Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Igor Šebestík

    (1943)

    Count Basie

    Položka č.: 281454

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:59

    olej, plátno, 135 x 145 cm, sign. LD Igor Šebestík, rám, vzadu autorský štítek z Díla, malba zkrakelována, na několika místech odpadlá malba

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Masopust

    Položka č.: 281455

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:00

    akvarel, uhel, papír, 1955, 32 x 44 cm, sign. PD J. Krahulíková 1955, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Pít či nepít, to je otázka…

    Položka č.: 281456

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:01

    akryl, sololit, 2021, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 21, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajím…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Zálešák

    (1936)

    Černý jezdec (Ofélie)

    Položka č.: 281457

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:02

    olej, sololit, 2014, 120 x 85 cm, sign. PD Z.Zálešák 2014 , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Nové kimono

    Položka č.: 281458

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:03

    dřevoryt, 35 x 23,8 cm, podlepeno čtvrtkou, mírně poškozené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Zahradník

    Položka č.: 281459

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:04

    dřevoryt, 33,6 x 23,9 cm, poškozené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Lazebník

    Položka č.: 281460

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:05

    dřevoryt, 35,5 x 23,8 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Špatný obchod

    Položka č.: 281461

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:06

    barevný dřevořez, 36,2 x 24,5 cm, nalepeno na černém papíru, značeno u pravého okraje, pokrčený a zašlý papír, u pravého okraje odřený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Kimono

    Položka č.: 281462

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:07

    dřevoryt, 36,4 x 23,5 cm, podlepeno čtvrtkou, mírně poškozené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Přepadení

    Položka č.: 281463

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:08

    dřevoryt, 35,9 x 24 cm, papír mírně zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook