• Helena Vendová

    (1963)

    Dutina stromu

    Položka č.: 237940

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Zeman

    Muž a kočka

    Položka č.: 237941

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:58

    lept, 18,2 x 11,2 cm, sign. DU Karel Zeman, č. 32/200, PD slepotiskové razítko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák Z. Sklenáře

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Milan Bauer

    Hudební skříňka

    Položka č.: 237942

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:00

    lept, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD Bauer Milan , č. 12/60, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Růže

    Položka č.: 237944

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:04

    lept, akvarel, 1997, 32,5 x 28,5 cm, vzadu sign. , č 15/20, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Muž u plotny

    Položka č.: 237945

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:06

    tužka, papír, 23 x 17 cm, sign. LD B. Krs, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Husovo kázání

    Položka č.: 237946

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    Položka č.: 237947

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Herodes

    Položka č.: 237948

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:12

    lept, 1991, 21 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Černý

    (1915-1996)

    Stroje

    Položka č.: 237949

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:14

    kolorovaná suchá jehla, 1982, 15 x 21,2 cm, sign. PD J. Černý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Černý

    (1915-1996)

    Výkřik

    Položka č.: 237950

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:16

    lept, 1987, 16,7 x 12,8 cm, sign. DU J. Černý 87, č. 34/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Stano Dusík

    Žena u klece

    Položka č.: 237951

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:18

    lept, 1980, 16 x 10,5 cm, sign. DU Stanislav Dusík 1980, antiqari.at Radhošťská, studium na Vysoké škole výtvarných umení v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Pálek

    Ženské postavy

    Položka č.: 237952

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:20

    lept, 1991, 21,5 x 15,2 cm, sign. Du J. Pálek 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Ruszelák

    Propletenec

    Položka č.: 237953

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:22

    slepotisk, 1991, 15,5 x 9,2 cm, sign. Du Josef Ruszelák 91, č. 46/65, antiqari.at Radhošťská, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Libuše Stratilová

    (1933)

    Figurální motiv

    Položka č.: 237954

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:24

    litografie, 1991, 15 x 11 cm, sign. PD L. Stratilová 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Veselý

    (1932-2016)

    Postava v krajině

    Položka č.: 237955

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:26

    lept, 8,7 x 11,2 cm, sign. PD Zdeněk Veselý, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Sůra

    Proti sobě

    Položka č.: 237956

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:28

    serigrafie, 1991, 20 x 14,7 cm, sign. Du Vladislav Sůra 91, č. 46/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asociace volné grafiky a mezinárodn…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Renata Šimlíková

    Sibylla Bohemia

    Položka č.: 237957

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:30

    lept, 1991, 15,2 x 9,6 cm, sign. PD R. Šimlíková 1991, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Věra Zahradníková

    V korunách stromů

    Položka č.: 237958

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Zlatá loď; Marianská ul. 929 (domovní znamení)

    Položka č.: 237959

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:34

    lept, 13,2 x 13,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Medvěd

    Položka č.: 237960

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:36

    lept, 8,4 x 6,9 cm, značeno PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Voves

    Létající košile

    Položka č.: 237961

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:38

    lept, 1980, 20,4 x 13,3 cm, sign. PD Jiří Voves 80, č. 4/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Kintera

    Hrnečku vař!

    Položka č.: 237962

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:40

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. Du Vladimír Kintera, č. 3/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohunka Vaageová

    Květinka před domem

    Položka č.: 237963

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaromír Stretti Zamponni

    (1882-1959)

    U brány Pražského hradu

    Položka č.: 237964

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:44

    akvatinta, 8,5 x 10 cm, sign. PD Jar. Stretti Zamponi, vydáno při příležitosti: Při slavnostní polonaise prvního plesu Československého Červeného kříže na Hradě pražském dne 8. února 1934 , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 237965

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:46

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Z hlubin

    Položka č.: 237966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:48

    mezzotinta, 1985, 8,2 x 5,4 cm, sign. PD JOW 85, č. 48/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Na hlavě

    Položka č.: 237967

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Renčín

    Úvaha

    Položka č.: 237968

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:52

    serigrafie, 9,4 x 5,9 cm, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Z poza závěsu

    Položka č.: 237969

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:54

    lept, 23,5 x 17,5 cm, sign. Ronovský, č. 68/77, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)