Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ve vsi

    Položka č.: 274494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:51

    pastel, křída, papír, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jar. Pittl

    Dům u potoka

    Položka č.: 281832

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:52

    olej, sololit, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. PD Jar. Pittl 59, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Egon J. Rosbroy

    (1905-1974)

    Krajina

    Položka č.: 277860

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:53

    olej, karton, 60 x 49,5 cm, sign. LD, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sádovský

    (1909-1992)

    Krajina

    Položka č.: 279830

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:54

    olej, karton, 15 x 19 cm, sign. LD F. Sádovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Stanislav Sedlář

    (1900-?)

    Krajina s potokem

    Položka č.: 281833

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:55

    olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Schindler?

    Krajina

    Položka č.: 281803

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:56

    tempera, papír, 28,5 x 40 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sobotka

    Údolí řeky

    Položka č.: 281834

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:57

    olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Steinberger - Kovařovic

    (1886-?)

    Jaro

    Položka č.: 254780

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:58

    tempera, běloba, karton, 1932, 43 x 50 cm, sign. LD Jar. Steinberger - Kovařovic, rám, Antikvariát Dlážděná, studium u profesora Ferdinanda Engelmüllera

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Svatek

    Tetřev

    Položka č.: 281790

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:59

    olej, karton, 40 x 47 cm, sign. PD Svatek K., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Štolovský

    (1911-1987)

    Odcházející zima

    Položka č.: 281792

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:00

    olej, plátno, 1959, 50 x 70 cm, sign. PD Aleš Štolovský , napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Švihla

    Krajina

    Položka č.: 278929

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:01

    olej, deska, 23,5 x 27,5 cm, sign.LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Švihla

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 278928

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:02

    olej, deska, 23,5 x 27,5 cm, sign. LD, rám, zezadu polité , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tognotti

    U vody

    Položka č.: 281798

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:03

    olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Hrázděný dům v lese

    Položka č.: 281787

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:04

    akvarel, papír, 43,5 x 33,5 cm, sign. PD K. Tondl, rám, na zadní straně přípis: vystaveno na členské výstavě v Obecním domě v Praze 1940, pasparta na zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filo…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vokoun

    (1893-1972)

    Krajina

    Položka č.: 139890

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:05

    akvarel, karton, 15 x 21,5 cm, sign. LD Jos. Vokoun, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Vraný

    Březová alej

    Položka č.: 279065

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:06

    olej, karton, 33 x 38 cm, sign. PD Lad. Vraný, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zapadlo

    Předjaří

    Položka č.: 281824

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:07

    olej, sololit, 15,5 x 20 cm, sign. PD Zapadlo, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Altmann

    (1942)

    V+W - na shledanou v lepších časech

    Položka č.: 280174

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:45

    dřevořez, 17,5 x 27,5 cm, sign. PU Jiří Altmann, rám, slepotisková ratítka Hommage á V+W, Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tittelbacha, Součka a Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Georges Braque

    (1882-1963)

    Nu Aux Feuilles

    Položka č.: 277566

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:46

    litografie na papíře Richard de Bas, 1928/1957, 46 x 36 cm, značeno PD na kameni, z Escape portfolio, printed by limprimier Union a Paris, zahnědlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Nové trendy

    Položka č.: 270605

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:47

    linoryt, autorský bezrastrový ofset, 2009, 31,5 x 42 cm, sign. PD Sylvie Kořánková 2009, 43862, ilustrace ke knize Nemám tě mít rád, mám tě prodat (2009, diplomová práce na VŠUP), oceněno hlavní cenou v celostátní soutěži grafika roku 2009 v kategorii autorská kniha (Grapheion), 3. cena Arny Sáňka N…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Na mole

    Položka č.: 270604

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:48

    linoryt, autorský bezrastrový ofset, 2009, 31,5 x 42 cm, sign. PD Sylvie Kořánková 2009, 43862, ilustrace ke knize Nemám tě mít rád, mám tě prodat (2009, diplomová práce na VŠUP), oceněno hlavní cenou v celostátní soutěži grafika roku 2009 v kategorii autorská kniha (Grapheion), 3. cena Arny Sáňka N…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Mořské potvory

    Položka č.: 253900

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:49

    linoryt, 52 x 55 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43011, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Oplzlé batole

    Položka č.: 274744

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:50

    linoryt, 67,5 x 37,5 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lenka Dvořáková

    (1954)

    Mouchy

    Položka č.: 257055

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:51

    litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD Dvořáková L., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Patrícia Ficková

    Z kukuričného pola

    Položka č.: 257058

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:52

    litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Děvče s kočkou

    Položka č.: 276792

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:53

    litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Krajina

    Položka č.: 261743

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:54

    litografie, 1971, 48 x 61,5 cm, sign. PD J. Grus, rám, 39/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Les

    Položka č.: 277605

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:55

    litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Roman Havelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a J. Stibrala na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Letící sny

    Položka č.: 281816

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:56

    kombinovaná grafická technika, papír, 1987, 49,5 x 32 cm, sign. DU DHavlíčková, rám, č. 62/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Smíchovský přístav

    Položka č.: 281814

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:57

    litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook