• Kamila Ženatá

    Pohled na hřebčín

    Položka č.: 232523

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 17:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František X. Jokel

    (1884-?)

    Okoř u Noutonic

    Položka č.: 175045

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:00

    tuš, akvarel, papír, 1930, 20 x 13,8 cm, sign. PD F. X. Jokel 1930, rám, soukromý žák V. Jansy a F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

    Lesní polom

    Položka č.: 184625

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:01

    dřevoryt, 1945, 25,6 x 21,5 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Skřivánek

    Položka č.: 184679

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:02

    lavírovaná kresba tuší, 21,7 x 15,6 cm, sign. PD Konůpek, pasparta, lehce zažloutlý papír, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Žena s nůší

    Položka č.: 184718

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:03

    lavírovaná kresba tuší, 1958, 12 x 17 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Kroupa

    Pohlazení

    Položka č.: 184982

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:04

    lept, 1987, 22,3 x 9,8 cm, sign. PD K. Kroupa 87, rám, č. 13/100, žák prof. Filly, A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Borovička

    Vesnička II

    Položka č.: 184983

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:05

    akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, sign. PD Borovička, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Ryba

    Položka č.: 184985

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:06

    lept, 15 x 25 cm, sign. PD Synecká, rám, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Ryba II

    Položka č.: 184986

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:07

    lept, 23,7 x 13,8 cm, sign. PD Synecká, rám, č. 30/30, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6906 Historie příhozu

  • Ladislav Branč

    (1927)

    Dona Anna

    Položka č.: 184987

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:08

    tuš, akvarel, papír, 1994, 40,8 x 30 cm, sign. PD Ladislav Branč 94, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Pecháček

    Staročeská chalupa

    Položka č.: 184988

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:09

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, sign. PD Pecháček, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 185050

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:10

    pastel, papír, 16,5 x 25 cm, sign. PD B. Firman?, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • M. Hořešovský

    Položka č.: 185088

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:11

    akvarel, papír, 1973, 27 x 50 cm, sign. PD M. Hořešovský, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Neznámý autor (Čína)

    Květiny

    Položka č.: 187083

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:12

    dřevoryt, 24,7 x 33,3 cm, značeno razítkem dílny, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poprsí ženy

    Položka č.: 190179

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:13

    olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Ameripex 86

    Položka č.: 191357

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:14

    výšivka, 7,7 x 8 cm, pasparta

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Položka č.: 191656

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:15

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Peter Paul Rubens

    (1577-1640)

    Die leicgenfeier des decius mus

    Položka č.: 193394

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:16

    mědirytina, 16,8 x 30,4 cm, rám, vyryl W. Unger, vydal Kunst, Vídeň, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Ptáčci

    Položka č.: 193767

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:17

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Domovní štít

    Položka č.: 193787

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:18

    litografie, 1991, 17 x 10,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, č. 43/100, na papíře drobné skvrnky, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Dívka s ptáčkem

    Položka č.: 193800

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:19

    suchá jehla, 1951, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD J. Pavlík 51, pasparta, č. 7/50, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Obecní dům v Praze

    Položka č.: 194181

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:20

    litografie, 1980, 16,3 x 10,5 cm, sign. DU Jan Mácha 80, pasparta, č. 16/170, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Černý

    Cestička nad řekou

    Položka č.: 194332

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:21

    olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD K. Černý, rám, na rámu drobné oděrky

  • Filip Facincani

    (1996)

    Amazonské osídlení

    Položka č.: 195162

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:22

    akryl, plátno, 2009, 50 x 50 cm, PD monogr. F. F. 09, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Ptáček létá, květina voní

    Položka č.: 195658

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:23

    serigrafie, 16,5 x 25 cm, sign. PD Seydl, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Chaloupka

    Položka č.: 195671

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:24

    uhel, akvarel, papír, 43 x 29,3 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Svolinský

    Shakespeare

    Položka č.: 195673

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:25

    ocelorytina, 3,9 x 2,4 cm, sign. DU K. Svolinský, pasparta, vyryl L. Jirka, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

    Květinové zátiší

    Položka č.: 195688

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:26

  • Neznámý autor (Čína)

    Svatební průvod

    Položka č.: 196530

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:27

    kvaš, papír, 19. st., 18,8 x 31,5 cm, pasparta, poškozený papír

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • M. Pašek

    Letní odpoledne

    Položka č.: 196876

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2019 18:28

    tužka, tuš, akvarel, papír, 7,5 x 22 cm, sign. LD M. Pašek, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)