• Anna Macková

    (1887-1969)

    Kostel s chalupou v Radimi u Jičína

    Položka č.: 228299

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Chalupa ve Studeňanech u Jičína

    Položka č.: 228300

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Poslední větrný mlýn v Podhůří (Borovnice)

    Položka č.: 228301

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:14

    dřevoryt, 14,4 x 9,8 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    U Všech Svatých

    Položka č.: 228304

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:16

    dřevoryt, 1917, 13,7 x 8,6 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kříž před kostelem

    Položka č.: 228305

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:18

    dřevoryt, 24,5 x 17,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará džamie v Mesembrii

    Položka č.: 228308

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2019 22:20

    dřevoryt, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Hanák

    Portrét ženy

    Položka č.: 185124

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:02

    tužka, kvaš, papír, 90 x 65,7 cm, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Chaloupka

    Položka č.: 185128

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:04

    tužka, kvaš, papír, 1978, 84 x 59,5 cm, PD monogr. FH 78, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Přístav v Jugoslávii

    Položka č.: 185130

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:06

    tužka, kvaš, papír, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. FH 78, pasparta, prasklé sklo

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    V přístavu

    Položka č.: 185131

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:08

    tužka, kvaš, papír, 43,5 x 31,5 cm, pasparta

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muzikanti

    Položka č.: 203223

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:10

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Chalupa

    Položka č.: 204921

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:12

    lept, 17,3 x 12,7 cm, sign. PD, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 204931

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:14

    tuš, akvarel, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Antonín Dvořák

    Položka č.: 208122

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:16

    ocelorytina, 10,4 x 7,6 cm, sign. DU JHerčík, vydáno při příležitosti Roku české hudby a šestého Hudebního festivalu v Příbrami květen 1974, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Čumpelík

    (1895-1956)

    Zasněná

    Položka č.: 208300

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:18

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD Čumpelík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Malínský

    (1897-1978)

    Postava ženy

    Položka č.: 208301

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:20

    litografie, 24 x 13 cm, sign. LD Jar. Malínský, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise a V. Nechleby

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Vondrášek

    (1922)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 208341

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:22

    akvarel, papír, 1989, 27 x 58 cm, sign. PD Vondrášek 89, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Svoboda

    (1881-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 208386

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:24

    olej, karton, 43 x 56,5 cm, sign. LD Svoboda, rám, vzadu věnování: Milému příteli Pepíkovi Holerovi věnuje Franta Svoboda, Jihlava vánoce 1950, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Alemanda a K. Pochwalskiho na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Horáček

    Položka č.: 208498

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:26

    tempera, pastel, papír, 17,5 x 29 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chaloupka u lesa

    Položka č.: 208865

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:28

    mezzotinta, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 208866

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:30

    litografie, 21,8 x 15,3 cm, sign. PD Vodrážka, zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michal Vondráček

    Kamenné slunce

    Položka č.: 208871

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:32

    ocelorytina, 17,3 x 34,4 cm, sign. DU Vondráček, č. 98/100, DU slepotiskové razítko: Atelier Michal Vondráček, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Reher

    Dolní Sokolovec

    Položka č.: 208915

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:34

    tempera, papír, 1984, 48 x 68,5 cm, sign. PD Reher 84, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Cestou ze sklípku

    Položka č.: 212785

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Sládek

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 213784

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:38

    olej, sololit, 48 x 122 cm, sign. PD Sládek, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • J. Pešek

    Pivoňky

    Položka č.: 213786

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:40

    olej, karton, 1961, 54 x 68 cm, sign. PD J. Pešek 61, rám, na malbě i rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Urbanovský

    Papriky a slunečnice

    Položka č.: 213787

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:42

    tempera, karton, 70 x 50 cm, sign. PD K. Urbanovský, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dvořák

    Broskve

    Položka č.: 213795

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:44

    pastel, papír, 1953, 34,5 x 48 cm, sign. PD Dvořák 53, rám, zažloutlý papír, na papíře skrny, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Luth

    Položka č.: 213801

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:46

    pastel, akvarel, papír, 1941, 27,5 x 39,5 cm, sign. PD Luth 41, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ant. Fischer

    Persona

    Položka č.: 213809

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 19:48

    mědirytina, 13 x 9 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)