Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Hodiny

    Položka č.: 233908

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:48

    lept, 19,6 x 9,7 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 39/100, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233911

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:49

    olej, lepenka, 35 x 51 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Novotný

    Exploze

    Položka č.: 233912

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:50

    litografie, 1985, 60 x 43,5 cm, sign. PD Jiří Novotný 1985, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Vodní architektura

    Položka č.: 234308

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:51

    litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 234309

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:52

    litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt

    Položka č.: 234343

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:53

    pastel, papír, 2009, 69,5 x 50 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt (modrý)

    Položka č.: 234345

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:54

    pastel, papír, 2009, 69,5 x 50 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt

    Položka č.: 234346

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:55

    pastel, papír, 2009, 69,5 x 50 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt

    Položka č.: 234347

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:56

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt

    Položka č.: 234348

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:57

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt

    Položka č.: 234349

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:58

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt

    Položka č.: 234350

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 11:59

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt

    Položka č.: 234351

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:00

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Potok

    Položka č.: 234355

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:01

    olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Koncert na mořském břehu

    Položka č.: 234404

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:02

    koláž, 1995, 24 x 15,5 cm, sign. LD Palková 95, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Letící sova

    Položka č.: 234405

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:03

    koláž, 1993, 20,5 x 24 cm, sign. LD Palková 93, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Portrét s červeným ptáčkem

    Položka č.: 234406

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:04

    koláž, 1977, 21,5 x 15 cm, sign. PD Palková 77, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Ze vzpomínek

    Položka č.: 234407

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:05

    koláž, 1978, 24 x 17 cm, sign. PD Palková 78, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Kůň na kolotoči

    Položka č.: 234491

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:06

    akvatinta, 1981, 37,6 x 49,7 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 1981, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Ve stáji

    Položka č.: 234492

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:07

    akvatinta, 1981, 22,2 x 31,5 cm, sign. PD Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Oriešková

    (1941)

    Apolon a múzy

    Položka č.: 234534

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:08

    litografie, 1993, 34 x 24 cm, sign. PD Petra Oriešková 1993, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Splývání

    Položka č.: 234537

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:09

    linoryt, 1967, 17,3 x 25,3 cm, sign. PD Hodonský 63, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Pod vodopádem

    Položka č.: 234538

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:10

    linoryt, 1964, 29,6 x 17,4 cm, sign. DU Hodonský, č. 1/1, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 234539

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:11

    litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 41/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Samohelová

    (1941)

    Ptáček

    Položka č.: 234638

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:12

    keramika, v. 11,5 cm, monogr. dole H.S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Franta Kostelník

    Položka č.: 234748

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:13

    olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Šárka)

    Položka č.: 234749

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:14

    olej, sololit, 2008, 124 x 70 cm, sign. PD Kroča 19.12.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Andrea)

    Položka č.: 234750

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:15

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Lenka)

    Položka č.: 234751

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:16

    olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Edita)

    Položka č.: 234752

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:17

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook