• Ladislava Gažiová

    (1981)

    Ptáci v plamenech

    Položka č.: 239814

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:27

    serigrafie, 2008, 29,5 x 42 cm, sign. PD Gažiová 08, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kompozice ze zelenou rukou (PF 88)

    Položka č.: 239815

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:28

    počítačová grafika, 1987, 22,5 x 33,3 cm, sign. LD Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Přechod (PF 2002)

    Položka č.: 239816

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:29

    počítačová grafika, 2001, 27,5 x 19,5 cm, sign. PD Jankovič, č. 177/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tamara Kolenčíková

    Maják

    Položka č.: 239817

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:30

    tisk, kombinovaná technika, 1989, 12 x 9 cm, sign. PD T. Kolenčíková 89, autorský tisk, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tamara Kolenčíková

    Nádej

    Položka č.: 239818

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:31

    tisk, kombinovaná technika, 1990, 15,5 x 9 cm, sign. PD T. Kolenčíková 90, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alexej Kraščenič

    Bon pari

    Položka č.: 239819

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:32

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dušan Pacúch

    Piedestal

    Položka č.: 239820

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:33

    lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Mária Rudavská

    Okřídlené postavy

    Položka č.: 239821

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:34

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Gabriel Štrba

    Magnetové pole

    Položka č.: 239822

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:35

    lept, 1988, 49,5 x 31,7 cm, sign. PD G. Štrba 1988, autorský tisk, papír nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Gabriel Štrba

    Mimozemšťan

    Položka č.: 239823

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:36

  • Milina Zimková

    (1979)

    Madona zimního slunovratu

    Položka č.: 239824

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:37

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Milina Zimková

    (1979)

    Vianočná královná

    Položka č.: 239825

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:38

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Composition III.

    Položka č.: 239826

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:39

    litografie, 35 x 26 cm, litografická příloha Derriere le miroir z r. 1971, Antikvariát Dlážděná

  • Antoni Tapies

    (1923-2012)

    Položka č.: 239827

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:40

    litografie, 38 x 55,5 cm, přílohová litografie, Antikvariát Dlážděná

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Brána do dvorku ve Volkově (Halič)

    Položka č.: 239828

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:41

    tužka, běloba, papír, 1887, 10,5 x 18,5 cm, sign. PD LKuba, rám, zažloutlý, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dům u Espenthor

    Položka č.: 239829

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:42

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Horní Gorje u Bledu (Slovinsko)

    Položka č.: 239830

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:43

    tužka, papír, 1888, 16,5 x 10 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pecka

    Položka č.: 239831

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:44

    tužka, papír, 1880, 7 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Sovič nad Postojnou (Slovenia)

    Položka č.: 239832

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:45

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Končarica čili daščica

    Položka č.: 239833

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:46

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kostelíček sv. Anny v Markovicích

    Položka č.: 239834

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:47

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 239835

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:48

    tužka, papír, 1882, 7,5 x 11,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lilie

    Položka č.: 239836

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:49

    akvarel, papír, 1897, 12,5 x 5,5 cm, sign. PD LKuba, rám, vzadu napsáno: Lilie 1897, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Místo odpočinku v Dukle

    Položka č.: 239837

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:50

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Mlýnská u Bylan

    Položka č.: 239838

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:51

    tužka, papír, 1880, 18 x 30 cm, sign. PD Kuba Ludvík, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž se rozhlíží

    Položka č.: 239839

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:52

    uhel, papír, 1894, 42 x 24 cm, sign. PD LKuba Paříž 1894, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na kalvárii

    Položka č.: 239840

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:53

    tužka, papír, 1882, 11 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Skupici u Poděbrad

    Položka č.: 239841

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:54

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náves v Nepořicích

    Položka č.: 239842

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:55

    akvarel, papír, 13,5 x 25,6 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    Položka č.: 239843

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:56

    tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)