Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Wagnerova vila

    Položka č.: 230707

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:02

    litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 230708

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:04

    litografie, 42,5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 64/70, papír u horního okraje natržený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Podzim na poli

    Položka č.: 230715

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:06

    litografie, 29 x 44,5 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jaromír Stretti-Zamponni

    (1882-1959)

    Praha

    Položka č.: 230742

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:08

    akvatinta, 8 x 9 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Berto Monetti

    Modelka

    Položka č.: 231078

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:10

    tuš, uhel, tempera, lak, papír, 1990, 42 x 29,7 cm, sign. PD Monetti 90, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Šobr

    (1944)

    S můrem na kůře

    Položka č.: 231145

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:14

    lept, 1999, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD Šobr, č. 35/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 231339

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:16

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 92/100, při horním okraji mírně zašpiněný papír, v pravém horním rohu natrženo cca 5 mm, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Betlém

    Položka č.: 232619

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:18

    litografie, 27 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • kolektiv sleváčů Poldovky

    Úryvek z Kiplingovy básně "Když"

    Položka č.: 232698

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:20

    ocel, dřevo, přelom 50. a 60. let, 60 x 41 cm, DU na kovovém štítku vyrytý úryvek z Kipligovy básně "Když": ...když hroutí se tvé stavení a znova jak dělník v potu lopotíš se dál..., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kincl

    Chalupa

    Položka č.: 232702

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:22

    olej, sololit, 38,5 x 28 cm, sign. PD JKincl, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kincl

    Zimní krajina

    Položka č.: 232703

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:24

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • T. Šrámek

    Zima

    Položka č.: 232704

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:26

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Příhoda

    Podzimní krajina

    Položka č.: 232705

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:28

    olej, plátno, 40,5 x 60,3 cm, sign. PD L. Příhoda, vzadu zbytek nalepeného jmenného seznamu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:30

    litografie, 1980, 48 x 32,3 cm, sign. PD, rám, č. 71/75, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Sloup

    Položka č.: 232721

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:32

    dřevoryt, 19,7 x 4,7 cm, sign. PD Michal, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kupky

    Položka č.: 232723

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:34

    olej, karton , 33 x 52,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:36

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 232747

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:38

    akvarel, papír, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky

    Položka č.: 232748

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:40

    lept, 34,5 x 27 cm, sign. PD Petr Dillinger, zažloutlý, a při okrajích pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    Položka č.: 232892

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:42

    olej, plátno, 46 x 67 cm, sign. PD F. Dobruský, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex libris Dr. Miroslav Burkoň

    Položka č.: 232894

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:44

    litografie, 1994, 8,3 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232926

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:46

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zasněžené radniční schody

    Položka č.: 232973

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:48

    olej, plátno, 90. léta, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Klasika (Karlův most)

    Položka č.: 232974

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:50

    litografie, 23 x 24,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 232978

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:52

    olej, plátno, karton, 1947, 25 x 18 cm, sign. DU Bělocvětov 1947, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Akt v zahradě (Pohled na Pražský hrad)

    Položka č.: 233238

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:54

    lept, 18,5 x 8 cm, sign. PD C Bouda, č. 143/190, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irina Kohoutova- Przebinova

    (1951)

    Ptáček

    Položka č.: 233380

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:56

    olej, lepenka, 1984, 68 x 66 cm, sign. PD Przebinova 84, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • P. Kotík?

    Zahrada

    Položka č.: 233400

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:58

    pastel, papír, 1956, 29,2 x 39,3 cm, sign. LD P. Kotík 56, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:00

    lept, 24 x 31 cm, sign. PD Liesler, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 233736

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:02

    dřevoryt, 1920, 9,8 x 7,4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook