• Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Dům B. Smetany v Luhačovicích

    Položka č.: 211353

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:28

    litografie, 29 x 42 cm, sign. DU Knobloch, při levém okraji mimo tisk natržený papír, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Akt dívky

    Položka č.: 235219

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:29

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Barbora Kočová

    Polička na mé poklady

    Položka č.: 232848

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:30

    litografie, 1989, 48 x 37,2 cm, sign. PD Barbora Kočová 89, pasparta, 10/80, autorka je dcerou českého šperkaře a grafika Alexeje Jaroše (1937 - 2002), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Egon Schiele Art Centrum

    Položka č.: 218224

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:31

    tisk, karton, 77 x 59,5 cm, mírně poškozeno, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alena Laufrová

    Siluety z Prahy

    Položka č.: 206014

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:32

    lept, suchá jehla, 54 x 44 cm, sign. PD Alena Laufrová, 27/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alena Laufrová

    Petřín

    Položka č.: 206013

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:33

    lept, suchá jehla, 53,8 x 44 cm, sign. PD Alena Laufrová, 26/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

  • Ludmila Lojdová

    Bel ami

    Položka č.: 199143

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:34

    lept, 1982, 32,2 x 24,5 cm, sign. PD L. Lojdová 82, 5/100, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, studovala u prof. C. Boudy a K. Lidického na PedF UK a FF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    PF 1978

    Položka č.: 235218

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:35

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Z Kytice

    Položka č.: 235217

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:36

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. LD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Plameňáci

    Položka č.: 235216

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:37

    litografie, 13,5 x 10 cm, sign. LD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Čas

    Položka č.: 235215

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:38

    litografie, 15,5 x 12,5 cm, sign. LD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    V kolébce

    Položka č.: 235214

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:39

    litografie, 9 x 12,5 cm, sign. PD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Krasojezdkyně

    Položka č.: 235213

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:40

    litografie, 9,5 x 15 cm, sign. LD Milada Marešová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Cockerspaniel

    Položka č.: 235139

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:41

    lept na ručním papíře, 31,5 x 21,8 cm, sign. PD P. Melan, 61/80, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Totem

    Položka č.: 227595

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:43

    tuš, papír, 1944, 21,8 x 30 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Faun a dívka

    Položka č.: 227594

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Touha

    Položka č.: 223278

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:45

    litografie, 18 x 10,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dívka na koni

    Položka č.: 186329

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:46

    pastel, papír, 30,8 x 47 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Bitva u Lipan

    Položka č.: 211361

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:47

    litografie, 1951, 26 x 35,8 cm, sign. PD K. Oberthor 51, při okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Masopust

    Položka č.: 235138

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:48

    litografie, 1980, 38,4 x 30,4 cm, sign. DU Z. Popelková - Oberthorová 80, 93/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milan Pech?

    Orange Pekoe

    Položka č.: 235136

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:49

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslava Pešicová

    Plod

    Položka č.: 235221

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:50

    mezzotinta, akvatinta, 1983, 24,5 x 16 cm, sign. PD J. Pešicová, pasparta, 62/120, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Egon Schiele

    (1890-1918)

    Egon Schiele Art Centrum

    Položka č.: 218225

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:51

    tisk, karton, 68 x 59,5 cm, mírně poškozeno

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Sýkora

    Statek

    Položka č.: 235212

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:52

    akvarel, papír, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Sýkora, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michal Šerý

    Položka č.: 235220

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:53

    kombinovaná technika, papír, 1996, 36 x 20 cm, sign. PD M. Šerý 96, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Les

    Položka č.: 223379

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:54

    tuš, papír, 32,9 x 22,5 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Rozhovor

    Položka č.: 216979

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:55

    tuš, uhel, papír, 22 x 29,4 cm, sign. LD Šolta, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lubomír Štefka

    U baru I.

    Položka č.: 206380

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:56

    pastel, papír, 1970, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Št. 70, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Lubomír Štefka

    U baru IV.

    Položka č.: 206296

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:57

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Lubomír Štefka

    U baru III.

    Položka č.: 206295

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:58

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)