• Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 1.

    Položka č.: 227658

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:07

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12,5 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 2.

    Položka č.: 227659

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:08

  • Pavel Mühlbauer

    Letní světlo II

    Položka č.: 227831

    Vyvolávací cena: 10.650 CZK (426 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:09

    akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 10.650 CZK (426 €)

  • Andrea Forsterová

    Nahoru II

    Položka č.: 228971

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:10

    litografie, 2005, 18 x 14 cm, sign. PD A. Forsterová 05, rám, č. 7/120, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Andrea Forsterová

    Milostný zpěv velryb

    Položka č.: 228972

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:11

    litografie, 12 x 9 cm, sign. PD Forsterová, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Andrea Forsterová

    Nahoru

    Položka č.: 228983

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:12

    litografie, 2005, 18 x 13 cm, sign. PD A. Forsterová 2005, rám, č. 21/120, na rámu drobná poškození, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Hubatka

    Co je v kukuřici

    Položka č.: 232250

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:13

    olej, plátno, 80 x 60 cm, sign. LN Hubatka

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • František Hubatka

    Hlad

    Položka č.: 232255

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:14

    pastel, papír, 2005, 70 x 50 cm, sign. PD Hubatka 05

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Oběd italský

    Položka č.: 233852

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:15

    akryl, dřevo, 2005, 88 x 60 cm, sign. DU L. Bradáček .3. 2005

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Stroj

    Položka č.: 233879

    Vyvolávací cena: 14.400 CZK (576 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:16

    olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu autorsý štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 14.400 CZK (576 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 234997

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:17

    litografie, 2010, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 234998

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:18

    litografie, 2011, 40 x 50 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    Položka č.: 234999

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:19

  • Helena Vanišová

    Čekání I

    Položka č.: 235000

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ewa Nemoudry

    Plavba

    Položka č.: 235240

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:21

    litografie, 20 x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, 120/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ewa Nemoudry

    Dans une magnifique maison

    Položka č.: 235241

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:22

    litografie, 21 x 27 cm, sign. PD E. Nemoudry, 119/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Nevermore

    Položka č.: 235255

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:23

    olej, plátno, 2012, 60,5 x 80,5 cm, sign. LD Cerha V. 2012

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Šafránek

    Akt V

    Položka č.: 235294

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:24

    pastelka, papír, 2018, 29,3 x 21,2 cm, sign. PD Šafránek 2018, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ewa Nemoudry

    En premiere ligne

    Položka č.: 235295

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:25

    litografie, 38 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, 68/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Ce n´etati pas un jour de fete

    Položka č.: 235296

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:26

    litografie, 49 x 65 cm, sign. PD E. Nemoudry, 58/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Bláto v bleděmodrém

    Položka č.: 235468

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:27

    akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.

  • Roman Hysek

    (1966)

    Antireklama

    Položka č.: 238394

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:28

    digitální fotografie, 10 x 15 cm, sign. PD Hysek

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Andrea Fosterová

    Anděl

    Položka č.: 238415

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:29

    litografie, 2005, 14 x 12,5 cm, sign. PD Forsterová 2005, č. 14/50

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Příležitost

    Položka č.: 238435

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:30

    suchá jehla, 2001, 5 x 4 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč 01, č. 8/50, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Černínská ulička

    Položka č.: 238461

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:31

    litografie, 1995, 14 x 11 cm, sign. PD Luňák 95, č. 31/90

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Andrea Fosterová

    Dvojice

    Položka č.: 238500

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:33

    litografie, 7,5 x 7 cm, sign. PD Forsterová, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Katedrála od Nového Světa

    Položka č.: 238512

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:34

    litografie, 1995, 17 x 13,5 cm, sign. PD Luňák 95, č. 11/18, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 29

    Položka č.: 238604

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:35

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu Lucie Svobodová 2016

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • František Emler

    (1912)

    Zimní pohádka

    Položka č.: 238610

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:36

    litografie, 15 x 10,5 cm, sign. PD František Emler, č. 44/100

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 41

    Položka č.: 238615

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:37

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm