• Paulus Potter

    (1625-1654)

    Kráva

    Položka č.: 229930

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 12:40

    lept, 10,3 x 13,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Emma Srncová

    Alice im Wunderland

    Položka č.: 230166

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 12:45

    litografie, 1990, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Emma Srncová 1990, rám, č. 18/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Koráb

    (1937)

    Kameny

    Položka č.: 230208

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 12:50

    litografie, 1974, 15 x 30 cm, sign. PD K. Koráb 74, rám, č. 91/100, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Koráb

    (1937)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 230209

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 12:55

    litografie, 1974, 20 x 21,6 cm, sign. PD K. Koráb 74, rám, č. 96/100, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Čestný diplom, sdružení zahrádkářů

    Položka č.: 230225

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:00

    litografie, 1923, 51,5 x 38,5 cm, sign. LN na kameni K. Špillar 1923, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Pravoslav Kotík - připsáno

    Portrét dámy

    Položka č.: 230236

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:05

    rudka, papír, 1924, 46 x 31 cm, monogr. LD P.K. 1924, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Nejedlý

    (1873-1927)

    Portréty dětí

    Položka č.: 230237

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:10

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • J. Rombald

    Sedlák s dýmkou

    Položka č.: 230241

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:15

    olej, plátno, karton, 1928, 47 x 36 cm, sign. PD J. Rombald 28, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Zámecká zahrada

    Položka č.: 230255

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:20

    olej, plátno, 1928, 60 x 80 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6876 Historie příhozu

  • Richard Lux

    (1877-1939)

    Portrét muže

    Položka č.: 230314

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:25

  • Jindřich Růžička

    Noční město

    Položka č.: 230316

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:30

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Koráb

    (1937)

    Zátiší s růžemi

    Položka č.: 230317

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:35

    kolorovaný lept, 1974, 23 x 19,6 cm, sign. PD K. Koráb 74, rám, č. 55/100, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Plavení koní u mostu

    Položka č.: 230699

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:40

    dřevoryt, 25,9 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, č. 22/100, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Ženy koupající se u mostu

    Položka č.: 230700

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:45

    dřevoryt, 19,7 x 24,7 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 13:55

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Spřežení

    Položka č.: 231313

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:00

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:05

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Koledníci

    Položka č.: 231315

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:10

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Jarní kytice

    Položka č.: 232518

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:15

    litografie, 43,3 x 32 cm, sign. PD V. Fiala, rám, zažloutlý, lehce zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Černý

    Položka č.: 232519

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:20

  • Kamila Ženatá

    Generalis

    Položka č.: 232520

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:25

    akvatinta, 24,9 x 36 cm, sign. PD Kam. Ženatá, autorský tisk, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

  • Kamila Ženatá

    Dvůr

    Položka č.: 232521

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:30

    akvatinta, 1981, 9,4 x 13,4 cm, sign. PD K. Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamila Ženatá

    Parkur

    Položka č.: 232522

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:35

    akvatinta, 1981, 37,7 x 46,3 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, při okrajích roztržený papír - zasahuje do tisku, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kamila Ženatá

    Pohled na hřebčín

    Položka č.: 232523

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:40

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 232799

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Zima v Lobkovické zahradě

    Položka č.: 232800

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:50

    litografie, 1956, 29,5 x 38 cm, sign. PD MHolý 56, č. 53/60, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 232801

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 14:55

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    Položka č.: 232802

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 15:00

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Legenda o sv. Prokopu

    Položka č.: 232803

    Plánované ukončení: 09. 05. 2019 15:05

    28x lept, 16,7 x 14,6 cm, 2 listy chybí!!, 28 leptů a podpis JA Alex, 16,7 x 14,6, Ex. 280/400, vydala Žikešova Edice, Praha 1935, volné listy v plátěných deskách, lehce zašpiněný, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Šva…