• Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Řeka mezi domy

    Položka č.: 234888

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:36

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Kostelní věž

    Položka č.: 234887

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:38

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    Položka č.: 234886

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234885

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:42

    kolorovaný dřevoryt, 21,5 x 16,5 cm, značeno PD V. Florian, papír u levého okraje lehce zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vesnice

    Položka č.: 234884

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:44

    kolorovaný dřevoryt, 31,5 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí

    Položka č.: 234883

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:46

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 23 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na náměstí

    Položka č.: 234882

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:48

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 22 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 234881

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 234872

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:52

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    Položka č.: 234871

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:54

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Řeka

    Položka č.: 234811

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:56

    dřevoryt, 1958, 15 x 20,5 cm, sign. PD Jaroslav Bejček 1959, pravý horní roh lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Hory

    Položka č.: 234810

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:58

    dřevoryt, 1958, 14,5 x 20 cm, sign. PD Jaroslav Bejček 1958, na pravém okraji hnědý flek na papíru; levý okraj papíru otřepen, rohy papíru přehnuty, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Cařihrad

    Položka č.: 234809

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:00

    dřevoryt, 10 x 15 cm, původní dvoubarevný dřevoryt z bibliofilského tisku Prázdninové putování, Bibliofil VI/I, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibri…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 234061

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:02

    reliéfní grafika, 14 x 9 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Prasátko

    Položka č.: 234053

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:04

    voskovka, papír, 1984, 14,5 x 20,7 cm, sign. DU Troup, plexisklo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytka

    Položka č.: 234052

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:06

    pastel, papír, 21 x 14 cm, sign. DU Troup, vzadu drobná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Mostecká věž

    Položka č.: 234051

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:08

    litografie, 19 x 28,5 cm, LD sign. na kameni Troup, rám, vpravo věnování: Milému Zámkovi Tomáš, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts déc…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 234050

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:10

    litografie, 27 x 18,5 cm, DU sign. na kameni Troup, rám, DU věnování: Milé Lilince s přáním brzkého uzdravení Tom, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Robin Hood

    Položka č.: 234049

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:12

    tuš, pauzovací papír, 15 x 12,5 cm, rám, DU věnování: Odvárkům Tomáš, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Ženská hlava

    Položka č.: 234048

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:14

    akvarel, papír, 1965, 21,5 x 16,3 cm, sign. PD Troup, rám, DU věnování: Milé Lile k narozeninám 65, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v P…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Švec

    Položka č.: 234046

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:16

    fix, tempera, papír, 19,3 x 15,7 cm, sign. PD Troup, rám, zažloutlý papír, v rozích zbytky lepenky, narámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décorati…

    Aktuální cena: 608 CZK (25 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Troup dětem

    Položka č.: 234045

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:18

    plakát, tisk, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě: Troup dětem 1977 v domě dětské knihy na Perštýně (Galerie Albatros), v rozích natrženo poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Jiřička

    Položka č.: 233741

    Vyvolávací cena: 520 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:20

    dřevoryt, 11,8 x 8,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 520 CZK (21 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaromír Malý

    Položka č.: 233740

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:22

    dřevoryt, 10,3 x 8,8 cm, LD značeno ve štočku J.V., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 520 CZK (21 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 233737

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:24

    dřevoryt, 1924, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD J.Váchal, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 233736

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:26

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincence Paulusa

    Položka č.: 233734

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:28

    dřevoryt, 16,5 x 11,8 cm, sign. PD JVáchal , Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek J. Vác…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Maska a kavalír

    Položka č.: 233246

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 23:30

    suchá jehla, 1980, 34,5 x 30,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 97/120, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Emauzy a část Podskalí, večerní nálada

    Položka č.: 228543

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:32

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, z cyklu Stará Praha, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Jedlička

    Vidina o smtri

    Položka č.: 228541

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:34

    litografie, 1967, 33 x 24 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 51/100, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)