Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Divadelní scéna

    Položka č.: 186074

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:32

    tužka, papír, 1971, 26,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Balšánka, J. Fanty, J. Kouly a R. Kříženeckého na VUT v Brně, člen Artěl a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    Položka č.: 186437

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:33

    dřevoryt, 17,5 x 13 cm, sign. PD C. Thiemann, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Kos

    (1932)

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:34

    litografie, 1970, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD J. Kos 70, rám, č. 7/200, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    Položka č.: 186575

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:35

    litografie, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. PD Milena Diblíková 1976, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:36

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Sládková

    (1983)

    Mužský akt

    Položka č.: 187141

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:37

    pastel, papír, 70 x 100 cm, sign. LD Hel S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Sládková

    (1983)

    Sochař

    Položka č.: 187142

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:38

    uhel,papír, 100 x 70 cm, sign. PD Hel S., při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Sládková

    (1983)

    Muzikant

    Položka č.: 187143

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:39

    uhel,papír, 100 x 70 cm, sign. PD Hel S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Sládková

    (1983)

    Ženský akt

    Položka č.: 187144

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:40

    pastel, papír, 100 x 70 cm, sign. LD Hel S., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:41

    tuš, akvarel, papír, 1992, 11,5 x 9 cm, sign. PD JAS 92, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Jez

    Položka č.: 191541

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:42

    tuš, tempera, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Loket

    Položka č.: 191543

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:43

    tuš, tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Loket

    Položka č.: 191544

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:44

    tuš, tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Kostel v Horní Blatné

    Položka č.: 191545

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:45

    tuš, tužka, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Bečov

    Položka č.: 191546

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:46

    tuš, tempera, papír, 15 x 14 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Bečov

    Položka č.: 191547

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:47

    tuš, tempera, papír, 15 x 14 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Suchá

    Položka č.: 191548

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:48

    tuš, tužka, papír, 14,7 x 14,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Andělská Hora

    Položka č.: 191549

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:49

    tuš, tužka, papír, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Stružná

    Položka č.: 191550

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:50

    tuš, tužka, papír, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Horní Blatná

    Položka č.: 191551

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:51

    tuš, tempera, papír, 14 x 14 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Klášter Teplá

    Položka č.: 191552

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:52

    tuš, tempera, papír, 14,8 x 13,8 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Klášter Teplá

    Položka č.: 191553

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:53

    tuš, tempera, papír, 14,8 x 13,8 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Horní Blatná

    Položka č.: 191555

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:54

    tuš, tempera, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Zastávka

    Položka č.: 191556

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:55

    tuš, tempera, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Potůčky

    Položka č.: 191557

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:56

    tuš, tempera, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Konstantinovy lázně

    Položka č.: 191558

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:57

    tuš, tempera, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Otročín

    Položka č.: 191559

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:58

    tuš, tužka, papír, 21 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Klášter Teplá

    Položka č.: 191560

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 10:59

    tuš, tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Klášter

    Položka č.: 191561

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:00

    tuš, tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Sedlák

    (1925)

    Synagoga

    Položka č.: 191562

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:01

    tuš, tužka, papír, 21 x 15 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook