Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Hrubý

    Zkroucený strom

    Položka č.: 262686

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:30

    dřevoryt, 8 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý, rám, LD v desce Hrubý, zašlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hrubý

    Na parapetu

    Položka č.: 262687

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:32

    dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Kostel

    Položka č.: 263490

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:34

    lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Danihelka

    U sádku

    Položka č.: 263698

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:36

    tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vít Blažek

    Zátiší s citrony

    Položka č.: 263700

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:38

    olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Bártová

    Les v zimě

    Položka č.: 263705

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:40

    tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    Položka č.: 264015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:42

    litografie, 1992, 50 x 33,5 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 49/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pat Gangnon

    Klauni

    Položka č.: 264244

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:44

    2 x tuš, papír, 10 x 8,6 a 8 x 8 cm, pasparta, dole pod kresbou věnování: To jitka forejtová with love from Pat Gangnon 1985 a na druhé kresbě dole text: With fond memories of our visit in Prague Pat gangnon 85, 1965-66, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Portrét s brýlemi

    Položka č.: 264364

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:46

    serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 264692

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:48

    olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 264695

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:50

    lept, 1945, 37 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno v desce Röjling 45, zvlněný papír, místy skvrnky, rám otlučený , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šindelek

    Přímořská vila

    Položka č.: 264950

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:52

    akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Milovaný kraj - Návraty I

    Položka č.: 264952

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:54

    linoryt, 20 x 13,3 cm, sign. PD F. Fišer, pasparta, zkušební tisk, zašlá páska pasparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Motýli

    Položka č.: 264953

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:56

    serigrafie, 15,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Nováček, pasparta, č. 117/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lorenc

    Chalupa v horách

    Položka č.: 264955

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:58

    olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Horská krajina s potokem

    Položka č.: 264956

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:00

    dřevoryt, 24 x 18,4 cm, sign. PD Lukavský, rám, rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Rubeš

    (1887-1944)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 265800

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:02

    akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Romberg

    (1918-1982)

    Návrh kostýmu Ladislava Peška

    Položka č.: 265830

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:04

    akvarel, tuš, papír, 21 x 16,5 cm, DU M. Romberg, rám, PH Pešek, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Kysely, člen UB

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Cibulka

    Položka č.: 266177

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:06

    suchá jehla, 21,5 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, a. t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dívky

    Položka č.: 266310

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:08

    lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Ráno v Paříži

    Položka č.: 266367

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:10

    litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 266390

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:12

    serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. V. Schwarz

    (1908-1988)

    Venuše

    Položka č.: 266751

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:14

    dřevořez, 1965, 20 x 9,2 cm, sign. PD J. V. Schwarz, LD 7. 3. 65 České Budějovice, papír nepatrně zažloutlý, místy lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. V. Schwarz

    (1908-1988)

    Silueta

    Položka č.: 266752

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:16

    dřevořez, 16 x 9,9 cm, sign. PD J. V. Schwarz, pasparta, LD lehce patrné PF po vygumování, v rozích papíru zažloutlé trojúhelníky, na levém okraji papíru zažloutlý proužek, u horního okraje na dvou místech přilepeno hnědou papírovou páskou k paspartě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šindelek

    Eforie Sud

    Položka č.: 267049

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:18

    akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šindelek

    Kanoe na mořském břehu

    Položka č.: 267050

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:20

    tempera, karton, 1969, 24,5 x 47 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 267122

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:22

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Prchal

    Autoškola

    Položka č.: 267177

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:24

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, nahoře v kresbě text: Říkal jste, abych zahřála motor!, PD tužkou: Prchal-Pajmanová; 36, v pravém dolním rohu šedá šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Prchal

    Rybaření

    Položka č.: 267178

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:26

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, PH text ...Takhle daleko od splávku ...Takhle daleko od žížaly!, PD tužkou Prchal-Pajmanová; 24,5%, po okrajích papíru nékolik šedých šmouh /otisků prstů, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Prchal

    Pomlázka

    Položka č.: 267179

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:28

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD JP, dole pod kresbou text: Jó, Zuzanka je doma, ale upozorňuju tě, že ji řežu denně a je to stejně houby platný!, PH tužkou Prchal-Pajmanová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook