• Elen Jilemnická

    Zašpiněná sukně

    Položka č.: 239509

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:22

    glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Julius Lankáš

    (1909-1991)

    Klečící dívčí akt

    Položka č.: 239510

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:23

    pálená hlína, 1940, 45 x 23 x 14 cm, značeno dole v zadní části J. Lankáš 1940, Antikvariát Dlážděná, žák J. Horejce a K. Dvořáka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Busta

    Položka č.: 239511

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:24

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Ženský akt

    Položka č.: 239512

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:25

    fotografie s využitím sabatierrova efektu, 27,8 x 21,6 (21,8 x 15,8) cm, pozdější zvětšenina z 90. let (původně 30.-40. léta), Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Štěpán Grygar

    Paříž

    Položka č.: 239513

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:26

    fotografie, 1992, 21,3 x 31,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze, člen Asociace fotografů České republiky

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Helbich

    Z Polomu

    Položka č.: 239514

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:27

    bromostříbrná fotografie, 2004, 33 x 48 cm, sign. PD Petr Helbich, rám, dnes již neexistující chatu na Polomu na pomezí Moravy a Slovenska Petr Helbich často navštěvoval, speciální výstavní zvětšenina, jakých existuje v autorově tvorbě nemnoho, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Aix-en-Provence

    Položka č.: 239515

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:28

    fotografie, 1968, 28,6 x 40,2 cm, sign. na zadní straně Ant. Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Benátky

    Položka č.: 239516

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:29

    fotografie, 1968, 26,8 x 40,1 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Alois Nožička

    Bez komplexu

    Položka č.: 239517

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:30

    fotografie, 1985, 29,6 x 21,4 cm, sign. vzadu Nožička 1984, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Alois Nožička

    Po hlavě

    Položka č.: 239518

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:31

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Jiří Poláček

    (1946-2016)

    Smíchovská ulice

    Položka č.: 239519

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:32

    bromostříbrná fotografie, 1978, 23,5 x 18 cm, sign. a popsáno na zadní straně, v dolní části oříznuto, pře levém horním rohu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium fotožurnalistiky na Univerzitě v Los Angeles a na pražské FAMU

  • František Provazník

    Položka č.: 239520

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:33

    bromostříbrná fotografie, 39,8 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Stanislav Tůma

    (1950-2005)

    Odraz na zdi

    Položka č.: 239521

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:34

    bromostříbrná fotografie, 1991, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Stanislav Tůma 1991, rám, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Robert Vano

    Položka č.: 239522

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:35

    platinum print, 1997/2008, 25,5 x 20,7 cm, sign. PD R. Vano, 2/20, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Robert Vano

    Karlův most

    Položka č.: 239523

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:36

    bromostříbrná fotografie, 2005, 20 x 35 cm, stříbrná emulze autorem ručně nanášena na ruční papír, v pravé dolní části pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Chalupa v horách

    Položka č.: 239524

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:37

    olej, plátno, 1935, 38 x 48 cm, sign. PD A. Augusta, rám, malba zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Podzimní topoly

    Položka č.: 239525

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:38

    olej, karton, 47 x 71 cm, sign. PD A. Augusta, rám, tato malba se vyznačuje umnou prací se světlem poučenou impresionismem, na malbě i rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Krajina na Vysočině

    Položka č.: 239526

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:39

    olej, plátno, 29,6 x 36,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 239527

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:40

    olej, plátno, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Dříbeň

    Položka č.: 239528

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:41

    olej, karton, 1942, 23,5 x 34 cm, sign. PD L. Ehrlich, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    Položka č.: 239529

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:42

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Chaloupky

    Položka č.: 239530

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:43

    olej, karton, 25,5 x 38 cm, sign. LD Cína Jelínek, rám, vzadu věnování: Milému příteli, bratru, prof. Lexovi Cína, typická autorova náladová krajinomalba s motivem roubených chalup , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    Položka č.: 239531

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:44

  • Václav Hlavsa

    Pohled do kraje

    Položka č.: 239532

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:45

    olej, plátno, 84,5 x 91,5 cm, sign. PD Václ. Hlavsa, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Marta Horáková - Schimerová

    (1911-?)

    Jaro

    Položka č.: 239533

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:46

    olej, plátno, 1980, 65 x 101 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na zadní straně štítek s popisem, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    Položka č.: 239534

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:47

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    Krajina v povodí Bečvy

    Položka č.: 239535

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:48

  • Monogramista A.K.

    Moře

    Položka č.: 239536

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:49

    olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, PD monogr. AK., rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Před bouřkou

    Položka č.: 239537

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:50

    Položka č.: 239538

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:51