• Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Gravitace

    Položka č.: 234323

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Vajíčko

    Položka č.: 234324

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:21

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hedvika Krejčová

    Na pěšině

    Položka č.: 234325

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:22

    tuš, papír, 1978, 43,5 x 34 cm, monogr. LD HK 78 a sign. na zadní straně Hedvika Krejčová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hedvika Krejčová

    Krajina s koněm

    Položka č.: 234326

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:23

    akvatinta, 1976, 28 x 37 cm, sign. PD H Krejčová 76, zkušební tisk č. 2, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Roman Karpaš

    Architktury I. - Babylón

    Položka č.: 234328

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:25

    lept, suchá jehla, 1992, 60,5 x 39 cm, sign. PD Karpaš 92, 3/20, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ulita

    Položka č.: 234330

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Položka č.: 234331

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:28

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, 15/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jitka Kolínská?

    Ostrovy

    Položka č.: 234332

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:29

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eliška Konopiská

    Krotitelé

    Položka č.: 234333

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:30

    lept, 1988, 18 x 19,2 cm, sign. PD Eliška Konopiská 88, 35/40, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 234334

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:31

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Eliška Konopiská

    Lázně

    Položka č.: 234335

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:32

    lept, 1988, 23,6 x 25 cm, sign. PD Eliška Konopiská 88, 24/40, při pravém okraji mimo tisk skvrny na papíře, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Portrét Josefa Sudka

    Položka č.: 234336

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:33

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 11,8 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Ivan Komárek

    Cvičitelky

    Položka č.: 234337

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:34

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 234338

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:35

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Nábřeží

    Položka č.: 234339

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:36

  • Pavel Kopp

    Praha - Staroměstské náměstí

    Položka č.: 234340

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:37

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 234341

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:38

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most v noci

    Položka č.: 234342

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:39

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234343

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Slunce mi svítí z očí

    Položka č.: 234344

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:01

    kaligrafie, chroman, měď, japonská tuš - sumi, ruční papír, 2018, 42 x 23 cm, sign. na zadní straně Nikola Klanicová 2018, Výtvarná technika spolu s expresivní kaligrafií využívá dynamiku chemických reakcí, při nichž vznikají obrazce. Techniku používal na konci 19. století přírodovědec F. Runge: dok…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Kroča

    Akt (modrý)

    Položka č.: 234345

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:02

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234346

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:03

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234347

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:04

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234348

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:05

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234349

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:06

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234350

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:07

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234351

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:08

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Položka č.: 234352

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:09

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Petr Kouba

    Malíř s modelkou

    Položka č.: 234353

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:10

    olej, plátno, 1994, 100 x 95 cm, sign. PD P. Kouba 1994, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňsk…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Petr Kouba

    Andělská hra

    Položka č.: 234354

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:11

    olej, plátno, 1978, 67 x 79 cm, sign. LD P. Kouba 1978, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňské…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)