Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
K. Paták
Smrk
Položka č.: 280969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:15
litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Peca
(1952)
Fontána
Položka č.: 281817Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:16
litografie, 2000, 38,5 x 57 cm, sign. DU Jiří Peca 2000, rám, č. 42/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Učitel národů
Položka č.: 250678Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:17
litografie, 35,8 x 26,8 cm, sign. PD V. Polášek, v pravém horním rohu mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Puchnarová
(1938)
R. Tagore - Gitandjali II.
Položka č.: 264013Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:18
litografie, 1986, 43 x 28 cm, sign. PD Puchnarová 86, rám, č. 50/200, Výtvarný doprovod k básním Rabíndranátha Thákura. Úvodní slovo autorky Dany Puchnarové: Chtěla bych představit veřejnosti zcela neznámý cyklus barevných grafických listů, obrazů a akvarelů, který jsem vytvářela za těžkých dob v 8…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dívčí akt
Položka č.: 281805Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:20
litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD C. Stehlík, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu
-
Petra Straková
Figurky
Položka č.: 257057Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:21
litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Škoda
(1925)
Děvčátko s košíkem
Položka č.: 251003Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:22
suchá jehla, 1954, 15,5 x 24,5 cm, sign. LD F. Škoda 1954, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Sokola na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Brána
Položka č.: 247490Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:23
litografie, 2008, 32,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2008, 28/40, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Kmen
Položka č.: 247489Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:24
litografie, 2008, 43 x 33 cm, sign. PD J. Tichý 2008, 11079, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Ladění
Položka č.: 247488Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:25
litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Tichý 2004, 11202, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Pastička
Položka č.: 247487Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:26
litografie, 2000, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2000, 11263, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Kompozice
Položka č.: 246654Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:27
akryl, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Bez názvu
Položka č.: 189232Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:28
akryl, papír, 2006, 66,3 x 90,5 cm, sign. PD J. Tichý 2006, při pravém okraji mírně pokrčený a natržený papír, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Počítačová žena
Položka č.: 186139Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:29
akryl, papír, 1992, 80 x 62 cm, sign. PD J. Tichý 92, na zadní straně popsáno autorem, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1931-2000)
Husar
Položka č.: 139907Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:30
litografie, 1982, 25,2 x 20,5 cm, sign. PD K. Toman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Pocta Marii
Položka č.: 244853Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:31
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Na kolenou
Položka č.: 244852Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:32
litografie, 1995, 60 x 44 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 14793, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Saturnovy hrátky
Položka č.: 217967Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:33
litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Strach
Položka č.: 195577Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:34
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 17/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Strach
Položka č.: 263707Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:35
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Urbanová
(1934-2013)
Kompozice
Položka č.: 276805Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:36
linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Bird of Paradise
Položka č.: 245698Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:37
laser print, 2000/2013, 27 x 23 cm, sign. PD Valdová, 42856, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Pavouk
Položka č.: 245697Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:38
laser print, 2000/2013, 25,5 x 24 cm, sign. PD Valdová, 42736, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Smiling Devil (z cyklu Pandemonium)
Položka č.: 245696Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:39
laser print, 2000/2013, 41,2 x 29 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42795, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Lipka (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270601Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:40
laser print, 2000/2013, 38 x 28 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Vrba (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270600Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:41
laser print, 2000/2013, 39,5 x 27 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Dub (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270599Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:42
laser print, 2000/2013, 38,5 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42797, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Claes Janszoon Visscher
(1587-1652)
Mapa Paříže
Položka č.: 277080Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:43
tisk, 54,5 x 84 cm, značeno PD v tisku Visscher Excudebat Ann 1618, rám, stará reprodukce 1:1 mědirytiny amsterdamského rytce z roku 1618 od Claes Jansz Visschera, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
Položka č.: 280954Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:44
serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
U stanice Vranduk
Položka č.: 239063Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO