Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Eva Šimšíková
Tři muži v kloboukách
Položka č.: 268906Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:34
olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)
Položka č.: 277910Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:35
monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Otakar Štembera
(1914-1999)
Lesní divadlo
Položka č.: 262011Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:36
pastel, tuš, papír, 1982, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD Št 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Jan Tichý
(1962)
Cesta III.
Položka č.: 244844Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:37
tužka, papír, 2004, 80 x 57 cm, sign. PD J. Tichý 2004, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Vzpomínka
Položka č.: 162824Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:38
tužka, papír, 1997, 86,5 x 62,5 cm, sign. PD J. Tichý 97, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Kamarádi, nic vepřového nám není cizí
Položka č.: 257156Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:39
tempera, pastel, papír, 2012, 29,7 x 21 cm, sign. PD Mirka 2012, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Vót těchníka!
Položka č.: 257149Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:40
tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2009, 20,9 x 14,9 cm, sign. DU Mirka 2009, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Zdravý rozum
Položka č.: 221128Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:41
ručně kolorovaná litografie, 2001, 26,5 x 17,3 cm, sign. PD Mirka 2001, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Mladočechové
Položka č.: 221127Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:42
koláž, akvarel, tempera, papír, 2010, 34,2 x 24,5 cm, sign. DU Mirka 2010, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Poznej sebe sama
Položka č.: 217747Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:43
kombinovaná technika, papír, 2003, 15,7 x 14 cm, sign. DU Mirka 2001
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Život škodí zdraví
Položka č.: 217746Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:44
ručně kolorovaná litografie, 2001, 17,3 x 12,5 cm, sign. DU Mirka 2003
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Strejček osud
Položka č.: 215794Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:45
ručně kolorovaná litografie, 2001, 28,2 x 20,7 cm, sign. PD Mirka 2001, 32/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Vepřové na houbách
Položka č.: 263706Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:46
kombinovaná technika, papír, 2012, 42 x 29,7 cm, monogr. PD M 2012, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Motýl
Položka č.: 267295Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:47
tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2005, 21 x 29,6 cm, sign. DU Mirka 2005, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Autoportrét
Položka č.: 281818Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:48
olej, karton, 40./50. léta, 59 x 44 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205084Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:49
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205082Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:50
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205081Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:51
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vyleťalová
(1944)
Ležící ženský akt
Položka č.: 278312Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:52
tuš, papír, 1968, 21 x 29 cm, sign. LD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vyleťalová
(1944)
Sedící ženský akt
Položka č.: 278311Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:53
tuš, papír, 1968, 29 x 21 cm, sign. PD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Zlámal
(1884-1966)
Děvče u rozkvetlého keře
Položka č.: 281811Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:54
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Bohman
Dívka
Položka č.: 281847Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:00
tuš, papír, 1943, 11,5 x 12 cm, sign. PD Old. Bohman, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Alena Čermáková
(1926-2009)
Tkadlena
Položka č.: 281820Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:01
tužka, papír, 34 x 24 cm, sign. PD A. Čermáková, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dostál
Zasněná
Položka č.: 206269Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:02
tužka, papír, 1974, 27 x 20 cm, sign. PD Dostál 1974, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Krejčík
Lidé u hradeb
Položka č.: 281821Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:03
tuš, papír, 1939, 24,5 x 16,3 cm, sign. LD Krejčík, monog. LD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Krejčík
Pražské střechy
Položka č.: 234197Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:04
uhel, papír, 1939, 24,3 x 16,2 cm, sign. LD Krejčík, monog. PD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Monogramista KN
Výcvik
Položka č.: 203867Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:05
tuš, papír, 15 x 22,1 cm, monogr. LD KN, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Věž
Položka č.: 206287Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:06
fix, papír, 1978, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pane továrníku..
Položka č.: 281823Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:07
tužka, papír, 13,5 x 25 cm, dole text: pan přednosta: Pane továrníku, já sem tu jakživ neviděl vytáhnout rybu z vody…, potrhaný papír na levé straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Beduín
Položka č.: 274420Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:08
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO