• Petr Fiala

    (1968)

    Slon IX.

    Položka č.: 227095

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2018 21:10

    litografie, 2001, 80 x 56,5 cm, sign. PD P. Fiala 2001, č. 14/24, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Homunkulus

    Položka č.: 227096

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2018 21:12

    litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 17/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Červené rybičky

    Položka č.: 227097

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2018 21:14

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Jiřina Pálková

    Hlava plná jara

    Položka č.: 227098

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2018 21:16

    dřevo, papír, plystyren, 1995, v. 35 cm, sign. ze strany J. Pálková 95

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    V příliš čisté vodě ryby nežijí

    Položka č.: 227099

    Vyvolávací cena: 6.750 CZK (270 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2018 21:18

    litografie, 2007, 43 x 32,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 43/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 6.750 CZK (270 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Osud určuje cestu!

    Položka č.: 227100

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2018 21:20

    litografie, 2007, 70,5 x 55 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 12/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Hopsa hopsa hopsasa

    Položka č.: 227101

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2018 21:22

    litografie, 2007, 33 x 41 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 27/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Miroslav Houšť

    Španělský motiv

    Položka č.: 227102

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2018 21:24

    litografie, 7,3 x 5,5 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 102/195, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miroslav Houšť

    Kynžvartská fontána

    Položka č.: 227103

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2018 21:26

    litografie, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Motivy

    Položka č.: 225453

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:02

    dřevoryt, 20 x 10,2 cm, sign. PD Lukavský, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Rumpál

    Položka č.: 225454

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:04

    lept, 1981, 6,3 x 5 cm, sign. PD, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:06

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Cyrano

    Položka č.: 225456

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:08

    tuš, papír, 1909, 14,5 x 11 cm, oboustranná kresba, zažloutlý, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pro štěstí

    Položka č.: 225457

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:10

    zinkografie, 1929, 7 x 12,5 cm, PD značeno, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:12

    Horské jezírko

    Položka č.: 225464

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:14

    olej, papír, 24 x 33 cm, sign. PD , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Haloun

    Citróny

    Položka č.: 225465

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:16

    olej, karton, 1983, 12,5 x 12,5 cm, sign. DU Haloun, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Haloun

    Šeříky

    Položka č.: 225466

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:18

    olej, plátno, 1976, 18,5 x 13,5 cm, sign. DU Haloun, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Haloun

    Děti u okna (PF 1986)

    Položka č.: 225467

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:20

    tužka, akvarel, papír, 1985, 14 x 20,5 cm, sign. DU K. Haloun, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Jan Bartoš

    Položka č.: 225469

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:22

    dřevoryt, 1941, 15 x 9,5 cm, LD značeno ve štočku J.Váchal 41, Sběratel exlibris Dr. Jan Bartoš byl s J. Váchalem v kontaktu v letech 1935 - 41., antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 225488

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:24

    dřevoryt, 1924, 9,5 x 5,7 cm, PD monogr. J.V. 24, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Z knih A. Dolenský

    Položka č.: 225489

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:26

    dřevoryt, 11,5 x 5,7 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera; Z dopisu J. Váchala J. Portmanovi 22.12.1918 (fond J. Portman): "Jako o mnohé, přišel jsem i o štoček otištěný v Dol. Mod. Graf., pan Dolanský je takovej pán, že nedostanu od něho ani exlibris pro něho (beztak zadarmo skoro) …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 225491

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:28

    dřevoryt, 1947, 8,8 x 8 cm, LD značeno ve štočku J.V., vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vali Klinkovská

    Položka č.: 225492

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:30

    dřevoryt, 13,7 x 8,5 cm, PD značeno ve štočku JV, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera , antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris K. Sedláčka

    Položka č.: 225493

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:32

    dřevoryt, 1945, 13,7 x 9 cm, PD značeno ve štočku J.Váchal 45, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera; Karel Sedláček patřil ke skupině brněnských Váchalových poválečných obdivovatelů, kteří v roce 1947 vydali dva sborníky- Záznamy o životě J. Váchala. Začal také pracovat na soupisu Vácha…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ctibor Šťastný

    Položka č.: 225494

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:34

    dřevoryt, 1936, 10,5 x 10,3 cm, sign. PD JVáchal 1936, Ctibor Šťastný si od konce třicátých let dopisoval s J. Váchalem, za války a po roce 1945, kdy byl nedostatek tabáku a vína, se stal jedním z nejzasloužilejších Váchalových dodavatelů obou uvedených artiklů. , zažloutlý papír, na papíře drobné s…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 225495

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:36

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J.H. Štěrby

    Položka č.: 225496

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:38

    dřevoryt, 1929, 13,7 x 9,8 cm, sign. PD JVáchal , autorský tisk, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. ing. Jaroslav Polívka

    Položka č.: 225497

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:40

    dřevoryt, 1926, 14,7 x 9,8 cm, PD monogr. JV. 26, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincence Paulusa

    Položka č.: 225498

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2018 19:42

    dřevoryt, 16,5 x 11,8 cm, sign. PD JVáchal , Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek J. Vác…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)