• Karla Talabardon

    (1922)

    Červená kompozice

    Položka č.: 237048

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:02

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jenny Hladíková

    Ryba

    Položka č.: 237049

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:04

    monotyp, 1963, 35 x 39,5 cm, sign. PD J. Hladíková 63, rám, na rámu oděrky,, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 237050

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:06

  • George Kunkel

    (1922-1984)

    Abstrakce v šedé a béžové

    Položka č.: 237052

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:08

    litografie, 1978, 49,5 x 37,5 cm, sign. PD Kunkel 78, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Abstrakce

    Položka č.: 237053

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:10

    monotyp, papír, 49 x 40 cm, sign. PD Hejna, papír na horním okraji mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Miloš Urbásek

    (1932-1988)

    Černá nula

    Položka č.: 237054

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:12

    serigrafie, 37,5 x 28,5 cm, sign. PD Urbásek, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. P. Matejky a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen Klubu grafiků a skupiny Kontrast

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 237055

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:14

    litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 237056

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:16

    litografie, 33 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 237057

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:18

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original IV., uprostřed přeloženo, při spodním okraji cca 0,5 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 237058

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:20

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original VIII., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 237059

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:22

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original X., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 237060

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:24

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Položka č.: 237061

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:26

    litografie, 61 x 47 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    Položka č.: 237063

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:28

    litografie, 1976, 58,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Halla 76, č. 56/98, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Doubek

    Nahoře a dole

    Položka č.: 237066

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:30

    monotp, kombinovaná technika, 1979, 28 x 39 cm, sign. PD , papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Miloš Ševčík

    (1939-2007)

    Klec(PF 2006

    Položka č.: 237067

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:32

    suchá jehla, 2005, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD, č. 7/2, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Nováka, A. Fišárka a A. Pelce na VŠUP, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stopy

    Položka č.: 237068

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:34

    vypalovaný linoryt, 2000, 22,5 x 17,4 cm, sign. PD Miroslav Štolfa 2000, č. 124/200, vydáno jako PF 2001, doplněno dvojlistem s textem Ludvíka Kundery "Stopy", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:36

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Maria Helena Veira da Silva

    (1908-1992)

    Položka č.: 237070

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:38

    litografie, 31 x 23,8 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Stěna

    Položka č.: 237071

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:40

    litografie, 1965, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD V. Sivko 65, pasparta, č. 37/50, pasparta otřepená , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Postavy

    Položka č.: 237072

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:42

    linoryt, 1966, 35,5 x 34,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 66, rám, č. 16/19, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, če…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Objekt

    Položka č.: 237075

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:44

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 237076

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:46

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Abstrakce

    Položka č.: 237078

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:48

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Doteky času

    Položka č.: 237079

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Nečas

    Výbuch

    Položka č.: 237082

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:52

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Štolfa

    Stříbrná kompozice

    Položka č.: 237083

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:54

    slepotisk, 26,5 x 27,5 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E.Miléna, B. S. Urbana a V. Makovského na PedF a FF MU v Brně, člen UVU, TT klubu Brno, Bloku tvůrčích skupin a skupiny Parabola

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Černá hodina

    Položka č.: 237086

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:56

    litografie, 1978, 18 x 17,5 cm, sign. PD, rám, č. 58/60, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Květ

    Položka č.: 237087

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 23:58

    dřevoryt, 1982, 22,5 x 15,8 cm, sign. DU, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zvěř

    Upálení Jan Husa

    Položka č.: 237088

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 00:00

    akryl, papír, 2016, 42 x 29,5 cm, sign. DU Zvěř 16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)