Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Ilčo Arsen

    (1958)

    Ležící

    Položka č.: 198613

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:52

    akryl, látkové plátno, 2010, 130 x 130 cm, sign. LD Arsen I. 10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:53

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Hoffstädter

    (1919-1954)

    Klec s bílým králíkem

    Položka č.: 199183

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:54

    litografie, 1942, 24 x 35 cm, sign. PD BHoffstädter 42, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koncert

    Položka č.: 199229

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:55

    litografie, 37,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    Titulní list cyklu - Praha; A Antonín Dvořák vila Amerika

    Položka č.: 199237

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:56

    litografie, 25,5 x 19,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    R Richterův dům a rynek u Rotta s pradlenami Rudolfa Kremličky; S Staré zámecké schody se svými staviteli a s pozadím Starého města

    Položka č.: 199238

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:57

    litografie, 24,8 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    J Jungmannovo náměstí s plakátem dvou Jiří

    Položka č.: 199239

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:58

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD L. Čmerda, č. 5/30, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    E Emauzy

    Položka č.: 199240

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 11:59

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    Ch Chotkova silnice

    Položka č.: 199241

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:00

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    D Dienzenhoferův letohrádek

    Položka č.: 199242

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:01

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    T Tito titáni už hostili i titána světové hudby

    Položka č.: 199243

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:02

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    Z Zubr evropský a další zvířata v ZOO za zámkem v Tróji

    Položka č.: 199244

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:03

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:04

    litografie, 22,4 x 32,1 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Oheň

    Položka č.: 199320

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:05

    litografie, 1942, 22,8 x 30,7 cm, sign. LD Lev Šimák, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Bartoš

    (1926)

    Paridův soud

    Položka č.: 199458

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:06

    sítotisk, 1989, 20,8 x 15 cm, sign. DU JBartoš 1989, Antikvariát Ostrovní, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    Řeka

    Položka č.: 199538

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:07

    lept, 1953, 16,3 x 32 cm, sign. PD Mahelka 53, při okrajích pokčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hruška

    (1930)

    Profil dívky

    Položka č.: 199566

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:08

    litografie, 1974, 19,2 x 32,5 cm, sign. PD K. Hruška 74, č. 5/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Múzy

    Položka č.: 199567

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:09

    litografie, 19,5 x 35 cm, sign. PD Josef Novák, č. 26/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    Položka č.: 200001

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:10

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Method Kaláb

    Položka č.: 200018

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:11

    litografie, 1960, 20,1 x 14,5 cm, PN značeno na kameni M.Švabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka u rybníka

    Položka č.: 200040

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:12

    litografie, 23,5 x 34 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, č. 28/50, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Uzel

    Položka č.: 201083

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:13

    serigrafie, 40 x 24 cm, sign. PD Eugen Weidlich, rám, č. 10/100, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Bělohoubek

    (1882-1942)

    Mostecká věž

    Položka č.: 201109

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:14

    tuš, papír, 44 x 29 cm, sign. LD A. Bělohoubek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dvě selky

    Položka č.: 201117

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:15

    kolorovaná litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, č. 22/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zvonička v Hronseku na Slovensku

    Položka č.: 201120

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:16

    dřevoryt, 1925, 19 x 12,8 cm, LD značeno ve štočku AV, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Čech

    Rýžoviště u Harrachova

    Položka č.: 201121

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:17

    tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:18

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Orloj

    Položka č.: 201126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:19

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,7 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Interiér kostela

    Položka č.: 201127

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:20

    dřevoryt, 1969, 30 x 21,6 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Špicner

    Zlatá ulička

    Položka č.: 201128

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:21

    dřevoryt, 1969, 29,8 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook