• Bohumil Ullrych

    Sedící muž

    Položka č.: 220190

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:42

    olej, plátno, karton, 16,5 x 11,5 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava muže

    Položka č.: 220224

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:44

    olej, plátno, karton, 12,4 x 8,8 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Malé plachetnice

    Položka č.: 220569

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:46

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 89, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 221624

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:48

    tisk, plakát, 78,8 x 67 cm, při pravém okraji cca 5 cm natrženo, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 221699

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:50

    monotyp, 45,5 x 31,8 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Položka č.: 224293

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:52

    lept, 14 x 9,7 cm, sign. DU OlgaVychodilová, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 225271

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:54

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:56

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s bonbony

    Položka č.: 226142

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:58

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Radko Mašata

    (1933-1999)

    Svícen

    Položka č.: 226392

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:00

    tisk, 53,5 x 37,8 cm, sign. PD R. Mašata, LD věnování: Luce Brouskové srdečně, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska na Univerzitě Palackého v Olomouci, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava a Unie výtvarných umělců Olomoucka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emanuel Ranný st. ?

    (1913-2008)

    Vesnice

    Položka č.: 226505

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:02

    tuš, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Ranný E.?, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Dvojice

    Položka č.: 226512

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:04

    lept, 29,3 x 23,8 cm, sign. PD Ronovský, č. 60/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 226559

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:06

    monotyp, 1966, 31,5 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 66, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesty v polích

    Položka č.: 226650

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:08

    olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Benedikt

    Černý korál

    Položka č.: 227698

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:12

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • Karel Benetka

    Pražská povodeň 2002

    Položka č.: 227720

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:14

    sítotisk, 2002, 23,5 x 37 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 228150

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:16

    lept, 20,3 x 29,4 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, při okrajích lehce zvlněný, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Vedral

    Položka č.: 228152

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:18

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Litoměřice

    Položka č.: 228270

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:20

    lept, 14,5 x 19,7 cm, sign. PD Rudolf Veit, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Andělé

    Položka č.: 228766

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:24

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228770

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:26

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Bím

    Šapitó

    Položka č.: 228801

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:28

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Říha

    Krajina s mokřady

    Položka č.: 228804

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:30

    olej, karton, 29,7 x 41,6 cm, sign. PN Říha, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Říha

    Krajina s březovým hájkem

    Položka č.: 228805

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:32

    olej, karton, 29,4 x 41,7 cm, sign. PN Říha, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Kříž

    Řeka

    Položka č.: 228809

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:34

    olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Jos. Kříž, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Hendrych

    Postava

    Položka č.: 229086

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:36

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dostavník

    Položka č.: 229105

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:38

    litografie, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Müller, rám, poškozený papír, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Česáč

    Položka č.: 229106

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:40

    kolorovaná litografie, 34 x 49 cm, rám, lehce pokrčený, zašpiněný papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar