• Josef Šíma

    (1891-1971)

    Panenky - Setkání

    Položka č.: 189514

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:00

    světlotisk, 1990, 37,8 x 21,6 cm, vydalo Aventinum, Praha, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na VUT v Brně, člen Skupiny výtvarných umělců, Devětsilu, UB, spoluzakladatel pařížské skupiny Le Gra…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Panenky - Ukolébavka

    Položka č.: 189515

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:05

    světlotisk, 37,3 x 20,9 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na VUT v Brně, člen Skupiny výtvarných umělců, Devětsilu, UB, spoluzakladatel pařížské skupiny Le Grand Jeu

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Martin Fierro

    Položka č.: 190830

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:10

    dřevo, v. 35 cm, místy oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Chaba

    (1925)

    Kašna s továrnou v pozadí

    Položka č.: 190911

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:15

    lept, 1982, 21,3 x 18,3 cm, sign. PD Karel Chaba 82, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Chaba

    (1925)

    Drak

    Položka č.: 190912

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:20

    lept, 20 x 14,7 cm, sign. PD Karel Chaba, č. 55/110, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Patníky, kašny a kandelábry

    Položka č.: 190913

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:25

    9x suchá jehla, 2004, 14,9 x 9,8 cm, sign. DU Karel Chaba 04, č. 18/110, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Položka č.: 194606

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:30

    tuš, papír, 42 x 59 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Rytíř

    Položka č.: 195109

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:35

    suchá jehla, 23,2 x 15,7 cm, sign. DU VKomárek, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Fišárek

    Položka č.: 196927

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:40

    litografie, 29,7 x 59,2 cm, sign. PD Al. Fišárek, pokrčený, zašpiněný papír, LD slepotiskové razítko ELK, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pučelík

    (1915-?)

    Položka č.: 198626

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:45

    olej, překližka, 29 x 41 cm, sign. PD VPučelík, rám, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    Položka č.: 199459

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:50

    světlotisk, 40 x 26 cm, rám, podle Katheleen Lucas, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav Pučelík

    (1915-?)

    Potok s břízou

    Položka č.: 199525

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 12:55

    olej, karton, 1949, 29 x 22 cm, sign. PD V. Pučelík 49, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 199999

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:00

    litografie, 1966, 35,1 x 22,2 cm, sign. PD Jan 1966, č. 24/30, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 200000

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:05

    litografie, 1966, 35,1 x 22,2 cm, sign. PD Jan 1966, č. 9/30, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Ležící dívka

    Položka č.: 200003

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:10

    litografie, 1983, 46 x 36,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Pražské střechy

    Položka č.: 200007

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:15

    litografie, 1970, 39,6 x 58,2 cm, sign. DU J. Peca 70, autorský list, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 200008

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:20

    litografie, 1970, 58,5 x 38,5 cm, sign. DU Peca 70, č. 94/100, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Lovkyně

    Položka č.: 200010

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:25

    dřevoryt, 1965, 26 x 18,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1965, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Položka č.: 200012

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:30

    litografie, 1944, 10,5 x 15 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Method Kaláb

    Položka č.: 200018

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:35

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Položka č.: 200019

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:40

    serigrafie, 17,8 x 18,2 cm, sign. PD JKaiser, č. 35/127, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Hana Storchová

    Závěs

    Položka č.: 200020

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:45

    lept, 19,7 x 14 cm, sign. PD H. Storchová, č. 35/150, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Pavel Roučka

    Pražské střechy

    Položka č.: 200034

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:50

    lept, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD Roučka, č. 70/90, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Kostel

    Položka č.: 200035

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 13:55

    lept, 39,5 x 30 cm, sign. PD Roučka, č. 2/80, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 206198

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:00

    olej, plátno, 17,4 x 17,5 cm, provenience: z pozůstalosti autora, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Víla

    Položka č.: 206227

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:05

    litografie, 1956, 23,3 x 13,7 cm, sign. PD Jan 1956, č. 8/35, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Joža Bok

    Radnice v Dobrušce

    Položka č.: 207169

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:10

    akvarel, tužka, papír, 38 x 23,5 cm, sign. PD Joža Bok, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    Vesnice pod skálou

    Položka č.: 207708

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:15

    olej, plátno, 64 x 88 cm, sign. PD F. Zikmund, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Různí autoři

    Polní práce, Spánek, Polední odpočinek, Pradleny

    Položka č.: 211294

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:20

    3x litografie, 1x linoryt, 1935, 26,6 x 39; 25,4 x 36,4 cm, Umělecká beseda svým členům na rok 1935, 4 grafiky: V. Sedláček, B. Vaníček, O. Kerhart, A. Moravec, text F. Skácelík, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Variace

    Položka č.: 212170

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2018 14:25

    litografie, 33,5 x 24,5 cm, sign. DU vladSuchánek, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)