Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Strom vábení

    Položka č.: 281337

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:02

    litografie, 1979, 43 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 79, rám, č. 66/138, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Charleston

    Položka č.: 281338

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:03

    barevná litografie, 2020, 41 x 33,2 cm, sign. DU O. Jelínek 20, č. 16/50

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Z Ovocného trhu

    Položka č.: 281339

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:04

    lept, 15 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 281340

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:05

    lept, 16 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 281341

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:06

    lept, 15,5 x 14,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Německá ambasáda

    Položka č.: 281342

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:07

    lept, akvatinta, 1914, 35,5 x 34 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, papír i rám zašlé, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 281343

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:08

    lept, akvatinta, 1914, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, LD věnování, grafika mírně poškozená, pasparta i rám zašlé, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Národní divadlo

    Položka č.: 281344

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:09

    lept, 29,5 x 36,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Tatry - Ždiarska vidla

    Položka č.: 281345

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:10

    akvatinta, 34 x 29 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Ždiarska vidla je druhý nejvyšší vrchol Belianských Tater o nadmořské výšce 2142 m, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Orloj na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 281346

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:11

    suchá jehla/lept, 1961, 13,3 x 17,5 cm, sign. PD K. Vondrouš, rám, č. 92/100, značeno v desce LD Vondrouš 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 281347

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:12

    litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Národní divadlo v zimě

    Položka č.: 281348

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:13

    akvatinta, 1924, 29 x 32 cm, sign. PD T. F. Šimon, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Gutfreund

    (1889-1927)

    Hlava

    Položka č.: 281349

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:14

    bronz, v. 38,8 cm, pozdější odlitek, autor byl významný sochař první poloviny 20. století - první sochař, který se zaobíral kubistickým pojetím sochy. Školení získal na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, posléze v Paříži v ateliéru A. Bourdella. Přátelil se také s A. Rodinem. Jeho tvorba byla přeruše…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Rybník u Stráže

    Položka č.: 281350

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:15

    olej, plátno, 1967, 54 x 118 cm, sign. PD V. V. Novák 1967, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vlčí máky

    Položka č.: 281351

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:16

    olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sadovský

    (1909-1992)

    Kytice

    Položka č.: 281352

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:17

    olejová tempera, karton, 62 x 44 cm, sign. PD Franta Sadovský, rám, PD věnování autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Zátiší s kosatci

    Položka č.: 281353

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:18

    olej, plátno, 26 x 21 cm, sign. PD M. Hlobilová, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    Slunečnice

    Položka č.: 281354

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:19

    olej, lepenka, 1958, 48,5 x 38,5 cm, sign. LD K. Skála 58, rám, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Novopacký

    (1821-1908)

    Krajina

    Položka č.: 281355

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:20

    tuš, akvarel, běloba, papír, 24 x 45 cm, sign. PD Nowopacký, rám, PD popsáno (špatně čitelné), na zadní stramě štítek s popisem, silně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. Endera, K. Gsellhofera a J. Mössmera na Akademie der bildenden Künste ve Vídni, člen JUV a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Zima v jižních Čechách

    Položka č.: 281356

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:21

    olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Předjaří

    Položka č.: 281357

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:22

    olej, deska, 34 x 48,5 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veno Veselý

    (1879-1953)

    Mlýn u potoka

    Položka č.: 281358

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:23

    olej, plátno, 1925, 80 x 71 cm, sign. LD Veno Veselý 1925, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Soter Vonášek

    (1891-1953)

    Rybník

    Položka č.: 281359

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:24

    olej, plátno, 1939, 49 x 74,5 cm, sign. PD Soter Vonášek 39, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Hrad Rabí

    Položka č.: 281360

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:25

    olej, lepenka nalepena na plátno, 1928, 78 x 108 cm, sign. PD A. Moravec 28, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michalem Zachařem, odřený rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarník…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Malostranské náměstí

    Položka č.: 281361

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:26

    akvatinta, 40 x 40,5 cm, značeno PD v dece Kkostial, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Džamie v Ruščuku

    Položka č.: 281362

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:27

    dřevoryt, 1927, 15 x 10 cm, sign. PD A. Macková 27, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Protržené nebe

    Položka č.: 281363

    Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:28

    litografie, 53,5 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 44/50, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Tvář

    Položka č.: 281364

    Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:29

    litografie, 64,5 x 47 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 52/60, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 1

    Položka č.: 281365

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:30

    pastelka, fix, papír, 30 x 42 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, mimo kresbu pravý horní a pravý dolní roh ohnutý, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 3

    Položka č.: 281366

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:31

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook