    Položka č.: 236637

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:31

    ruleta, suchá jehla, 2017, 32,5 x 32,5 cm, sign. DU Karel Musil 2017, 12 znamení zvěrokruhu v graficky náročném hlubotiskovém provedení, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Chalupy

    Položka č.: 236638

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:32

    litografie, 2006, 18,7 x 29,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová, pasparta, č. 77/100, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

  • Jana Reinerová

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 236639

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:33

    litografie, 33 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, a.t., papír na levém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • K. Rücker

    Kytice růží

    Položka č.: 236640

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:34

    olej, karton, 53 x 71 cm, sign. PD K. Rücker, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Oberthor

    Tři klauni

    Položka č.: 236641

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:35

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Ratiboř

    Položka č.: 236642

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:36

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Stavení

    Položka č.: 236643

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:37

    akvarel, tuš, papír, 1976, 40 x 58 cm, sign. LD J. Otava 1976, rám, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Karel Chaloupka

    (1889-?)

    Položka č.: 236644

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:38

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Senoseč

    Položka č.: 236645

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:39

    tuš, papír, 31 x 19,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 236647

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:41

    suchá jehla, 1965, 36,7 x 27,7 cm, sign. DU V. Komárek 65, pasparta, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Václav Křížek

    (1910-1981)

    Město

    Položka č.: 236648

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:42

    litografie, 1956, 24,5 x 39 cm, sign. PD Křížek 56, č. VII/17/50, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící dívka

    Položka č.: 236649

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:43

    Dívka v kroji

    Položka č.: 236650

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:44

    olej, karton, 1 x 1 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Novák

    (1880-1917)

    Svatopluk Čech

    Položka č.: 236651

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:45

  • Helana Paryer-Kassel?

    Interiér kostela

    Položka č.: 236652

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:46

  • Pavel Piekar

    Rozkvetlá zahrada

    Položka č.: 236653

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:47

    linoryt, 2011, 46,8 x 77 cm, sign. PD Pavel Piekar V. 2011, 8/10, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    Položka č.: 236654

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:48

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    V neděli na vesnici

    Položka č.: 236655

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:49

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 236656

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:50

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét ženy

    Položka č.: 236657

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:51

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Žena s květinou

    Položka č.: 236658

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:52

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 16,8 cm, sign. LD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Magdaléna Vovsová

    (1912-1998)

    Položka č.: 236659

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:53

    sítotisk, 2001, 25 x 10 cm, sign. DU Magdalena Vovsova 01, č. 36/60