Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Koledníci

    Položka č.: 231315

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:18

    dřevoryt, 1973, 38 x 19,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Černý

    Krajina

    Položka č.: 232519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:19

    uhel, papír, 1942, 27,5 x 26 cm, sign. LD Černý 42, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Burant

    (1924-2001)

    Sen III.

    Položka č.: 232788

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:20

    suchá jehla, 1983, 52,5 x 74,3 cm, sign. PD F. Burant 1983, č. 4/27, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Burant

    (1924-2001)

    Velká konfigurace

    Položka č.: 232789

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:21

    suchá jehla, 1991, 68 x 73 cm, sign. PD F. Burant 1991, č. 10/15, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 232799

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:22

    litografie, 1956, 36,6 x 28,5 cm, sign. PD V. Polášek 56, č. 51/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    Položka č.: 232802

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:23

    litografie, 19,3 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, č. 107/120, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lojza Budík

    (1888-1945)

    Jaro nad vsí

    Položka č.: 233118

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:24

    olej, karton, 49 x 61 cm, sign. PD Lojza Budík, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka v kostkovaných šatech

    Položka č.: 233121

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:25

    olej, kombinovaná technika, papír, 1971, 45,5 x 30,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Žlutá kytice

    Položka č.: 233124

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:26

    olej, plátno, 55 x 41 cm, sign. PD JBulíř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233136

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:27

    tempera, papír, 1991, 45 x 33 cm, sign. PD Jan 1991, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Rumpál

    Položka č.: 233138

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:28

    tempera, papír, 1983, 45 x 33 cm, sign. LD Jan 1983, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Hašková

    (1946)

    Jaro

    Položka č.: 233305

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:29

    lept, akvatinta, 12,3 x 7,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Zrcadlo

    Položka č.: 233405

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:30

    lept, 17,5 x 13,8 cm, sign. PD M. Králová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Začarovaný les

    Položka č.: 233406

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:31

    litografie, 18 x 14,1 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 8/20, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Krumphanzlová

    ExLibris

    Položka č.: 233408

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:32

    tuš, papír, 1967, 10 x 8,5 cm, DU značeno k 67, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista JH

    Voják, stařec a dítě

    Položka č.: 233456

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:33

    kolorovaná suchá jehla, 1950, 20,2 x 12,3 cm, monogr. LN JH 50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:34

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 233484

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:35

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:36

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:37

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pár

    Položka č.: 233502

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:38

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kázání

    Položka č.: 233503

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:39

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Postava

    Položka č.: 233504

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:40

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kostky vrženy

    Položka č.: 233505

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:41

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Procházková

    (1948)

    Sedící postava

    Položka č.: 233547

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:42

    lept, 24,8 x 24,6 cm, sign. PD Eva Procházková, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    ExLibris a drobá grafika

    Položka č.: 233564

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:43

    10x litografie, 5 ks: 5 x 5 ; 5ks: 14,7 x 11,3 cm, vše sign. PD Roučka, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Pár

    Položka č.: 233579

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:44

    olej, karton, 35 x 46 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Krasobruslařka

    Položka č.: 233580

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:45

    olej, sololit, 41 x 28 cm, sign. LD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Balet na ledě

    Položka č.: 233581

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:46

    olej, sololit, 46 x 28,5 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Děkovačka

    Položka č.: 233582

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:47

    olej, plátno, 45 x 30 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook