• Miloš Noll

    (1926-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 233513

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:11

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alois Nožička

    Vnitřní zrcadlo

    Položka č.: 233518

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:12

    fotografie, 1986, 29,9 x 21,4 cm, sign. vzadu Nožička 1986, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Šárka Radová

    Věž

    Položka č.: 233553

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:13

    porcelán, v. 18,5 cm, značeno Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Michael Rittstein

    Loubí

    Položka č.: 233560

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:14

    litografie, 2000, 20 x 28,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 14/100, soupis Hédervári č. 124, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Měsíc

    Položka č.: 233578

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:15

    litografie, 38 x 37,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 84/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Luboš Synecký

    (1925)

    Mezihra

    Položka č.: 233689

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:16

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. LD Luboš Synecký, rám, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Eva Ševčíková

    Hvězdička

    Položka č.: 233701

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:17

    akvarel, sololit, 30 x 21 cm, sign. PD ave

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Eva Ševčíková

    Lyra

    Položka č.: 233702

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:18

    akvarel, překližka, 15,5 x 23 cm, sign. PD ave

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Petr Ptáček

    DC - 2 nad Alpami

    Položka č.: 233848

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:19

    akryl, plátno, 2012, 30 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Filip Černý

    (1975)

    Vodopád

    Položka č.: 233853

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:20

    olej, plátno, 2005, 30 x 35 cm, monogr. vzadu F. Č. 2005

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jiří Eduard Hermach

    Moře

    Položka č.: 233859

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:21

    olej, plátno, 2006, 60 x 81 cm, PD monogr. JH 06, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Boris Jirků

    Co je černé, to je hezké V.

    Položka č.: 233865

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:22

    italská křída, zlato, papír, 1988, 99,5 x 70 cm, sign. PD Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • František Říha

    (1910-1986)

    Starý muž

    Položka č.: 233878

    Vyvolávací cena: 16.800 CZK (672 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:23

    olej, lepenka, 63 x 42 cm, monogr. LD FR, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.800 CZK (672 €)

  • Helena Vanišová

    Bouře

    Položka č.: 233892

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:24

    olej, plátno, 50 x 70 cm, vzadu cedulka, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Helena Vanišová

    Krajina se stohem slámy

    Položka č.: 233893

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:25

  • František Pon

    Modrá kočka

    Položka č.: 236267

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:26

    litografie, 2011, 43,5 x 32,8 cm, sign. PD František Pon 2011, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Vzpomínka na les

    Položka č.: 240051

    Vyvolávací cena: 4.050 CZK (162 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:27

    mezzotinta, čirý lept, papír, 2002, 40 x 50 cm, sign. PD Jan Otava, č. 4/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 4.050 CZK (162 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Krajina s potokem

    Položka č.: 240052

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:28

    barevná suchá jehla, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jan Otava, č. 20/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Rozdělené postavy

    Položka č.: 240053

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:29

    lept, 1993, 50 x 41 cm, sign. PD Jan Otava 1993, č. 2/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Hanuš

    (1981)

    Kostel

    Položka č.: 240054

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:30

    suchá jehla, 2003, 37 x 30 cm, sign. PD Hanuš 09, č. 10/10

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Petr Štengl

    Položka č.: 240055

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:31

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    Položka č.: 240057

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:33

    litografie, 2011, 44,5 x 34 cm, sign. PD Jan Spěváček, č. 5/100, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Nožička

    Úder větru

    Položka č.: 240058

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:34

    digitální fotografie, 2006, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2006, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ivan Kováčik

    Zverokruh velký

    Položka č.: 240060

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:36

    ručně kolorovaný lept, 2012, 50 x 39 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, autorský tisk

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Andrea Forsterová

    Zápas

    Položka č.: 240061

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:37

    litografie, 2005, 9 x 12 cm, sign. PD Andrea Forsterová 05, č. 21/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Andrea Forsterová

    Poslední večeře v MC Donald´s

    Položka č.: 240063

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:39

    litografie, 2006, 27 x 15 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2006, č. 43/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

  • Andrea Forsterová

    Lov

    Položka č.: 240064

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:40

    litografie, 12,5 x 20,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2006, č. 31/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Pod Baráčnickou rychtou

    Položka č.: 240065

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:41

    litografie, 11,5 x 9 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Amsterdam

    Položka č.: 240067

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:43

    litografie, 16 x 13,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 240068

    Plánované ukončení: 13. 11. 2019 20:44

    litografie, 11 x 15 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu