• Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born: Akvarely, grafika, ilustrace

    Položka č.: 236278

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:42

    tisk, plakát, 1983, 43,7 x 30,7 cm, sign. LD ABorn, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 7.-30.4. 1983, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Slečny dcery

    Položka č.: 236283

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:44

    serigrafie, 29 x 21 cm, sign. PD Aborn, č. 95/100, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Zlý pes

    Položka č.: 236284

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:45

    serigrafie, 24 x 16,5 cm, sign. PD A. Born, č. 81/100, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Slíva

    Merci

    Položka č.: 236285

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:46

    litografie, 13,5 x 12 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 42/110, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Slíva

    Café Automat

    Položka č.: 236286

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:47

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 9/40, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jiří Slíva

    Café Oriental

    Položka č.: 236287

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:48

    litografie, 42,8 x 31,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 52/60, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Vypravěči vtipů

    Položka č.: 236288

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:49

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 236289

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:50

    litografie, 72,5 x 56 cm, rám, zvlněný papír, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Položka č.: 236290

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:51

    litografie, 72,5 x 56 cm, sign. DU Stanislav Holý, rám, č. 10/50, zvlněný papír, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Duha

    Položka č.: 236291

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:52

    litografie, 54 x 42,8 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 7/65, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Bláznivý večírek

    Položka č.: 236292

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:53

    litografie, 65,3 x 49,7 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 69/75, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jú a Hele

    Položka č.: 236293

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:54

    kombinovaná technika, fix, pastel, papír, 20 x 30 cm, sign. vzadu St. Holý, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Konvolut kreseb

    Položka č.: 236294

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:55

    6 x kombinovaná technika, fix, pastel, papír, 31 x 65 cm, sign. 5x vzadu St. Holý, jedna kresba roztržena, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Aleš Lamr

    Letní slavnost

    Položka č.: 236295

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:56

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Aleš Lamr

    Veselé postavy III

    Položka č.: 236296

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:57

    litografie, 1983, 30 x 42 cm, sign. PD A. Lamr 83, č. IX/XX, uprostřed vertikálně přeloženo, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Aleš Lamr

    Veselé postavy II

    Položka č.: 236297

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:58

  • Aleš Lamr

    Veselé postavy I

    Položka č.: 236298

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:59

    litografie, 1983, 30 x 42 cm, sign. PN A. Lamr 83, č. IX/XX, uprostřed vertikálně přeloženo, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Dva

    Položka č.: 236299

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:00

    litografie, 1995, 70,5 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. 47/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Viděl jsem třetí nebe I.

    Položka č.: 236300

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:01

    litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 58/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová krajina

    Položka č.: 236301

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:02

  • Tomáš Bím

    Zátiší s kartami

    Položka č.: 236306

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:07

    litografie, 2018, 65 x 48,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Pompeje

    Položka č.: 236307

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:08

    perokresba, papír, 1947, 19,5 x 26,5 cm, rám, vzadu razítko Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Agitace

    Položka č.: 236308

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:09

    tužka, papír, 1940, 22 x 29 cm, monogr. PD B. 15. III. 1940, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Žižkovský BK

    Položka č.: 236309

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:10

    monotyp, 1949, 4,8 x 17 cm, sign. PD Beneš 49, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    Položka č.: 236310

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:11

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    Položka č.: 236311

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:12

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    Položka č.: 236312

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:13

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pražský hrad

    Položka č.: 236313

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:14

    akvatinta, 14,2 x 16,2 cm, sign. PD T. F. Šimon. LD razítko, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Položka č.: 236314

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:15

    lept, 1914-1916, 29 x 28 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, ve svých grafických listech se tomuto umělci podařilo zachytit dění nejenom v tehdejší Praze, ale i řadě jiných míst po celém světě. V letech 1894–1900 byl žákem Akademie výtvarných umění v Praze u profesora Maxmiliána Pirnera. V době studií na…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Bouře na horách

    Položka č.: 236315

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:16

    lept, 1922, 18 x 24,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, značeno na desce LD TFŠ, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts