• Josef Vohrabal

    (1908-1994)

    Moře

    Položka č.: 233127

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:28

    olej, karton, 22,5 x 32 cm, sign. PD Vohrabal, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Monogramista A.K.

    Moře

    Položka č.: 233128

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:29

    olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, PD monogr. AK., rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Rudolf Komínek

    (1885-?)

    Útok tygra

    Položka č.: 233129

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:30

    olej, karton, 30,3 x 22,5 cm, sign. PD R. Komínek, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Wilhelm Nahl

    (1803-1880)

    Antická scéna

    Položka č.: 233130

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:31

    akvarel, tuš, papír, 1872, 22 x 17,5 cm, značeno PD 18 Januar 1872, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Fernand Vácha

    (1903-?)

    Návrh na kostým

    Položka č.: 233131

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:32

    2x akvarel, běloba, pastel, papír, 31,3 x 22,8 cm, sign. PD Fernand Vácha, Film: Dalibor, 1956, režie Václav Krška; Zeman Václav v bitevním - přítel Daliborův; Zeman Tobiáš v bitevním - Daliborův věrný, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Bílek

    (1907-1985)

    Krajina s polem a povozem

    Položka č.: 233132

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:33

    kombinovaná technika, karton, 1941, 36 x 46 cm, sign. LD Fr. Bílek 1941, rám, Antikvariát Dlážděná, žák T. F. Šimona a O. Nejedlého na večerních kurzech kreslení, sochařství u O. Rábla v Hořicích

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Z hospody

    Položka č.: 233133

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:34

    tempera, karton, 86,5 x 61 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Zdeňka Ranná-Samsonová

    (1919-1990)

    Portrét přítelkyně

    Položka č.: 233134

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:35

    olej, plátno, deska, 1946, 32 x 25,5 cm, sign. PD Samsonová-Ranná 1946, rám, matka Michala a Emanuela Ranných, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Na vesnici

    Položka č.: 233135

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:36

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1965, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková 65, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233136

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:37

  • Vladimír Jandejsek

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233137

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:38

    tempera, papír, 1991, 45 x 33 cm, sign. LD Jan 1991, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

  • Vladimír Jandejsek

    Rumpál

    Položka č.: 233138

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:39

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 233139

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:40

    tempera, papír, 1984, 33 x 45 cm, sign. PD Jan 1984, při okraji poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

  • Josef Němec

    Na zámku

    Položka č.: 233140

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:41

    kvaš, 1945, 39,5 x 28 cm, sign. PD J. Němec 45, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Juraj Bartók

    Osamělá slunečnice

    Položka č.: 233141

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:42

  • Jana Míčková

    Na poli

    Položka č.: 233142

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:43

    olej, plátno, 59,5 x 75,5 cm, chybí napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Jaro

    Položka č.: 233143

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:44

    olej, plátno, 79 x 60 cm, monogr. DU J. Š., rám, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Podzim

    Položka č.: 233144

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:45

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Zima

    Položka č.: 233145

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:46

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Šedý dům

    Položka č.: 233146

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:47

    akryl, plátno, 1985, 64 x 42 cm, sign. PD Albich 84, rám, vzadu popsáno, štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie čes…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Západ slunce

    Položka č.: 233147

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:48

    akvarel, tuš, papír, 1966, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková 66, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Na pláži

    Položka č.: 233148

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:49

    akvarel, tuš, papír, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

  • Helena Konstantinová

    Vrstvy

    Položka č.: 233149

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:50

    pastel, papír, 1977, 31,5 x 24 cm, sign. PD Helena Konstantinová 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Golem znovuzrozený

    Položka č.: 233150

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:51

    pastel, velur, 61 x 48 cm, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Míčková

    V cirkusu

    Položka č.: 233151

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:52

    akvarel, tuš, papír, 1962, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD Jana 1962, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdeněk Hošek

    Korýši

    Položka č.: 233152

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:53

    lavírovaná tuš, papír, 1986, 85,5 x 60,8 cm, monogr. PD ZH 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kavana a J. Malejovského na VŠUP v Praze

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Položka č.: 233153

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:54

    křída, velur, 65 x 48 cm, sign. PN Kurovský, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Roučka

    Dostojevský: Bílé noci Bytná

    Položka č.: 233154

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:55

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 20,3 cm, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Letadlo

    Položka č.: 233155

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:56

    koláž, tuš, perforovaný papír, 2009, 45 x 66 cm, sign. PD Jan Rýz 2009, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Tenista

    Položka č.: 233156

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:57

    kombinovaná technika, papír, 1983, 84 x 59,5 cm, monogr. PD JR 83, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů