Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Smrtka

    Položka č.: 280712

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:14

    dřevoryt, 14,8 x 6,1 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Akt

    Položka č.: 280713

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:16

    linoryt, 16,4 x 5,5 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1975)

    PF 1997

    Položka č.: 280714

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:18

    lept, akvatinta, 1996, 11,8 x 8,5 cm, sign. Petr Hampl, č. 101/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1975)

    PF 2000

    Položka č.: 280715

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:20

    lept, 11,2 x 7,9 cm, sign. Petr Hampl, č. 38/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renata Kaiserová

    (1962)

    Bratři

    Položka č.: 280716

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:22

    lept, mezzotinta, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 49/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renata Kaiserová

    (1962)

    Váhy

    Položka č.: 280717

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:24

    lept, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 31/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Junek

    Bez názvu

    Položka č.: 280718

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:26

    zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1934-2004)

    František Halas

    Položka č.: 280719

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:28

    dřevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1934-2004)

    Dívka

    Položka č.: 280720

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:30

    dřevoryt, 9 x 6,4 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Malý vodopád

    Položka č.: 280721

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:32

    lept, 12,6 x 9,2 cm, sign. PD Arno Nauman, č. 67/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Oriešková

    (1941-2022)

    Milenci

    Položka č.: 280723

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:34

    litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naďa Rappensbergerová

    (1936)

    Dievčina IV.

    Položka č.: 280724

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:36

    litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stroj

    Položka č.: 280725

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:38

    litografie, 1983, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 81/200, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí akt

    Položka č.: 280726

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:40

    dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Chrlič

    Položka č.: 280727

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:42

    dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    CB 70

    Položka č.: 280728

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:44

    linoryt, 12 x 7,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1949

    Položka č.: 280729

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:46

    litografie, 1948, 13,4 x 9,8 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Miroslav Tyrš

    Položka č.: 280731

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:48

    dřevoryt, 12,3 x 8,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1978 - 2000

    Položka č.: 280733

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:50

    litografie, 5,4 x 8,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1949

    Položka č.: 280737

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:52

    litografie, 1948, 14 x 10 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Horníci

    Položka č.: 280740

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:54

    lept, 13,2 x 9,6 cm, PD značeno v desce CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Z knih V. Rudla

    Položka č.: 280741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:56

    dřevoryt, 8,5 x 5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Závodní automobil Mercedes

    Položka č.: 280743

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:58

    litografie, 2006, 14,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Majer

    (1925-2013)

    V Beskydech

    Položka č.: 280746

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:00

    litografie, 22 x 41 cm, sign. DU L. Majer, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Praha

    Položka č.: 280747

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:02

    dřevoryt, 21,2 x 35,6 cm, sign. DU Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na statku

    Položka č.: 280750

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:04

    lept, 17 x 24,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Valdštejský palác

    Položka č.: 280751

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:06

    kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze.…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 280752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:08

    lept, 22,8 x 15,1 cm, sign. DU JLukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Jan Sládek

    (1917-?)

    Kladno

    Položka č.: 280753

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:10

    litografie, 30,5 x 22,3 cm, monogr. PD JMS, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pardubické motivy

    Položka č.: 280754

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:12

    litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook