• Josef Steiner

    Ulička pod horami

    Položka č.: 208393

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Steiner

    Západ slunce

    Položka č.: 208398

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Steiner

    Plachetnice v zapadajícím slunci

    Položka č.: 208404

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:06

    olej, plátno, 2005, 115 x 105 cm, sign. PU Josef Steiner 05, při okrajích nalepeno na slepém rámu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • S. Hudeček

    Položka č.: 208483

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:08

    olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD S. Hudeček

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alena Antonová

    Zátiší s granátovým jablkem

    Položka č.: 210723

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:10

    suchá jehla, 2006, 10,7 x 16,2 cm, sign. PD A. Antonová, č. 73/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Šanovec

    Podzimní krajina

    Položka č.: 212393

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:12

    olej, plátno, 80 x 100 cm, sign. PD Šanovec Ol, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Kočí

    Žnečka

    Položka č.: 212415

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:14

    pálená glazovaná hlína, v. 27 cm, značeno F. Kočí, místy drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Tomek

    (1908-1978)

    Žně u Borovnice

    Položka č.: 213427

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:16

    olej, karton, 37,5 x 77,5 cm, sign. LD A. Tomek, rám, vzadu nalepen štítek ČFVU s popisem, studium na Pedagogické škole v jablonci nad Nisou, člen Sdružení umělců slezských

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jana Leischnerová

    (1937)

    Františkovy lázně (Léčivý pramen)

    Položka č.: 213546

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:18

    litografie, 1988, 17,3 x 27 cm, sign. PD Jana Leischnerová 88, pasparta, č. 11/20, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Položka č.: 214925

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:20

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jaro

    Položka č.: 214937

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:22

    olej, sololit, 51 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Berto Monetti

    Nazí milenci

    Položka č.: 215230

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:24

    uhel, papír, 1979, 44,4 x 31,7 cm, sign. PD Monetti 79, pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Pařík

    Postava

    Položka č.: 217455

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:26

    fix, papír, 16 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Tři postavy s balénem

    Položka č.: 217456

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:28

    fix, papír, 1984, 15 x 24 cm, sign. PD J Pařík 84, u horního okraje skvrna cca 2 x 1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Hospodský

    Položka č.: 217457

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:30

    fix, papír, 1984, 14 x 16 cm, sign. PD J Pařík 1984, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 217458

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:32

    tempera na kartonu, 20 x 24 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Taxi

    Položka č.: 217459

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:34

    fix na papíře, 21 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Hlavy

    Položka č.: 217469

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:36

    pastel, papír, 17,5 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Pavlica

    Zámek Strážnice

    Položka č.: 219291

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:38

    litografie, 11,3 x 15 cm, sign. PD Pavlica, č. 13/60

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Vedral

    Mlýnské kolo na Čertovce

    Položka č.: 219325

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:40

    tuš, akvarel, papír, 2007, 28,2 x 26,7 cm, sign. DU Jiří Vedral 2007, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Vedral

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 219326

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:42

    tuš, akvarel, papír, 2002, 36,5 x 25,7 cm, sign. PD JVedral 2002, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Věra Šimonová Kaplanová

    (1920)

    Větrné mlýny (Bulharsko)

    Položka č.: 219381

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:44

    suchá jehla, 14 x 35 cm, sign. PD Věra Kaplanová Šimonová , pasparta, č. 21/50, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Hmyzí rodina

    Položka č.: 219481

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:46

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 36,2 x 50,5 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajícj pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Zebra

    Položka č.: 219482

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:48

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 49,4 x 37,7 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 219483

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:50

    lavírovaná kresba tuší, tužka, papír, 1991, 49,9 x 40 cm, sign. LD Monetti 91, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána

    Položka č.: 219484

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:52

    lavírovaná kresba tuší, 1984, 49,8 x 34,9 cm, sign. LD Monetti 84

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Šimková Elgrová

    (1898-1977)

    Jeřáby

    Položka č.: 219963

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:54

    olej, plátno, 33 x 65 cm, sign. PD M. Šimková Elgrová , rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • V. Štych

    Na hřbitově

    Položka č.: 219968

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:56

    olej, sololit, 44 x 49 cm, sign. PD V. Štych, rám

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Záchranný člun)

    Položka č.: 220617

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 23:58

    lavírovaná kresba uhlem, 43,4 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 5 a razítko Mladý svět č: 8/10, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Muž schází po schodech)

    Položka č.: 220623

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 09. 2019 00:00

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 1, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)